Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlas: doladit respawny, ale stejně mě nejvíc štvalo to, jak si mě UI všimla na sto honů v metrovém křoví, *11*

    *12* *12* *12* *12*
  • Co bych chtěl? Aby na značce Far cry znovu makali kluci z Cryteku.. pak by to nebyl takový paskvil, jako FC 2 a kdyby se to nejmenovalo právě "Far cry", prodeje by byly minimálně o polovinu nižší.....
  • Nejhorší byl ten debilní respawn. Tohle doladit a trochu vylepšit to cestování a bylo by to OK. Mě se FC2 líbil. Ale někde jsem četl, že by se snad část hry měla odehrávat na jižním pólu či co. Ale možná se mi to jen zdá :)
    • Mam pocit ze v Landu Roveru a Jeepu za celou historii nevyrobily tolik terenaku kolik jsem jich za hru znicil. Hra vubec nezila, bylo to prilis sterilni. Vzdyt i takova zona ve Stalkerovi proti FC2 pusobila jako Silvestrovsky rej na Vaclavaku. Kdo ridil autobusy a proc jezdily jen kvuli nam. I ve valecnem konfliktu se vyskytuji civilni obyvatele, at uz sympatizanti nebo z donuceni. Noc byla otresna, rychle jsem pochopil absenci nocniho videni ci baterky. Promarneny potencial, ukosli si prilis velke sousto. No horsi nez dvojka tohle uz byt snad ani nemuze.
  • Far cry 2 byla jedna z mála her kterou jsem nedohrál. Snad se u třetího dílu polepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit