Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dočkáme se letos Far Cry 3? Po dvojce snad raši ani né...
  • Prece kazdy vi, ze pokracovani FarCry1 je Crysis a ne nudnej FarCry2 s jeho skvelejma respawnama. *11*
    • Nechápu jak se někomu může nelíbit FC2, já osobně to považuju za nejlepší hru co znám. Ono to chce trochu představivosti a zkoušet co v te hře je. Ten kdo to chce rychle dohrat se bude samozřejmě nudit. Prostě pro mě ta hra skrývá moc a moc možností a jen je potřeba dokázat jich využít a ocenit výsledek. Tahle hra se nedá hrát jako cod. Dlouhý přesuny jsou super, protože je to konečně reálný, jediný co FC2 vytýkám je to, že nepřátelská stanoviště nejde nijak nadobro zničit, ale to je dle mého jediná chyba. Prostě já se na FC3 těším a to je všechno.
  • tak jestli zase bude far cry 3 delat ubisoft tak to bude zase propadak jako far cry 2 melo by se do 3 pustit crytek jako to bylo u jednicky
  • Nejhorší byl ten debilní respawn. Tohle doladit a trochu vylepšit to cestování a bylo by to OK. Mě se FC2 líbil. Ale někde jsem četl, že by se snad část hry měla odehrávat na jižním pólu či co. Ale možná se mi to jen zdá :)
    • Mam pocit ze v Landu Roveru a Jeepu za celou historii nevyrobily tolik terenaku kolik jsem jich za hru znicil. Hra vubec nezila, bylo to prilis sterilni. Vzdyt i takova zona ve Stalkerovi proti FC2 pusobila jako Silvestrovsky rej na Vaclavaku. Kdo ridil autobusy a proc jezdily jen kvuli nam. I ve valecnem konfliktu se vyskytuji civilni obyvatele, at uz sympatizanti nebo z donuceni. Noc byla otresna, rychle jsem pochopil absenci nocniho videni ci baterky. Promarneny potencial, ukosli si prilis velke sousto. No horsi nez dvojka tohle uz byt snad ani nemuze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit