Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    Tento trailer sa presne hodil do VGA tohto roku.. mne sa proste nepáči osobne, ako sú hry prezentované v tej show.. viem, že VGA sú v podstate filmové MTV ocenenia, kde všetko musí byť "epické", bombastické a neviem čo, ale fakt, keď už aj videá ku the Walking Dead obsahovali len samé masakrovanie zombíkov (pričom o to v hre ani tak nejde), tak to je fakt dosť čo povedať.. keby som fakt nepoznal hry, a keby som videl len túto show, tak fakt by som si myslel o hráčoch nie veľmi dobré veci (myslím podľa tých videí, keď sa predstavovali nominácie) - všetko tam vybuchovalo, strieľalo, všade krv, rýchle strihy, atď... dokonca aj keď nastúpil výborný orchester na scénu, tak dávali akčné zábery z konkrétnych hier.. napríklad taký Dishonored by ma vôbec nezaujal podľa toho, čo tam prezentovali za zábery (pričom to je podľa mňa najlepšia a najzáujimavejšia hra tohto roka pre mňa)- alebo the Walking Dead.. a napríklad ja by som dal nech ceny odovzdávajú aj ľudia z brandže, nielen z filmového priemyslu - napríklad také ocenenie pre najlepšiu INDIE hru by neodovzdával Samuel Jackson, ale napríklad taký Peter Molyneux alebo Gabe Newell (proste pekné gesto, že aj veľkí hráči v tomto priemysle myslia aj na INDIE vývojárov).. ale tak veľká show láka viac, preto musia tam byť herci a muzikanti, čo sa asi veľmi do hier nerozumejú.. ale čo už..
    P.S. ale také predstavenie Tenacious D bolo úplne skvelé
  • BoB.2
    Hektický a trochu chaotický ale je to BioShock tak se pokusím jím věřit.
  • Nehovorim ze to vyzera zle ale najvacsie + mal bioshock preto lebo sa to odohravalo pod morskou hladinou.
    • Lawliet
      a tady se odehrává v oblacích! chlapci od bioshocku určitě zvládnou navodit stejně hutnou atmosféru od bioshocku v hlubinách taky nikdo nevěděl co čekat dokud nezažil prvni ponor pod vodu prvni utržené potrubí prvni zaplavenou chodbu..
  • Lawliet
    Je to Bioshock nic menšího bych nečekal. Bude to dobré.
  • Pekna je ta, spolubojovnice...
  • Sorry, the content is currently unavailable. Please choose another video, or try again later.
    • Neprosel si Troll filtrem co? *1*
  • Tak samozřejmě, když něco prezentuju tak se snažím, abych právě do toho zahrnul ty nejbombastičtější věci, takový ten první dojem aby byl dokonalý..Ale přijde mi, že někteří hráči jsou už tak namlsaný těma hrama (tou grafikou a celkovým zpracováním), že už ani sami nepoznají kvalitní hru. A tohle dobrá hra bude.
    • Zayl
      A jak to víš? To jsi jeden z těch, který by se neztratil v Delfské věštírně? Nebo poznáš kvality interkativního media z výhradně pasivních trailerů? V každém případě gratuluju.
      • hh dík..mám na to čuch,si zahrej přechozí aqua díly.
  • Pekne. Podle titerneho HUD to vypada spis na PC verzi hranou s gamepadem. Take celkovy obraz je takovy pekne ostry a vyhlazeny. No, pokud jde o konzolovou verzi, pak klobouk dolu pred vyvojari.
  • Fakt pěkné, mě osobně se líbí jak se chovají nepřátelé, vypadá to, že mají skutečně AI. Takovou grafiku a takovou AI by měl mít Dishonored, a byl by dokonalý. Osobně jsem na Bioshock velmi zvědavý. Musím ještě dohrát Bioshock 2 a pak s pustím na tohle. Tipuji tak příští rok o Váncích. :)
  • frag.ment
    Na mě to tedz moc nezapůsobylo. A jen takovej detail - to v dnešní době opravdu nejde udělat trochu reálnější vlasy? A i ty animace sou celkem slabé.
    • kubi-wan
      Tak zrovna na Unreal enginu to jde. Vždycky to tu někde nadhodim a nikdo nereaguje, ale ve hře Alice: Madness Returns jsou geniálně zpracovaný vlasy, až nechápu, proč je tak nikd nedělá.
    • smejki
      to víš že jde, ale ne na historickým hardwaru.
    • Pinhead chce realnejsi vlasy ? Jsi tu spravne ? :D
      • frag.ment
        Hehe, to je vlastně fakt čoveče. Hřebíky místo vlasů u všech herních postav! To by grafikům hodně usnadnilo práci :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit