Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patřilo StreetX38
  • To jsou kecy. A i na Steamu stála víc. Navíc některý lidi chtěj stále krabicovku. A o normálních lidech radši pomlč.
  • Za 23 eur je na Steamu, kde si to taky každý normální člověk koupí, maj tam i češtinu a za necelých 600 je 10 hodin dost, když si vezmeš, že je průměrná válečná FPS má singl tak 6 hodin a stojí plnou i po roce, dvou po vydání....
  • Tak 10 hodin je právě MÁLO. A 23 eur? Možná někde jo, ale podívej se třeba na obchod tady na Games - 999 a ještě byla dražší, takže asi tak.
  • Co? Základ ti vydrží i na 10 hodin, vyjde zdarma DLC s novými testchambery a mody, máš tam co-op, který ti hratelnost ještě o pár hodin protáhne, takže vcelku to máš 15-20 hodin, plus pro lidi, co to baví a zajímá máš eště mod s komentem vývojářů, to vše v současnosti za necelých 23 eur, což není sleva, ale normální dlouhodobě platná cena, což je v přepočtu asi 575 kč, to ti přijde předražený?
  • ano presne
    tyto fašisticko-komunistické netolerantní metody s jednou pravdou si strčte do p***
    kazdý ma nejradši neco jiného
    ja total war a battlefield *4*
  • Tak hlavně ještě není konec roku a pár opravdu dobrejch her přijde. Portal 2 je dobrej, ale moc krátkej a předraženej.
  • Portal 2 je prvni hra co jsem si ji koupil v předprodeji. Zatím pro mě nejlepší hrou pro rok 2011 je Dead Space 2. Ten jsem si užil stejně jak tehdá Half-life 2. Ale rok 2011 je herně velice napružený a hodně věcí se muže změnit. Např.: Mass Efect 3, Batman Arkham City, Deus Ex: H.R., Resident Evil 6 a snad i Battlefield 3. Jinak na poli MMORPG to hodně vře např.: The Secret World, Guild Wars 2 a další. Znad bude méně zklamáních jako Brink a posledně FEAR 3.
  • Portal 2: Episode one, Episode Two *1*
  • Tohle je obecně dost subjektivní, ať bude oficiálně zvolena jakákoliv hra, vždy se najde skupina lidí, která bude nadávat. Co se mě týká, tak Valve opět boduje, jejich hry maji vždy něco do sebe.
  • Přesně tak. Zaklínač mě nezajímá. Nikomu ale neberu, že to pro nadšence může být poměrně zajímavý titul.
  • Marllone
    Vydali někdy Valve třetí pokračování? A vydá ho? Nejsem si jistý.
  • Boh zehnaj Valve a ich steamu. Este ze som si kupil Valve Pack pred mesiacom co boli tie super akcie :). Na nove test chamber sa tesim no dufam ze ich bude mnoho... Do vtedy mozno bude uz aj neaky ten mod :)
  • Pro zajimavost,kterou hru povazujes ty zatim za hru roku?
    Nemyslim to nijak spatne,jen me to zajima. *3*
  • Jazz
    Ani omylem *3*
  • A co Zaklínač 2. Nezapomínej.
  • Je to bezpochyby moc dobrá hra, ale hra roku? No to snad ne *9*
  • Takhle se ma motivovat hrace ke koupi originalky a ne buzereaci v podobe ruznych pochybnych DRM.
    Kdyz si clovek koupi hru od valve,tak vi,ze muze do budoucna pocitat s podporou ze strany vyvojaru,zdarma pridavky atd coz se o vetsine ostatnich rict neda.
  • Souhlas,pro me je portal 2 zatim taky hrou roku a zatim to nevypada,ze by se to do konce roku melo zmenit.
  • super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit