Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Noo 15€ za postavicku...ja ti nevim Karle.
  • Ne díky. Ovšem za chvíli vychází datadisk s Necrem do Grim Dawn.
    • RedEagle
      Som to chcel prave napisat :))
  • 1. Přidali to kvůli lidem, 2. nikdo vás to nenutí kupovat, 3. ke hraní DLC není vůbec třeba 4. Hejtit D3 za to že to není kopie D2 není in už tak 5 let.

    Ano cena celkem vysoká za jednu postavu, ale fanoušci by si to koupili i za dvojnásobek a lidi co tu blijou kraviny to nemusí vůbec řešit a užívat si jejich Grim Dawn :)
    • Jeslti to funguje stejne jako predchozi, tak nuti, protoze pokud spolu chteli hrat dva lidi a jeden mel a druhej ne, tak si spolu proste nezahrali, protoze ti krеteni neumej hru s koupenym dlc pustit v rezimu bez nej.
      • Na toto nepotrebuju DLC obaja. Ked chcem hrat s niekym kto ma nekromancera tak ja to kupene mat nemusim(tiez mi pride to pride vela penazi za postavu). Lokacie ktore pridali su pre vsetkych nie len pre tych co kupia DLC za nekromancera.
    • Pridali to kvuli lidem *1* *1* *1*
      • Asharak
        Ne vole asi BLizzard sám plakal všude možně, že ve hře chybí Necromancer a že jej Wich Doctor, kterého místo něj do hry vytvořili, nesmí nahradit. *7*
  • Blizzard neumi vytvorit system, ktery se da vybalancovat. WoW balancuje stylem, ze boostne kazdy mesic jinou classu nebo ostatni nerfnou, aby si udrzel hrace, kteri uz ted maji casto vsechny postavy a stridaji je podle toho, jak si blizzard meni vlozku.
    V podstate si s tim nevedi rady, takze se ted snazi jeste vytriskat co to jde a zamerit pozornost na ostatni hry.
    • Spíš to umí vybalancovat velmi dobře, ale jinak to je, jak píšeš. Vědí, jak většina lidí myslí, co bude hrát, pokud chce snadno vyhrát… Jop, taky mi to vadí, je to průhledný, viz nový postavičky do HotS, jenže kolem a kolem, za dlouhověkostí blizzárdích her stojí právě ty neustálý změny v balancu. Péče o hru? Nepochybně. A jestli někde přidají nekra za prachy a jinde to dají zdarma, vůbec nechci řešit. Z pohledu mého „promarněného“ času ve hrách je Blizz jasnou jedničkou.
    • Asharak
      A proto balancujeme hry tak, že místo nerfování a buffování dáme max 3 classy, každé hodíme 4 skilly z toho 1x st dmg, 1x AoE, 1x shield a 1x heal *7*
  • i586
    Diablo 3 je ok, pár stovek hodin tam mám (takže nic moc v porovnání s D2 ;D), ale už fakt ne, hra je pro mě mrtvá. Jediná věc, která by mě možná dostala zpátky do hry je offline mód a modovatelnost.
    • Ja mam nahrano nekolik tisic hodin a skoncil jsem u sezony 7 a to jenom proto, ze me lakali kamosi. Skoda ze je ten endgame udelanej tak debilne, ze na nejlepsi itemy dosahnes jen kdyz budes grindovat cely dny, aby sis vylevelil jeden blbej gem. S kazdou sezonou jen zvysujou dmg a pridavaji itemy na redukci obdrzene dmg *11*
  • Ano vážení přátelé, až tak jsme to dopracovali, že budeme platit za nové postavy do her.
    • Nediv se soudruzi z blizzardu si vždy všechno nechají tučnětučně zaplatit, smutnější však je to, že naučené stádo to bude kupovat i kdyby to bylo 5x dražší.
      • Asharak
        Pirátit to nejde, tak to zkusím vyhatovat tou nejdebilnější pakárnou, že tolik peněz z kapesného nikdy od mamky nenahrabu *7*
        • Bože jak ty jsi hloupé to více už ani nejde...
          • Asharak
            vždycky to jde víc *3*
    • Blizzard se o D3 stará už pět. A to jakože jako málo která firma. Vyrobit novou třídu není záležitost týdne, tak nechápu, proč by to mělo být zadarmo. Jediná útěcha by pro takové mohla být, že je to nepovinnné rozšíření. Pokud ale někoho hra nebaví a čekal už od vydání něco jiného, tak to asi nezmění ani nová postava zadarmo.
      • Stará se o hru, myslíš ty trapné sezóny, které dnes hrají už jen závislí jedinci ?? Jelikož nic jiného ve hře není, teda je Necroman ...
        • Nejlepší bude, když si prohlídneš change logy za těch pět let. Já ti to tu vypisovat nebudu. Myslíš že dodávat obsah zadarmo do krabicovky po dobu pěti let je něco co někdo může dělat. Nebo nechápu, jak by sis to představoval nebo s čím srovnáváš. Kdo to dělá?
          • Ta hra se ale pořád prodává, není to tak, že by ji prodávali týden a pak pět let zadarmo vydávali aktualizace. Takže velké peníze z Diabla III rýžujou i bez Nekromancera za 4 stovky.
            • Samozřejmě, o tom není sporu. Ale to jsou podmínky stejný pro každou krabici. Já srovnávám, jak se kdo o hru stará v tomto modelu. A to co dělá Blizzard pro svý hry rozhodně není dnešní standard, a i přes to se najdou lidi, co na všechno plivnou, pokud to nedostanou zadarmo. (Mno, je i sorta, co bez otálení flusne i na obsah, co zadarmo dostanou.)

              Jinak, šokující odhalení - ano, Blizzard to dělá pro peníze.
  • Z pohladu cloveka, ktory ma na haku nekromancera je tento patch uplny fail. Dve nove oblasti su vlastne stale ten isty les a katedrala, ale v inej farbe. A challenge rifts - to je zvratenost na entu. V ARPG ide o vyvoj VLASTNEJ postavy od nuly po neohrozeneho hrdinu, ktory zabija hordy monstier, aby ziskal lepsi loot a bol stale silnejsi.
    Hrat za postavu ineho hraca !!! s tym, ze mam s jeho buildom !!! porazit nejaky cas, je vyplod choreho mozgu.
    • Ano protože tato možnost ve hře která je zde NAVÍC je hroznej hřích proti lidskosti a vývojáři by se měli stydět ....
      • Ano měli, protože místo toho mohli věnovat čas a zdroje na něco užitečného...
        • Asharak
          Bohužel. Další 2 lokace navíc by byly daleko lepší než challenge *9*
  • Pro hráče, kteří nemohou věnovat ani 0,001% pozornosti hře kterpu hraji,přichází Nekromant!

    Nejnudnější!
    Nejpasivnější!
    Nejvíc easy!

    Pokud chcete, aby hra dělala vše za vás, když zrovna klátíte přítelkyni, balíte brko, nebo koukáte na film,Necro je zde přímo pro vás!

    Pouze za 15€
    • bukrr
      Co znamená "klátit přítelkyni"? To mezi tím vyšlo ještě nějaké jiné DLC?
      • RedEagle
        Je to slangový výraz pre onaniu
      • Games a Toy Story verze: Máš ve Mě přítele *3*
    • Místo opravdu nějakého obsahu nebo DLC jen bídná chcíplina postavy Nekromancer.
      Jsem fanoušek Diablovek napříč všemi spektry, Diablo III mám odehrané tam a zpátky ,
      Poslední dobou je i sezóna 10 úplně o hovně a tak nová postava je opravdu za ty peníze
      totální sprosťárna... nevím asi platí, ode dneška totální utlumení hry Diablo III, kdo proboha bude živit ty servery.....sreme na diablo, ze kterého jsme za včasu odvolali všechny vývojáře... na vrátní makali právě na tom nekromancerovi.... Diablo IIi je bohužel už asi mrtvé....DEAD ... DEAD... DEAD
      Miloš
    • PS: lvl 97 Necro HC v D2
  • Jestli čekám na nějaké DLC k akčnímu RPG, pak je to bezesporu DLC ke Grim Dawn :-)
    • Grim Dawn me prestalo bavit tak po 30hodinach
      Diablo 3 me prestalo bavit po 1300 hodinach *10* *10* *10*
    • Já ti nevím, ta hra ma spoustu super nápadů, ale dohrál jsem to 2x a už to zapínat nebudu. Takže ve výsledku jsem tam promačkal tak 1/5 času co v diablu
  • Asharak
    Vypadá dost nudně. I přes to samé bum bum kolem jak v akčním filmu *12* Radši si k další sezoně koupím 4 burgery *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit