Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Která kur\/a vymazala můj příspěvek? *16*
    Kde najdu adresu redaktorů? Bydlí všichni v Praze?
    • Cahir
      Protože se chováš jako k*kot.
    • walltar
      No třeba to byla stejná sra*ka jako většina tvých příspěvků.
    • Tvé příspěvky bych mazal již z principu. Všechny diskuze zasíráš naprosto debilním trollingem.
      • nahodou nekdy maji neco do sebe
        • Např. tohle?
          "Ták! A konzoláři mají konečně po prdeli! Shnijte si vy šmejdi, i se svými sto let starými konzolemi, zastaralými herními enginy, simplifikací, věčným konzumem a recyklací starého materiálu!"

          Na games.cz jsem měl rád právě zdejší diskuze, ve kterých se poměrně velká část diskutujících snažila o rozumně vedené diskuze - našel jsem tu dost podnětných názorů, tipy na hry, knihy, filmy apod. I ten troll.diskuzni má své určité kouzlo. V poslední době se to začíná podobat odpadu, kterého je plný např. idnes. Nevím, jestli je to způsobeno tím, že začaly prádniny, po pravdě je mi to úplně ukradené. Ale nerad bych, aby se to začlo přibližovat zmíněnému idnesu.
          • Bohužel, toto se neděje jen tady. Na hodně webech pozoruji, že celková kvalita diskuzí se začátkem prázdnin šla rapidně dolů. Děcka nemusí do školy a nudí se. A nenapadá je nic užitečnějšího, než psát blbosti nadávat.
    • USER47
      Proč by měli proboha zveřejňovat svoje adresy? Jsi normální?
      • walltar
        No tak třeby by tam čupa přišel a redaktor by mu pěkně zmaloval pr*el ... takže já sem za zveřejnění.
        • Malleth
          Přesně tak, když zvládli pošťačku zavřít do sklepa...
    • A podotýkám, že se jednalo o vysoce liberální příspěvek, bez nadávek a vymýšlení si naprostých nesmyslů.
      • Však admini (/redaktoři) ti jej taky zcela liberálně smazali. Jedná se o soukromý portál, a s žadným omezováním slova a blablabla tu neuspěješ. :)
  • The Secret World čeká stejný osud jako Star Wars Old Republic. *2*
    • Vzhledem k tomu ze SWTOR stale zije a dle slov vyvojaru se mu dari dobre,tak se mame na co tesit.
      • prostě není to uplný fail ale wowkiller taky né prostě si to urvalo svuj uspěch na trhu
    • A sakra! Vás si měli najmout, abyste jim řekl, jak to všechno bude. Třeba by to nakonec udělali jinak. Ještě máte čas - zkuste to u pana Vávry a poradit mu, jestli bude mít jeho hra úspěch, aby se s tím chudák kdyžtak nemordoval zbytečně. Měl byste svůj životopis též poslat Blizzardu - třeba zjistíte, že jeho nové MMO nebude úspěšné a zachráníte miliony dolarů. Tak jen do toho! *3*
    • Cahir
      TOR je v pohodě. *3*
      • souhlasím
    • walltar
      A je to imho škoda ... nebýt toho divného nemastného naslaného boje tak je to parádní neokoukaná MMO s dost zajímavýma konceptama.
    • Shnije v propadlišti dějin!
      • tam shnijes ty, ty sasku :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit