Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Games a Toy Story verze: Máš ve Mě přítele *3*
  • ked "necheatujes" tak to trva par hodin. Ak chces hrat online hru a zopar hodin na max level sa ti zda vela, tak sa na to vykasli, nehraj to a navypisuj hovadiny na nete. Toto fakt nie je tazky grind...
  • Diky ale nezvyknem citovat
  • bukrr
    Co znamená "klátit přítelkyni"? To mezi tím vyšlo ještě nějaké jiné DLC?
  • nightborne
    A to sis ještě nechal pořádnou rezervu =). 0-70 trvá tak patnáct minut, když tě boostuje pořádně oblečenej kamarád =).
  • Ja mam nahrano nekolik tisic hodin a skoncil jsem u sezony 7 a to jenom proto, ze me lakali kamosi. Skoda ze je ten endgame udelanej tak debilne, ze na nejlepsi itemy dosahnes jen kdyz budes grindovat cely dny, aby sis vylevelil jeden blbej gem. S kazdou sezonou jen zvysujou dmg a pridavaji itemy na redukci obdrzene dmg *11*
  • Tak si to zahraj a nevymlouvej se :), protoze, kdyz nekoho z ceskych i jinych klanu poprosis, vytahne te pres multiplayer na 60-70 lvl behem hodinky. *14*
  • madPav3L
    Není to moc velký rozdíl, ale já to kupoval za 15$ http://imgur.com/0etIvbm přímo přes Blizzard app, takže nevím kde berete, že to stojí 15 Euro...
  • RedEagle
    Som to chcel prave napisat :))
  • 15€ :D :D
    Dost ze prodavaj coop hrdiny za 5€, voice packy za 5€ (ani nedostanete voice pack na hrdinu ktereho si koupite) tak jeste to drazi postavickou za 15€ :D

    Nekde si musi ten nedostatek prijmu z owervatche kompenzovat.

    Acivision -neblizard

    Zachvylku pay-stiny2 na battle netu a je konecna.
  • Ja bych to mozna i hral kdyby nabidli moznost skocit rovnou do endgame. Levelovat postavu 60 levelu abyste mohli konecne zacit hrat je prezitek z 20. stoleti.
  • Ne díky. Ovšem za chvíli vychází datadisk s Necrem do Grim Dawn.
  • Takze to je oficialni priznani ze Witch Doctor zklamal?
  • Noo 15€ za postavicku...ja ti nevim Karle.
  • i586
    Diablo 3 je ok, pár stovek hodin tam mám (takže nic moc v porovnání s D2 ;D), ale už fakt ne, hra je pro mě mrtvá. Jediná věc, která by mě možná dostala zpátky do hry je offline mód a modovatelnost.
  • Místo opravdu nějakého obsahu nebo DLC jen bídná chcíplina postavy Nekromancer.
    Jsem fanoušek Diablovek napříč všemi spektry, Diablo III mám odehrané tam a zpátky ,
    Poslední dobou je i sezóna 10 úplně o hovně a tak nová postava je opravdu za ty peníze
    totální sprosťárna... nevím asi platí, ode dneška totální utlumení hry Diablo III, kdo proboha bude živit ty servery.....sreme na diablo, ze kterého jsme za včasu odvolali všechny vývojáře... na vrátní makali právě na tom nekromancerovi.... Diablo IIi je bohužel už asi mrtvé....DEAD ... DEAD... DEAD
    Miloš
  • PS: lvl 97 Necro HC v D2
  • Pro hráče, kteří nemohou věnovat ani 0,001% pozornosti hře kterpu hraji,přichází Nekromant!

    Nejnudnější!
    Nejpasivnější!
    Nejvíc easy!

    Pokud chcete, aby hra dělala vše za vás, když zrovna klátíte přítelkyni, balíte brko, nebo koukáte na film,Necro je zde přímo pro vás!

    Pouze za 15€
  • Kompost
    sh*t storm in 3, 2, 1...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit