Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně hra nespadla ani jednou a instalace byla asi na hodinu a půl, takže v tomto případě si stěžovat nemohu. Ze začátku jsem hrál na Ultra setting, ale nakonec jsem stáhl na High End aby nedocházelo k citelným dropům při přiblížení u velkých měst. Možná se Microsoftu povedlo navnadit lidi, i virtuální nepiloty na něco, co MSFS2020 není a ani být nemůže. Kdo má rád létání, disponuje solidním herním joystickem a dokáže akceptovat realitu (Česká republika má velmi slabé BING pokrytí), zklamaný by být neměl. Vlastním weather addony jako Skymaxx, Active Sky (a ten úplně nejhorší a nejdražší zároveň si už ani nevzpomenu jak se jmenuje) pro X-plane a tunu dalšího balastu včetně vlastnoručně vymodelovaných VFR objektů a budov pro ČR, ale i tak musím říct, že default MSFS2020 je hezčí. Není dokonalý, ale jak sami autoři zmiňují, je to platforma, která se bude nadále rozšiřovat a jejich cílem nebylo udělat study level letadla, ale připravit půdu pro 3rd party, kteří s tím mají větší zkušenosti což naprosto chápu. Za mne tedy spokojenost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit