Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Na mě to tedz moc nezapůsobylo. A jen takovej detail - to v dnešní době opravdu nejde udělat trochu reálnější vlasy? A i ty animace sou celkem slabé.
    • kubi-wan
      Tak zrovna na Unreal enginu to jde. Vždycky to tu někde nadhodim a nikdo nereaguje, ale ve hře Alice: Madness Returns jsou geniálně zpracovaný vlasy, až nechápu, proč je tak nikd nedělá.
    • smejki
      to víš že jde, ale ne na historickým hardwaru.
    • Pinhead chce realnejsi vlasy ? Jsi tu spravne ? :D
      • frag.ment
        Hehe, to je vlastně fakt čoveče. Hřebíky místo vlasů u všech herních postav! To by grafikům hodně usnadnilo práci :-)
  • Lawliet
    Je to Bioshock nic menšího bych nečekal. Bude to dobré.
  • Pekne. Podle titerneho HUD to vypada spis na PC verzi hranou s gamepadem. Take celkovy obraz je takovy pekne ostry a vyhlazeny. No, pokud jde o konzolovou verzi, pak klobouk dolu pred vyvojari.
  • Sorry, the content is currently unavailable. Please choose another video, or try again later.
    • Neprosel si Troll filtrem co? *1*
  • misho8723
    Tento trailer sa presne hodil do VGA tohto roku.. mne sa proste nepáči osobne, ako sú hry prezentované v tej show.. viem, že VGA sú v podstate filmové MTV ocenenia, kde všetko musí byť "epické", bombastické a neviem čo, ale fakt, keď už aj videá ku the Walking Dead obsahovali len samé masakrovanie zombíkov (pričom o to v hre ani tak nejde), tak to je fakt dosť čo povedať.. keby som fakt nepoznal hry, a keby som videl len túto show, tak fakt by som si myslel o hráčoch nie veľmi dobré veci (myslím podľa tých videí, keď sa predstavovali nominácie) - všetko tam vybuchovalo, strieľalo, všade krv, rýchle strihy, atď... dokonca aj keď nastúpil výborný orchester na scénu, tak dávali akčné zábery z konkrétnych hier.. napríklad taký Dishonored by ma vôbec nezaujal podľa toho, čo tam prezentovali za zábery (pričom to je podľa mňa najlepšia a najzáujimavejšia hra tohto roka pre mňa)- alebo the Walking Dead.. a napríklad ja by som dal nech ceny odovzdávajú aj ľudia z brandže, nielen z filmového priemyslu - napríklad také ocenenie pre najlepšiu INDIE hru by neodovzdával Samuel Jackson, ale napríklad taký Peter Molyneux alebo Gabe Newell (proste pekné gesto, že aj veľkí hráči v tomto priemysle myslia aj na INDIE vývojárov).. ale tak veľká show láka viac, preto musia tam byť herci a muzikanti, čo sa asi veľmi do hier nerozumejú.. ale čo už..
    P.S. ale také predstavenie Tenacious D bolo úplne skvelé
  • Nehovorim ze to vyzera zle ale najvacsie + mal bioshock preto lebo sa to odohravalo pod morskou hladinou.
    • Lawliet
      a tady se odehrává v oblacích! chlapci od bioshocku určitě zvládnou navodit stejně hutnou atmosféru od bioshocku v hlubinách taky nikdo nevěděl co čekat dokud nezažil prvni ponor pod vodu prvni utržené potrubí prvni zaplavenou chodbu..
  • BoB.2
    Hektický a trochu chaotický ale je to BioShock tak se pokusím jím věřit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit