Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim co se vám na dvojce nelíbilo... volné prostředí, pěkná celkem nenáročná grafika, atmosféra.. mělo to mouchy hlavně respawn na stanovištích, zdlouhavělý cestování (trochu stereotyp), ale jinak fajn, ničím to tolik zase neoslnilo, ale aby člověk říkal, že je to sračka oproti prvnímu dílu? nesouhlasím...
  • Napsal to jasně víc než dost.
  • On ale nepsal, že by to mělo mít něco společného. Nic společného to ani nemá.
  • Hele her s RPG je až až tak to laskavě necpi do této hry. Hráčům se taky nelíbí když jim někdo do RPG hry cpe akční prvky.
  • Nepřeháněj většina chyb co tam byla nemá s konzolema nic společnýho. Prostě to odflákly a nedomysleli hodně věcí. Jinak Mafia neni dobrý argument v základu to je dobrá hra jen má špatný příběh, hodně věcí tam bylo vymazáno kvůli času a penězům a ta DLC tomu taky hodně uškodila. Jinak grafika v FC2 vypadala krásně na to že to byl otevřený svět nechápu co by jsi jako chtěl.
  • FC1 - PC only - dobra strielacka s paradnou grafikou.
    FC2- na konzoly- otrasna sracka s priemernou grafikou.

    toto je v sucasnosti pravdilom... vyborne PC only hry ktore maju pokracovanie na konzolach susracky. dalsim krasnym prikladom je MAFIA.
  • Boze PLEASE nech je to ako FC1 a ne ako ta shitna 2-ka.
  • Ani moc ne, proto bych chtěl aby je tam dali a přiblížili to krapet např. Stalkerovi.
  • Pokud si chtěj udělat lepší jméno a dvojku vylepšit, viděl bych to na nějakej datadisk ...ale trojku bych z toho nedělal. Co se týká třetího dílu, to bych zasadil někam jinam, třeba do Jižní Ameriky.

    A pokud se chystaj udělat lepší verzi dvojky, tak doufám, že to bude stát za to. Na far cry jsem ani moc nestěžoval, hra to byla parádní a předčila má očekávání. Ikdyž jsem tomu moc nedůvěřoval, jelikož se na tom podílela jiná firma.

    Co se mi ve hře líbilo, byl samozřejmě nápad, grafika, hratelnost (ikdyž by se mohla trochu vylepšit) a jak byla hra optimalizovaná. Co bych si přál navíc, by mohli změnit "respawny", to zabíjení žoldáků a znovuoživení začne časem lízt pěkně na nervy.

    Přidal bych tam také zvířata (masožravá a pár býložravců), což dodá více na atmosféře a budete si přidat, jak v opravdové Africe a ještě udělat zajímavější příběh. No uvidíme, s čím přijdou tenktorát.
  • Bola to celkom fajn hra len casom zacala byt stereotipna to bola jej chyba inak nejake vazne chyby v nej neboli len jednoducho stereotip.
  • Si snad dělají prdel ne? Jednička se odehrává v Karibiku, dvojka v Africe a trojka znovu taky? Se mi už zdá naprosto zbytečný. Trojku bych zasadil někam jinam, jak bylo u Far Cry zvykem. Tím to jen zkazej a další díl bude opět v africe ..no super no.
  • FC2 byl výborně načrtnutej. Povedená nenáročná grafika, výborné chování zbraní, originální prostředí(a přitom aktuální a uvěřitelné), výborné nápady(jako žoldáci, dobíjení zdraví, vliv noci dne na boj) a hra o krvavé diamanty. Bohužel, obnovování nepřátel a repetivní náplň to zabila někde v půlce hry. Pak mp, vypadal dobře, ale hrál nemastně neslaně, byť HC ho výrazně vylepšil, pořád tomu něco chybělo. Prostě zabitá hra s potenciálem jak vrata. *4* Uplně by stačila doladit náplň soubojů(taktické útoky ala Crysis), vyladit AI ve volných prostranstvích a pár skriptovaných misí by taky neuškodilo. Jen doufám, že z toho neudělají koridorovku.
  • Stejná nuda jako Assassin's creed. Hry vypadaj sice skvělě, ale jsou příšerně nudné a špatně hratelné. Opravdu nevím, co tam ten Ubisoft Montreal dělá. Další hry od nich raději ne :D
  • Tak čistej propadák to nebyl, nudná hra už ano. Pocit se střelby byl bezvadnej, mapa obrovská a hezká, grafika parádní, nevtíravej soundtrack, taktický možnosti... Ono by úplně stačilo, aby odstranili totální debility, který nevím, jakým záhadným způsobem se tam dostaly (všichni proti vám, respawn po zmízení z dohledu byť jen na vteřinu, inteligence nepřátel a příběh). Což není až tak těžký zařídit. Technická stránka hry byla víc než slušná, navíc se to hýbalo slušně i na plečce, takže pokud doladí gameplay, výsledek nemusí bejt vůbec špatnej.
  • Mam pocit ze v Landu Roveru a Jeepu za celou historii nevyrobily tolik terenaku kolik jsem jich za hru znicil. Hra vubec nezila, bylo to prilis sterilni. Vzdyt i takova zona ve Stalkerovi proti FC2 pusobila jako Silvestrovsky rej na Vaclavaku. Kdo ridil autobusy a proc jezdily jen kvuli nam. I ve valecnem konfliktu se vyskytuji civilni obyvatele, at uz sympatizanti nebo z donuceni. Noc byla otresna, rychle jsem pochopil absenci nocniho videni ci baterky. Promarneny potencial, ukosli si prilis velke sousto. No horsi nez dvojka tohle uz byt snad ani nemuze.
  • Fac Cry 2 byl pěknej propadák úplně nudná hra a nemněl jsme ji chuť hrát Běs a Hrůza ale pokud to nikoho baví jeho věc.
  • Co bych chtěl?!
    Vod nich raději asi nic! FC2 byl herní potrat! Jak může někdo mluvit o atmosféře? Bylo mi úplně fuk jestli makám pro jednu nebo druhou stranu a už vůbec mě nezajímal nějakej pašerák = příběch vo ničem, zatažení do děje nulový...
    Pro mě zůstává Crysis pravej "následovník" FC, takže Crysis2 bude nejspíš tím pravím FC3...
  • Ve Far cry 1 byly RPG prvky?
  • Jinak řešit respawn, dát tam víc RPG prvků, normální dialogy, propracovanější příběh.
  • Doufam ,že tam zůstane ta atmosféra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit