Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jiné, přes hodinu dlouhé video, z hraní. Je to sice z konzolové verze, ale mnohem lépe ukazuje nové taktické možnosti a odhaluje víc ze základny.
    http://cs.twitch.tv/2k/b/330155062
  • Vypadá to fakt na good old school hru. A steam mi nevadí. Steam mám náhodou rád. *4*
  • Win XP???
    • Jsem se tady dozvěděl, že XPéčka jsou prý pasé jako kalhoty do zvonu s kapsami na kolenou
      • No ony tak nějak jsou. Ale pokud ti vyhovují, tak je do skončení extended supportu klidně používej. Potom bych ti to rozhodně nedoporučoval, protože to bude vysněnej systém pro hackery. Ale mám takovej pocit, že extended support končí až za dva roky.
  • Ono to bude vyžadovat Steam?!? Tak to je v pr.. a to jsem už měl nachystaný peníze... *9*
    • Ethy
      emmmm co máš proti Steamu? Nějak mě nenapadá v čem je to pro tebe omezující *7*
      • Tech duvodu je spousta. Napriklad kdyz te zabanuje, mas problem. A ted nekdo v diskusi povidal, ze dostal rocni ban za screenshot ze hry mafia 2. Dalsi duvod je, ze hru zavislou na steamu nemuzes prodat. Dalsi duvod je, ze steam spehuje co delas. Dalsi steamova prasarna jsou region locky, dvoji ceny, zamerna snaha ziskat plnou kontrolu nad hrama a hraci a podobna negativa, ktera ukazuji, ze steam z otevrene pc platformy dela uzavrenou.
        • vlastik.plaminek
          A nevyřvávals tady v nějaké diskusi ohledně PS3, jaká je to super uzavřená platforma s minimem pirátství a že další prodej her je stejné svinstvo, jako samotné pirátsví? Tímhle si pěkně sereš! do huby (nebo do klávesnice?). Ve zbytku máš ale pravdu, i když mě osobně se region locky nějak nedotkly a dvojí ceny mi taky nevadí, protože nakupuju hlavně v akcích.
        • Nepřipadá ti občas že tě někdo sleduje?
          • To ze nejake ovci nevadi, ze o ni nekdo kontinualne sbira data a natrvalo uklada neznamena, ze to nevadi nikomu.
            • Cize ti vadi aj to, ze PS tiez o tebe a tvojom hrani zbiera informacie a nasledne pocas pripojenia na PSN ich odosiela? Ale si myslis, ze to nerobi? NA PC a steame si viem pomocou externych programov uplne presne strazit k comu ma steam pristup mimo svoje prostredie, ako si strazis pristupy na PS k tvojim sukromnym linkam v browser history, hudbe, prehravanych filmoch atd? Neviem , kto je vacsia ovca, ten ktory ma moznosti si to strazit alebo ten co len slepo veri ;-)
            • Přešli jsme ke googlu? Sběr dat se bohužel děje a ne jenom na steamu. Jestli nechceš, aby o tobě někdo něco věděl, přestěhuj se do lesa a začni žít jako poustevník.
          • Když jsem u počítače tak furt
      • Ronox
        Asi zastánce Originu :D Valve se Steamem spolu s CD Projektem RED jsou podle mě nejserióznější věci v PC herním průmyslu.
        • No ty ceny mi moc seriozní nepřipadaj. (když nepočítám výprodeje, akce a tak)
        • A copak se ti nelíbí na Originu? Na steamu je hromada funkcí, ale původní záměr (pustím klient, stáhnou se mi patche, pustím hru) plní líp Origin (rychlejší). To, že si do Steamu přidali komunitní funkce, který EA po čase okopíruje (čemuž se asi nikdo nemůže divit) je sice fajn, ale kvůli nim si nikdo steam neinstaluje.

          Já mám oboje a základní use casy plní oba klienti úplně stejně. Takže nemám důvod být větší fanda EA nebo Valve. Ale je fakt, že kupovat hry z Originu nebo Steamu je při dnešních cenách celkem nevýhodný. Zlatý dolarový časy.
        • Nechápu co mají lidi za potřebu milovat nějakou firmu a ještě jim za svoji lásku dávat peníze (Při Steam slevách se většina chová jak důchodci v Kauflandu a kupují i to co nepotřebují), osobní údaje (Google, Apple), nebo dokonce své zdraví (Mc Donalds)
          • Stado se chova hloupe, protoze je v nem prevazna vetsina hlupaku, ano spehujte me a ja vas budu milovat(Steam)... i.ioti:(
        • Hlavne ten kurz jeden dolar rovna se jedno euro je super seriozni no :D
          • Politika 1 Dollar 1 Euro už dávno na Steamu nefunguje.
            • Kazdopadne hry v eurech jsou tam neuveritelne drahe, mnohem drazsi nez krabicove verze v obchodech, coz je docela paradoxni. Na druhou stranu kdyz uz si hru koupim nekde za normalni penize a potrebuje k aktivaci Steam, tak mi to prijde docela v pohode - jedna aktivace a pak uz staci mit Steam v offline modu.
        • Ethy
          Přesně tak, poslední co zbyly :)
  • Nejak jsem nesledoval info ohledne noveho xcomu. Stale plati ze maximalni pocet vojaku v misi je 4?
    • Maximum by melo byt 6 myslim.
      • Paulcz
        Celejch 6 vojáků ? :) Ať si říká kdo chce co chce, tohle pokračování smrdí. Jasně, dostane 8/10, recenzenti na to budou pět chválu, ale v té hře nepůjde nic dělat a herní možnosti budou osekaný tak, aby to mohl hrát každý, atmosféra nulová..
        • 6 vojáků je tak akorát. I to původní ufo jsem hral max s 6 vojákama na výsadek. A videa vypadají dobře. tak snad se to povede.
  • Ty obleky mi trochu připomínají Binary Domain
  • Tohle vypada na poradnou ptakovinu
  • Minimální požadavky - Windows Vista?

    Asi jsem zaspal předchozí informace o hře, ale oni někde uváděli že to nebude na XP?
    Jestli ne, tak jsem v pr..li
    • XP už jsou pasé
  • Tohle bude super, nemohu se dockat!
  • Ja sa tesim uz len preto ze sa konecne niekto odhodlal urobit kvazi re-make.....taketo hry ja zboznujem a na dnesnom Kid-Markete bezia len tupe FPS a RTS...stare dobre Turn-Based hry su ohrozeni druh....a hlavne po tom fiasku co sa vola Jaggad alliance back in action....dufam ze toto bude plnohodnotna Turn-based strategia zo starej skoly v novej grafike a novymi funkciami

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit