Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "zajimave by bylo kdyby pridali aukční dum za realne penize jako v Diablu 3", tak tady už trolují i autori. Popravde vubec mi ah ve hre nechybi, potom zas zmizne motivace protože si všechno nakoupite. Taky nevím za co byste to nakupovali protože peníze ve hre nemaji skoro žádnou hodnotu. není to jako wowko kde si nejlepší veci nemužete koupit, protože nejlepší veci jsou Bop. tady je skoro všechno boe, takže aukční dum tu hru zruinuje. *9*
  • Masa-san
    The Secret World MMO, přesto že MMO nejsou zrovna má parketa, si stále drží mou pozornost. A rád bych si hru zkusil zahrát, teď už jen tak najít "trochu" toho času a prostředků k obětovaní hehe *15*
  • deridon
    dejte si na mě všichni Bacha!
  • Nechápu proč říkat menšímu updatu u onlinovky DLC. U mmorpg je snad nový obsah samozřejmostí...
    • Masa-san
      Jde sice o řešení detailů, ale je to pravda a nejde o DLC.

      DLC je zkratka pro "Downloadable content" Doslovně to znamená "stahovatelný obsah" a význam spočívá v jednotném pojmenování volitelných přídavků ke stažení. Rozdíl spočívá v té volbě toho co si uživatel přidá do hry. U MMO jde opravdu o update.
      add* Patch (záplata) je sada oprav a přizpůsobí hry, takže to je také vedle
    • to, tohle je herní update a ne DLC...
    • Mensimu? Cetl jsi to vubec? A navic si zkus zjistit co to DLC znamena-Downloadable content. Nic vic. DLC nerovna se datadisk
      • To není nic proti Secret World. Jen mi prostě nejde dohromady DLC a MMORPG. Některé starší onlinovky v tom případě mají už několik desítek možná i set DLC :)
        • Ja te chapu,jen mi to prijde jako slovickareni. Jeste pred nedavnem pojmy jako DLC nebo F2P vubec neexitovaly.
          • O slovíčkaření mluví většinou nevzdělanci, co neumí správně slova používat. Jenže slova jsou tu pro to, aby je někdo používal a popisoval jimi co nejpřesněji danou skutečnost, věc apod. Pokud začneš nějakou věc nazývat špatně, znamená to, že špatně používáš slova a tedy, že nejsi schopen relevantně komunikovat (aspoň v dané oblasti). Což znamená, že tvá slova ztrácí významu a jejich vyřknutí je tedy zbytečné. Jednodušeji řečeno: Kdo neumí správně používat slova, nechť prostě mlčí. *3*
            PS Ještě před nedávnem tu nebylo slovo "mobil". Co to znamená? Máme tedy význam toho slova ignorovat? NE! Musíme ho přijmout a správně používat.
            • V tomhle pripade placas nesmysly. Moderni vyrazy jsou casto nejasne a nemaji zadne pevne definice. Ty dve slova ''F2P a DLC'' jsou krasny priklad. Kazdy si je vyklada jinak.
              Kzdy vidi jen to co chce...
      • DLC znamená že sa môžeš rozhodnúť stiahnuť to alebo nie. Tu sa určite nerozhoduješ, takže je to patch. A pri mmorpg sa vzrušovať nad tým, že je patch zdarma je dosť zvláštne *7*
        • Na to jsi prisel kde? Zadnou takovou definici DLC jsem nenasel. DLC je proste stahovatelny obsah. Nic vic. A neni to patch,je to update. Hadas se tu o nedulezitem slove DLC a pritom si pletes tak zasadni vec. A informovat neznamena ''vzrusovat''. Me prijdou ''zvlastni'' spise nektere prispevky *2*
          • Bože neztrapňuj se tady. Meleš naprostý nesmysly. O čem se tu psalo, je update a NE DLC.

            Proč lidi píšou o něčem, o čem nemají ani páru?!?
            • A taky si nenarokuji patent na rozum. Moderni terminy jsou casto nejasne a rozdily se stiraji. Proto jsem jasne psal,ze dle ''definici na webu''.tzn ze jsem si to napred vyhledal.
              Ze se vyraz DLC pouzva pro novy obsah ke hram jeste neznamena ze nemuze mit i jine uziti.
            • Ztrapnujes se maximalne ty. Ze je to update pisu v prispevku na ktery reagujes
  • "hamty, hamty at mam vic nez tamty"
    • Vubec nehapu na co narazis.
      • "Zajímavé by bylo, kdy z toho taky udělali aukční dům za reálné peníze, jako to má Diablo III"
        • Poznamka autora clanku,ne vyjadreni Funcomu. Me by to treba zajimave neprislo vubec
  • Cim to je,ze v diskuzich k Sercret World se probira vsechno,jen ne Secret World? Ze by to bylo tim,ze vsichni ti trollove co sem pisi o te hre nic nevi?
    Je to paradox. Jedna z nejlepsich MMORPG her soucasnosti a tolik nenavisti od licdi co ji ani neznaji...
    • sankuri
      Hra je to velmi dobra o tom zadna:-)
      • Cahir
        Zahraniční recenzenti na ní mají dost rozporuplné názory... Po přečtení několika z nich to na mě působí jako lehký nadprůměr.
        • No, rozporuplne nazory ani ne, kdyz si ty recenze prectes, vicemene jsou temer vsechny stejne. Rozhodne to neni MMO pro vsechny. Body to straci za ne dost povedene PvP a miliardu bugu v questech, i kdyz az takova hruza jak to nektery predkladaji to neni. Zajimave ze ostatni MMO nestraceji body za absolutne zalagovany a nefunkcni servry po spusteni, to se Funcomu nejakym zazrakem povedlo osetrit. Jde o to co v MMO ocekavas, nejsou tady prakticky Grindy, nehraje se to na pocet zabitych potvor. Z jedny potvory dostanes 1000 Expu, z 15 minutovyho questu dostanes 100 000 az 300 000 Expu. Nuti te to delat questy proste a ty jsou tak propracovane, ze vetsina Single Player her bledne zavisti.
        • sankuri
          Stejne jako SWTOR tu hru musis brat jako singlovku (osobne me taky nehne abych si platil dalsi mesic) pak to za ty penize stoji. MMO prvky jsou bohuzel hluboky podprumer.
          • neni to zas tak zly, stačí aby pridali nejaky raid s progresem a bude, spolu s omezenim ze by se dal delat jen dvakrát tydne. Koneckoncu nevime jaky bude ten nightmare mod, mozna pridaji bosse a bude to dost tezky, mozna i omezi dobu za kterou budete moct ten dung opakovat.
          • O nic vic single nez jine MMORPG. Vzdyt i neustale zminovane WoW se da dohrat na max level solo. A uplne v pohode. U teto hry je par solo instanci,ale zadna hruza se nekona. Questy jsou naopak pozdeji tezke a byt ve skupine alespon s jednim spolecnikem je velmi zadouci
        • Tak není to Bioware a EA, že ano?

          Takže se nebude muset opakovat prekérní situace, kdy spoustu stránek dalo SWtOR 9 či 9,5 a prohlašovalo to za MMO na dlouhé letá, a po chvíli musejí informovat o nespokojenosti hráčů SWtOR a úpadku čísel.
          • Presne tak. Navic za sebe bych dodal ze recenze na MMORPG titul necelych 14 dni po vydani je aboslutni nesmysl. Prvni dojmy klidne,ale recenze?
            A mimochodem ja jsem jednu z tech negativnich recenzi jen tak pro zajimavost cetl. Recenzent dal hre 4/10 a v zaporech uvadel treba takove perly,jako ze hra nema levely(tedy neco,cim se SW prezentuje od prvnich chvil). To je jako si koupit sportovni auto a pak mu v recenzi dat malo bodu protoze nema na strese jerab *7*
  • Nechcem trollit, ale neda mi to.

    Myslel som, ze myslia Bacha skladatela! Som uprimne sklamany. Predstavte si to, o kolko by bola ta hra zaujimavejsia so stvarnenim Johanna Sebastiana Bacha (pridanie WTF faktoru)
    • podobne veci tam jsou.. neboj :)
  • Výborně. F2P je špatný, ale bylo by zajímavé implementovat do hry P2W. *1*
    Já tomu fakt nerozumím.
    • Cemu? Jde o poznamku autora clanku,nikoliv vyjadreni Funcomu
      • Já taky narážím na výroky redakce... U nich se mi zdá, že F2P moc nefandí a na druhou stranu jim možná až tak nevadí jasný P2W.
  • Čím dál tím víc cpou lidem pod nos tu svoji agendu elektronických pěněz.. Zachvíli bude populární mít v sobě čip (a tímhle to začiná). A ten kdo ho mít nebude si ani neškrtne.Stejnak v diablu 3 za realné pěníze moc nezbohatnete protože silná dávka lidi vůbec nic nekupuje natož u tehle hry *5*
    • walltar
      Několik mých známých mě řeklo, že už se těší až budou mít čip v ruce a jenom mavnutím ruky zaplatí .... bohužel je to realita a většina lidí se na to těší.
      • Ačkoli to zní dost pesimisticky, jediným výchozím řešním této situace bude naprostá anihilace lidské rasy, dřív nebo později do tohoto bodu stejně lidstvo dospěje, do dokonalosti má lidské DNA hodně daleko.
        • walltar
          Dokud lidi budou lidem vládnout tak to jiné nebude.... proto založíme stranu pro vládu počítačů a vyřešíme všechny problémy lidstva *4*
          • Gorkan
            hlavně at tam je pořadný antivir at z toho není druhý skynet
          • Omluvte mou češtinu, není mým rodným jazykem a je taky problém sehnat v dnešní době starou dobrou programátorskou klávesnici s pořádně vysokými a masivními klávesy.
            • walltar
              Já sem to taky nemyslel vážně ... byl to spíš vtip. Navíc ten počítač se nenaprogramuje sám a ten co by ho programoval by byl zkorumpovatelný stejně jako dnešní politici. Navíc pokud by se tohle opravdu zrealizovalo tak řešení které by z toho vzešli by vzbudili vlnu protestů a revolucí takže by to asi dlouho nevydeželo.
          • Aplikovaná matematika je výborná věc, ale nemá prostředky na efektivní zvládnutí tak komplexního organismu, jakým člověk bezesporu je. Vámi navrhované řešení není proveditelné a realizace optimalizace by musela počítat s obrovskými kompromismy.
    • Souhlas, ale ne s tím Diablem, stačí mít dost výkonný server, nebo vícero počítačů, být alespoň trochu schopný programátor a peníze se jen pohrnou, v Číně farmí na sto účtech zároveň a nedá se říct, že by jim to neneslo mnohonásobně tolik, jen ta počáteční investice do serveru ~ 150 - 200k CZK + 100 herních účtů (i když oni jich mají většinu kradených) je trochu vysoká, ale návratnost je velmi rychlá.

      viz http://www.youtube.com/watch?v=Y5AHWI8B97k
  • Amylee.Anderson
    (herní) novinář Bach :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit