Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzali si velké sousto. CP je pěkná hra, konec mě také zklamal, ale ne proto, že by byl špatný, ostatně konců je mnoho, ale proto že sem nedostal potřebnou odměnu za celé to úsilí. 

    Příběh se jim povedl, město ale moc nefunguje. Co se dá dělat, mohlo to být ještě mnohem lepší.

  • No, hry jsou především otázkou vkusu. Generické břečky (nebudu jmenovat konkrétní tituly, abych se někoho nedotkl) zaplavují trh, 95 procent z nových her proto zcela ignoruju, o 5 procentech si přečtu a 1 procento z nich si zahraju. Čas je vzácný. CP je jednou z těch her, který stojí za to hrát. Hraju to pomalu, Night City je krásný, designérská perla...ale musí vás bavit sci fi. Bugy? Spadlo mi to jednou, když jsem se podíval do zrcadla. Tak jsem to přestal dělat. No a co? Celá smear kampaň proti CP je totiž vedená hlavně proto, že je to stěžejní titul roku, jehož scénář vznikal mimo kontrolu amerických vládních institucí a dostaly se tam i postavy typu Silverhand, jehož celá bytost je kritikou kapitalismu. Kdo si tu scénu nepamatuje, napište do YT "Johnny Silverhand Explains why he Hates the Big Corporations". Když jdete kolem bordelu, slyšíte patřičný zvukový doprovod, město je obklopeno odpadky a sutí, na ulici samej feťák, tohle prostě neni bezobsažná hra typu Monster Hunter - bez přesahu do reality. Že se CP Bětce nelíbí? Za mě je to pro hru velká poklona.   

  • Cyberpunk má pro V jenom debilní konce,  to mizerné zpracování hry se ví už od vánoc. Přesto jsem zvědavý na první příběhové DLC do CP77 (je to hra od tvůrců Zaklínače, snad dostanou rozum).

    Mimochodem který dopravní prostředek byl na konci?

    • Jez3vec

      Nemá debilní konce, jen to není happy ending, kterej je očekávanej, protože hrdina vždycky přece vyhraje.

      • taky nemam pocit, ze by mel cp debilni konce

        rekneme nevesely...

        a mne ten muj prisel docela prihodnej, ale mozna je to tim, ze jsem se prokousal k tomu, co lidi povazujou vesmes za nejlepsi

        nicmene motivaci to hrat znova nemam, ta teze, ze to ma bejt mensi hra nez w3, ale pruchodna na vic zpusobu, takovej pocit jsem nemel

        mozna si to nekdy za par let dam znova, ale co jsem vycetl, tak ani ty ruzny zacatky nemaj v podstate vliv na prubeh, takze v nejblizsi dobe urcite ne

  • mementomori

    Cb je top ne každý ending me bavil ale ten secret solo + panam je nejlepsi + jako nomad  nedavno sem to dal znova na rx 6900 a 1.2 verzi a za vikend  hlavně příběh neřešil sem ticíc věcí jako při releasu a nic mě dlouho tak nebavilo, užil sem si to mnohem víc než předtím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit