Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, musíš přijít na pár kvalitních kombinací (ať už útočnejch kouzel, tak brnění nebo min), pak je to celkem v pohodě. A taky neuškodí sehnat někoho do coopu, můžete se vzájemně oživovat.
  • Tak jsem dneska sprovoznila tu Magicku a je to vážně legrační, ale těžký. Dala jsem si normální obtížnost a furt umírám :-))
    Ale je fajn, že tam je strašně moc možností a vlastně nikdo nikoho nenutí dělat to, nebo to. Teďka jsem zabila toho prvního bosse, toho hada.. A to tak, že jsem dělala jen štíty a on do nich hlavou vždycky naletěl :-PP
  • Puvodni Divinity nebylo jako Diablo, bylo více ukecané. Nedávno jsem se to pokoušel použít jako náhradu, ale nedá se to. :-)
  • Kinet1c
    milujem tahove suboje v rpg, takze som rad, ze to nebude iba dalsie diablo like, aj ked povodne divinity bolo, ale malo v sebe nieco ine a preto ma bavilo aj vtedy az dodnes, toto by mohla byt celkom skvela hra, pravdaze iba dovtedy, kym niekto nepride a bude plakat nad farebnostou grafiky, podla mna je akurat
  • Úžasné video, jestli tohle fakt bude takové jak to prezentují tak to bude výjimečné.
  • Asi jsi jediná kdo nemá adblock. :-P Ale důvod pro to co popisuješ je jasný :-)
  • MidnighT91
    GlaDOS jo nechápu co proti Tactics lidi měli osobně jsem ho dohrál tuším 6x a pořád si ho rád zahraju ať už na tahy nebo bez nich...
  • Jsem jediná, která si teďka všimla té reklamy na 23'' monitor?
    Že letos vyšel Diablo 3 a oni tam dají obrázek z Diabla 2 ^^
  • GlaDOS
    MidnighT91: Jsem rád že jsem našel někoho dalšího kdo si myslí, že Fallout Tactics byl parádní. Ale Planescape: Torment bych moc nedoporučoval. Sice je to jedna z nej her, co jsem hrál ale boj je tam spíše do počto a do dungeonovek bych to moc neřadil.
  • Tak po shlédnutí videa se to snadno vyšvihlo na můj osobní žebříček nejočekávanějších her. Turn based kecací magicka od jedněch z nejoriginálnějších developerů, to nesmím minout.
  • Drakensang Online jsem taky krátce zkoušel...kromě těch strašně generickejch questů je na tom nejvtipnější ta šílená cenová politika. Zlaťáky jsou skoro k ničemu, i blbý lektvary si musíš kupovat za měnu z cash shopu, to samý upgradování výbavy apod. Navíc ty ceny jsou naprosto brutální, není výjimkou, že třeba nějakej obyčejnej meč stojí v přepočtu 60 eur apod.

    Na začátku to nevadí, ale jak se dostaneš dál, tak je evidentní, jak jsi do mikrotransakcí tlačenej a bez nich to skoro nejde (pokud nejsi ochoten hodiny a hodiny grindovat)...
  • MidnighT91
    Jestly ti nevadí stáří dané hry tak Icewind Dale 2 + datáč Heart of Winter shledávám naprosto perfektním... Taky můžeš zkusit Baldurs Gate, Divine Divinity, Dungeon Siege I, II, III, a jestly ti nejde vyloženě o fantasy můžeš zkusit Fallout 1, 2 (první dva díly nepřekonatelné tahové legendy) každopádně Fallout Tactics je, ačkoliv si to spousta lidí nemyslí taky geniální a jako první umožňoval vypnout tahy a hrát realtime... Dále je tu Planescape: Torment, Neverwinter Nights, The Temple of Elemental Evil nebo Sacred... Doufám že ti to pomůže...
  • Bez "D3 ochrany" to nebude ono :)
  • Říkáš jděte hrát Heroes , nebo lepší Heroes ? A co když někdo v Heroes vidí spíš strategii než RPG ? No na PC moc kvalitních tahových RPG už nevychází , takže jestli kvalitní a spousta odkazoval bych spíš na emulátory a handheldy či rovnou ty zpropadené konzole . ;)
  • Morty ...práce pro tvou čelist ....
    Konečně zase tahové souboje tam kam odjakživa patří . Díky bohu za to málo .
  • A jak mám tu Magicku spustit? Spustím jí, najede mi logo a pak mám černou obrazovku :-((
  • Nevím, hrála jsem to chvilku s bráškou a vůbec mě to nechytlo. Všude běhalo X lidí. Vypadalo to podobně jako Diablo 3, to jo.. ale přišlo mi že se to vůbec nikam nepohybuje. Chodila jsem různý dungy a Questy stejný, furt jen přines tohle. Zajdi tamhle.
    Kdyby tam byla nějaká rozdílnost mezi lidma, ale všichni tam mají to samé a a překážejí
  • MidnighT91
    Jarmilko jestli ti nevdí hrát s lidma online tak zkus http://www.drakensang-online.cz/ já si řekl že tím zabiju čas při čekání na jinou hru a dost mě to chytlo je to v podstatě online Titan Quest však se podívej sama... Ps je to Free to Play takže po registraci můžeš jít rovnou hrát...
  • Tak nemyslím, že by to celý předělali. U nepřátel jde spíš o nějakou zajímavější AI, co se týče lokací, tak jsou náhodně generovaný a chtělo by je to trochu oživit, přidat pár nějakejch skriptovanejch překvapení a podobně. Navíc jde taky o to, jak bude vypadat třetí akt, kterej dělaj už docela dlouho a měli čas na to, aby do něj zapracovali feedback z bety.
  • tak asi ne za par tydnu neudelaji nove nepratele ani lokace, vypada to na epic fail *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit