Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak teď CTF v tomhle DMC bude obyčejným hráčům opravdu k ničemu..Nevím jak je to s obyčejným MP v BF 3, ale udělali by lépe kdyby to dali k základním módům hned od začátku, kdy se MP rozjížděl .. Podle mě by to mělo hned větší zájem než teď kdy vyšlo tohle .. *4*
    • Ak by tie mody dali vsetky od zaciatku bez DLC, nemohli by na tom ryzovat a tvarit sa aki su cool a kolko vela veci davaju do DLC...Treba si uvedomit, aky je vlastne BF3 bez akychkolvek DLC fail hra a fakticky stoji za nic. Fakticky to najhorsie orezane vydali na zaciatok.
      • Spades
        Je třeba si uvědomit, že všechný módy z DLC jsou pratkicky novinky v BF světě. Až na Air Superiority, ale to bylo jen v 1943.

        BF3 nebylo vyvíjeno zas tak dlouho. Prakticky většina vývoje byla věnována FrostBite 2.0. Single a COOP byl outsourcován, takže DICE dělali jen na MP, kde se snažili dělat rozlehlé a odladěné mapy hratelné jak na PC tak na konzolích.

        Není jednoduché udělat velké množství map a módů tak, aby to bylo odladěné. I u těch málo map to byl problém, vzhledem k tomu, kolik má BF3 bugů.

        Už tu nejsou časy UT a Quake 3, kdy mód a mapu mohl dělat každej modder. Od her se očekává určitá úroveň. Nemůžou prostě vyklepat 10 map měsíčně.

        Navíc i kdyby tyhle módy z DLC byly ve hře při startu, tak byste zas nadávali, že ty módy co přibily v DLC měli být už v základní hře... Hráči nebudou nikdy spokojeni.
        • Někteří ano, někteří ne. BF3(999 kč) + Premium(649 kč) = 1648 kč. Za rok a půl 450 h nahráno. Já spokojen *5*
          • Radioaktivni_surikata
            Asi tak. Skutečně jedinej oser bylo, že premium představili až po vydání Back to Karkand, takže jsem si tohle DLC koupil defakto 2x... i tak toho nelituju, těch hodin budeme mít podobně.
      • Proč myslíš? Hned po koupení premium účtu sem si říkal, proč sem si ty DLC vlastně pořizoval, když stejně hraju většinou mapy a mody z původní hry. Vyjímkou je Aftermath, to jediný mi za ty peníze opravdu stálo.
    • Oprava -> DLC
  • Já nechápu jak tohle někoho může ještě bavit.Já jsem bf hrál asi půl roku a potom jsem si koupil ArmU a bf šlo do kytek.
  • calwin
    je pravdou že battlefield 3 sa nejako s armou 2 porovnávať nedá ale v oblasti obsahu mi arma 2 ponúkla o 10-15x viac. a v našich končinách rozhoduje hlavne pomer cena-kvalita... rozhodujúcou podmienkou je ale či sa nájde niekto kto by s vami armu hral :D lebo umelá inteligencia je na hranici retardácie (ona je práve ten zdroj bugov obyčajne)
    ak by som sa mal druhý krát rozhodovať čo kúpim (vlastním obe) battlefield bad company 2 alebo battlefield 3 tak určite beriem bad company 2... z nejakého dôvodu si ešte pamätám že bad company 2 bola omnoho zábavnejšia a prepracovanejšia hra ako BF 3... ale celý tento obchod s dokupovateľným obsahom sa mi vôbec nepáči... zachvílu sa bude rozprávať namiesto kupujem "plnú hru", kupujem "polovičnú hru" (za 50 evri ako inak :D)

    paradoxom je že battlefield 3 sa mal pohnúť k lepšiemu a mám skôr pocit že to bol krok späť...
  • uz se vi jestli budou dlc v budoucnu zdarma i pro ty co si nekoupi premium?
    • nevi, posledniho cloveka co pouzil slovo "zdarma" na jednani akcionaru EA o par minut pozdeji seskrabovali dole z chodniku. pry to byla nehoda
    • calwin
      dlc NIKDY neboli zadarmo... takže nečakaj že sa stanú zázraky :)
      • JohnyTheZik
        viz BFBC2, vid? Tam se to taky jmenovalo DLC a vsechny byly zadarmo :)
        • calwin
          no povedzme že z vlastnej skúsenosti hovorím o konzolách... neviem ako je na tom PC kedže tam sa tieto veci dostávali pomocou patchov...
          • JohnyTheZik
            Je fakt, ze na konzolich to bylo zdarma jen pro "veterany", coz byla asi levnejsi obdoba premium v bf3, to netusim.
            • Já to koupil na Xbox už s kodem na DLC, nic zvlášť sem kupovat nemusel
  • tim vydrbanym premiumem co je vlastne podvod na svoje vlastne zakazniky... si len zarucili to ze BF4 urcite nekupim prvych x mesiacov po vyjdeni, nebudem predsa kupovat 2x tu istu hru, ktora je navyse tak primitivna, ze sa moze srovnavat s CoD. Vdaka bohu za Planetside2
  • Parada, premium mam, tesim se. Doufam tedy, ze si budu schopny zahrat kdyz ted jezdim po internetu z duvodu neustaleho padani hry. To je snad jedine minus bf3, to, ze to poradne nefunguje *16*
    • Jak komu *5*
  • Ja sem BF3 premium dostal od sve pritelkyne k vanocum :D ..takze si nemuzu ani na nic stezovat a spokojenej s obsahem sem! Nicmene mam a obcas hraju i BFBC2 a prijde mi mnohem vic vyladenej, v bf3 je zas vic moznosti a vetsi mapy. Nejlepsi by bylo neco mezi *5*
    • Spades
      Je pravda, že BF3 má konstantní lag, kterej v BFBC2 nepociťuju, ale zas v BF3 mě baví Conquest Large, a hlavněp doladěnější unlocky.

      Pokud se do BF4 dostane poladěnej Frostbite 2.1, popřípadě i slibovaný commander, tak to bude pecka. Ještě by to chtělo odsranit modrej filtr. V Aftermath není a je to super.
      • Zvlast Vietnam bezi a hraje se desne dobre. Pravda, ukoly a unlocky jsou hrozne fajn a clovek se ma za cim honit. Ale zas mi vadí tak nejak nedoladenej engine, ze mi to treba trochu nestiha kdyz zamirim a strilim, nebo kdyz je kolem hodne efektu..jinak to bezi krasne plynule...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit