Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krabice u nás 900kč ... Steam verze €50 (1250kč) ... Respekt k Valve, Steam mi nevadí, ale vzhledem k tomu kolik ušetří na hmotném materiálu a distribuci, nakopat je do prdеle.
    • 49 Euro je proste standardni zapadoevropska cena, podivej se napr. na Amazon, tezko budou na Steamu delat jinou cenovou politiku pro kazdou zemi .
    • Az na to, ze ceny neurcuje Steam, ze? Takze jdi nakopat 2K Games.
      • Neurčuje ich ani steam ani 2k games, určujú ich obchodné reťazce ako wallmart a donedávna game, tie samozrejme berú digitálnu distribúciu ako konkurenciu a tak sa bránia. Nadiktovali si aké ceny môžu vydavatelia mať u digitálnych distribútorov. Inak by tí digitálni samozrejme mohli mať podstatne nižšie, no to wallmart and spol. nemôžu dopustiť. Potom sa vyhrážajú tým, že nebudú hry uverejňovať vo svojich reťazcoch a to si vydavatelia samozrejme nemôžu dovoliť.
        • Takze za to muze Valve! meli udelat to sami a nepodporovat kartel a pri diktatu takove ceny ukazat 2K prostrednicek *1*
      • Přesně tak. Lidi, než něco napíšete, tak si zkuste zjistit všechny potřebné informace. Valve cenu neurčuje, ta je dána distributorem...
      • jindra.veliky
        kazda AAA hra stoji na steamu tolik
    • Muzes si to predobjednat na GreenManGaming.com s 30% slevou, pokud pouzijes voucher kod: GMG25-1BW0K-K1A3G. Me to takhle prislo na $33 USD.
      • Objednano, diky moc *4*
    • Vidim to az na Vanoce...na vyprodej.
    • mas recht kamo
  • BoB.2
    Tohle bude celkem masakr.
  • A je, dalsi hra zavisla na steamu. Siri se to jako mor.
    • Furt lepsi Steam, nez ta s*acka Origin.
    • Asi se nakazili od PSN a XboX Live.
      Zrušit konzole a bude nám lépe.
      • Ono to bude zavisle na psn? Jakym zpusobem?
        • lidi si na takovej hnus zvykli a prijde jim to normalni
  • zdeeneek
    Uz se tesim jako malej Jarda. Ufo je pro me srdecni zalezitost - ale jen prvni 2 dily. Tem ostatnim jsem nejak neprisel na chut, tenhle dil vypada, ze bude konecne zase pro me.
    • Dvojka pod vodou uz nebyla takova jako jednicka, ale taky nebyla spatna. Vse ostatni uz me tak nenadchlo, natoz ty 3D. I ta extraterrestrial nemela to kouzlo. Ale mozna uz jsem z toho vyrost. Kazdopadne se na tohle celkem tesim, zpracovani vypada zatim dobre. Ale mrzi me jen ze je tam pouze jedna zakladna. I kdyz je fakt ze v 1ce jsem ve vysledku mel stejne problemy s ostatnimi zakladnami. Vetsinou nebyly tak vybaveny a dobre udelany jako ta prvni :P. Takze ve vysledku je mozne, ze jedna zakladna bohate staci :)

      Spis by me zajimalo jake budou moznosti s vojaky, kteri chcipnout nebo jsou zraneny. Pamatuji si moc dobre ze jsem pouzival hodne load and save jen proto, aby me nejaky vojak nechcipl a nebo nebyl zranen. Pokud by tam meli zajimavy system toho jak ziskat znovu spickove vojaky a snadneji je vytrenovat, aby trenink nebyl na celou hru, tak by se clovek nemusel bat, kdyz na konci mise bude nejaky vojak lezet na zemi. Ale prinos z mise bude i tak dobry.
      • Vojáci budou získávat speciální dovednosti, který jim při povýšení budeš rozdělovat. Když bude nějaký zraněn, bude se léčit, což bude nově platit i pro tanky, kdy jejich oprava zabere nějaký čas. V hardcore modu, nebude v taktických misích ukládání, takže mrtvé vojáky zachráníš jen restartem mise...
  • Taky se těším, ale zatím s těch videí nadšený zrovna nejsem. Zatím jsem neviděl ani jedno, ve kterém by nebyla tma jak v pr... . Taky ten počet vojáků na misi to bude sranda. Jednoho vojáka ovládnou, jeden zpanikaří, jeden umře a zbyde tak ten poslední aby se zbalil a letěl na základnu. :-)
  • Zlé to nemusí byť. Len to komixové spracovanie a bacuľalé modely sa mi tam vôbec nehodia. Radšej by som tam videl niečo jemnejšie a čistejšie a la Source engine.
    Snáď sa budú dať vypnúť tie "bomba" akčno - dramatické filmové vsuvky prichádzajúcich/útočiacich ufónov.
    • Čo s tým preboha má Source engine?
    • Tvrdia ze budu podporovat mody, tak sa snad svojich nekomixovych postav casom dockas
      • Myslis ze vydaj nejakej oldschool mod? Ja bych se nezlobil :D
    • USER47
      Půjdou vypnout, to už potvrdili.
  • Jiné, přes hodinu dlouhé video, z hraní. Je to sice z konzolové verze, ale mnohem lépe ukazuje nové taktické možnosti a odhaluje víc ze základny.
    http://cs.twitch.tv/2k/b/330155062
  • Najednou jen 6 vojáků? TRapný. A pak ještě napíšou, že je to nebývale věrné originálu. Vojáci nemají ani zásobníky, batoh a inventář vojáků nikde. Řekl bych, že až se lidem omrzí ty suprový animace a po čase začnou akorát zdržovat tak to bude spíše podprůměr.
    Doufám, že extraterrestrials 2 bude víc jako starý ufo, což už je teď jistý na 100%.
    Jinak ty vojáci jsou strašlivě tlustý, ty zbroje jsou přehnaný a tank vypadá jako krabice na pračku. Tfuj.
  • Ja sa tesim uz len preto ze sa konecne niekto odhodlal urobit kvazi re-make.....taketo hry ja zboznujem a na dnesnom Kid-Markete bezia len tupe FPS a RTS...stare dobre Turn-Based hry su ohrozeni druh....a hlavne po tom fiasku co sa vola Jaggad alliance back in action....dufam ze toto bude plnohodnotna Turn-based strategia zo starej skoly v novej grafike a novymi funkciami
  • Tohle bude super, nemohu se dockat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit