Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    "...nebo získat zdarma a navíc s dvoutýdenním předstihem, pokud se stanete členem programu Battlefield 3: Premium..." Aha, alepremium už zdarma není. Jsem rád že jsem si za 1200 koupil hru kde říkali, že nepůjdou ve šlépějích CoD Elite, že takhle to nechtějí. Nakonec viděli jak Elite vydělává a tak udělaj premium. Eště navíc pak prodávali Premium samostatně skoro za cenu celý hry. Supeeer. EA u mě nadobro skončilo. Navíc co jsem se dozvěděl, že maj mikrotransakce (ano nejsou nutný) v singlu Dead Space 3, to je fakt konečná *1* *1*
    • Tenhle premium hate se táhne vyloženě od doby, kdy byl premium uveden. Možná EA zvolilo špatný název, možná jsou lidi jen tak hloupí, nevím co za tím stojí. Fakta jsou však taková, že Premium má smysl v případě, že nemáš žádné DLC a nebo jen B2K - zahrnuje v sobě všechny další i nevydaná DLC. Je to v podstatě pouze výhodný předprodej. Pokud tě nezajímají všechny DLC, nemusí tě premium zajímat. Pokud jsi váhal a máš 2 a více DLC nakoupených, nemusí tě premium zajímat. Měl sis to spočítat před nákupem samostatných DLC. Premium není o blbostech na battlelogu ani o headstartu DLC, je to pouze a jen o tom, že dostaneš DLC za nižší sumu, než kdyby sis je kupoval samostatně. Je to jednoduchá matematika ;)
      • a este k tomu mas nejake vyhody naviac ako bonus...tiez som premium kupoval len koli DLC lebo som mal len B2K...a premium som dokonca kupil v akcii za dobru cenu takze ma to vyslo tie DLC fakt o dost lacnejsie :)
        Ale ako bolo uz spominane...kto chce si kupi a hra...koho to nebavi tak nech si to nekupuje. Nikde nikto a nikoho nenuti si to kupovat.
    • Ano vsichni tedka budeme hrat armu, protoze je levnejsi .. a kupovat gothaj a toceny salam k obedu, pit kavu standart a kdyz uz lahvace, tak abrosiu .. protoze to vsechno vyjde levneji nez kvalitni produkt...
      • V tom případě by BF3 muselo být kvalitní produkt...
        • Mozna ze si hochu kvalitu predstavujes jinak, ja bych taky rad v beznem zivote 4d televizi, auto na vodu a misto telefonu teleport, ale nemusim psat v diskuzi automagazinu, ze nova oktavka je na hovno, nebo na mobilmanii spamovat galaxy s3 sux .... *7*
        • Spades
          Je to určitě lepší než se sr@t s zabugovanou Armou...
    • Spades
      Elite je prakticky Battlelog. Navíc se za něj platí měsíčně.

      Premium je Season Pass
  • JohnyTheZik
    Ja si nestezuju.. BF3 jsem koupil na vyroci 10 let Battlefieldu za (v prepoctu) 240 korun a premium me vysel asi na 9 stovek, coz je dohromady cena za standardni AAA hru. 5 DLC je obsahove plnejsi, nez kdyby byvali udelali jeden datadisk, vpodstate za stejnou cenu, takze si neni moc na co stezovat, pokud chcete vsechny dlccka.. Holt to delaj postupne, coz je ale spis pro dobro veci..
    Nejvic me bavi originalni mapy, Back 2 Karkand + momentalne hraju snad jen skvelej Aftermath.. Clovek si v tom vybere, hra je to paradni, na End Game jsem zvedavej..
    Pro me urcite dobrej kauf..
  • Už vidím, jak okolí vlaky bude zaminované a plné lam čekajících na odpálení C4.
    • Radioaktivni_surikata
      A to je tak složitý tam nejdřív hodit granát? *3*
  • Spades
    Tak taková rychlost preview se jen tak nevidí!!!
    • hej *1* každý informovaný BF hráč o tomhle ví už dobré 2 měsíce
  • to bude mazec
  • A já si koupil BF3 + Premium v nějaké halloweenský akci na Orginu za cca 850... Hell yeah.
  • Mám BF3 premium (ano, klidně se do mě pusťte :), nahráno přes 200h, už ani nevím, jakou hodnost. Seknul jsem s tím asi před dvěma týdnama, přestalo mě to bavit... Ne, že by ta hra byla špatná, podle mě je fakt dobrá a má potenciál nebýt klasickou "běhej, střílej, nemysli, nesnaž se hrát takticky" řežbou. I když se jedná třeba o conquest nebo rush, vesměs >3/4 lidí to někde zapíchnou a nehnou se z místa. A pro mě je pak docela frustrující věčně nabíhat s malou skupinou do přesily ála kamikatze. Možná ale jen neumím najít servery, kde by lidi fakt hráli coop. Místo toho, abych si u toho hodil voraz po náročným dnu, jen se u toho navztekám... *13*
  • To jsou slavni US Bike Corps na tom obrazku? :D
  • Já jsem rád, že jsem si Battlefield Premium koupil v době, kdy už bylo venku první DLC Back to Karkand a vyšlo Close Quarters. Všechny ostatní DLC jsem tak mohl mít úplně zadarmo a nemusel jsem si je postupně dokupovat jako ti, kteří se rozhodli, že si Premium nekoupí. Navíc jsem se jako majitel Premium účtu dostal k DLC hned po vydání (ne-premium hráči museli čekat ještě o něco déle), pokud nebudu počítat exkluzivitu PS3. Mám už skoro 400 nahraných hodin, 100 hvězd, nikdy jsem nestrávil tolik času u jedné hry jako u Battlefield 3. Vůbec nechápu, jak se někdo může rozčilovat nad cenou. Ten, kdo chce, si prostě zaplatí a dostane něco navíc. Ten, kdo ty peníze nechce obětovat, tak ať mlčí, protože ve většině případů právě on peníze nemá a závidí. *7*
    • Právě že minimálně Back To Karkand měl být zcela zdarma. Obsahově je čistý BF3 dost chabý...
    • ja ty prachy na to mam.. za BFko jsem daval hned po vydani 1200 (Limitku).. s tim jsem nemel problem.. dostal jsem BtK zadara to beru, ale uz neberu dalsi investici okolo 1000 do AAA hry, tenhle styl proste patri do F2P modelu, ne do her za ktery das hned od zacatku okolo litru...
      To je v podstate duvod proc jsem BF3 prestal hrat.. po vydani close quaters jsem na BF3 nebyl dele jak hodinu.. to jen k ty tvy posledni vete
      "Ten, kdo ty peníze nechce obětovat, tak ať mlčí, protože ve většině případů právě on peníze nemá a závidí." *3*
      • fichtlis
        tak si to nekupuj!
      • Neplácej tu blbosti ve F2P se většinou prodávají zbraně XP boosty atd. Tady si kupuješ DLC a když si to koupíš v všechno naráz v jednom balíčku tak to máš o dost levnější to je všechno. Navíc pokud vím tak EA teď dává slevy na premium pokud už vlastníš nějaký DLC a ta sleva se odvíjí od toho kolik těch DLC už máš koupených.
      • no, kdyz k tomu vlastne pripoctu ty sra*ky jako battlelog a origin... tak to je vlastne dalsi duvod proc do toho neinvestovat...
        takovou slataninu jako origin opravdu do dneska nechapu *8*
    • Je fakt kouzelný jak se na fórech objevují "skryté" reklamní příspěvky.. :D Doufám, že si za to dostal aspoň pade ;)
      • JohnyTheZik
        :D sakra, jina konspiracni teorie.. to mi pripomnelo, kdyz nejakej borec vymyslel konspiraci na fb strance "Podivej, zrovna jedeme cheese", ze to je vlastne placena reklama od McD..
        Tohle je proste usmevny.. no tak ho ta hra bavi a chvali si ji, proc taky proboha ne :D.. Vsadim se, ze ty to taky delas, jen holt ne u BF3..
      • Wut?
    • Rekni mi jeden jedinej duvod, proc ty jako nekdo kdo si to koupil mas spravnej nazor a muzes ho tu publikovat a ten kdo si to nekoupil protoze mu nesedi pomer ceny a toho co dostane musi mlcet.
      Ostatne uz ta teorie penize nema a zavidi je znacne usmevna. *7*
      • nežer to tak *5*
      • I kdyz, ted jak vidim tu vetu DLC jsem mel zadarmo a teorii ze si nekdo musel dlc dokupovat tak mi to dochazi. *3*
  • CTF přesně stejně takto fungoval už v BF2 včetně toho čekání. Že by to autor článku nehrál?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit