Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No přeju jim, aby to vyšlo, byť zatím očekávám průser, který se bude líbit pár lidem...moc rád se budu mýlit :)
    • Nevím proč by to měl být špatná už beta byla super a to je stará 2-3 roky a řekl bych že tam chybí 99% věcí.
  • Možná to nekde bylo, ale asi si to nepamatuju. Bude ve hre nejaka encyklopedie nebo alespon nejaky zaklad, kdo kdy kde ? Uz jsem nejaky patek ze skoly venku a tenkrat me to ani moc nezajimalo... ale vcera jsem videl ten film kde hraje Hadek Karla IV. (takovej trailer na KCD) a aspon +/- 100 let okolo deje hry bych si chtel zopaknout....
    • Co jsem okoukal z videí tak jo. Jsou tam popsaný lokality, postavy atd. a toho psaní je tam hodně *3*
    • Ano povedený film - Hlas pro římského krále - velice připomíná KCD a včera ho opakovali téměř po 2 letech od premiéry.
    • Stáhni si Toulky českou historií z tohoto období, nejlepší co můžeš udělat.
    • Jj ve hře je docela obsáhla a přehledná kronika, kde je popsaná historie a všechny věci co souvisí s konkrétní dobou. Od politiky až po zvyky obyčejných lidí.
  • Tak musím říct, že toto video mě celkem přesvědčilo, že hra by mohla být dobrá. V den vydání asi kupovat nebudu a počkám na nějakou tu recenzi a gameplay od skutečných hráčů.

    P.S. Nevím jestli se mi to jen nezdá, ale ten panák, co s ním Jindra bojuje na začátku videa mi v ksichtu připomíná pana Babiše. *1*
  • Vyborna hra! Zajimavejsi nez Zaklinac. Uz se tesim!!!!
    • jj, takovej zaklinac od chameleona Vavry.
  • Snad to nebude az tak realne ze to az bude nudne...
  • Mno, doufejme, že to nebude totální propadák... Les bez zvěře, dědiny a města bez dětí.... Kovárny zatím k ničemu...
    • jamar28
      A děti tam nebudou proč? Protože je tam vývojáři nechtěli, nebo kvůli dementním zákonům a regulacím?
      • kvoli rozpoctu
      • Tilwaen
        Z části asi obojí. Regulace her s (možným) násilím na dětech je samozřejmě jedna věc, ale především je potřeba pro děti udělat komplet nové animace (pohyby, interakce, ...) a oblečení. Zřejmě se jim to nevyplatilo, ať už z jakéhokoliv důvodu.
        • Ve Skyrimu děti byli.
          • Tilwaen
            Byly, ale třeba jsi je nemohl zabít, čemuž se ve Warhorse údajně taky chtěli vyhnout, aby to nekazilo imerzi ze hry.
            • Johnny
              proč by chtěl někdo zabíjet děti? se zeptej všech hráčů CS:GO a GTAV proč tam pořád zabíjej děti. A proč se tam děti zabíjejí navzájem
            • U2K: protože je to hra, kde třeba v roli německa vyhraju druhou světovou (hearts of iron), jako choroba vyhladim celý lidstvo (plague inc), místo závodění zlikviduju soupeře a s co nejelpším efektem přejedu spousty lidí (carmagedon), a když mě malej zmetek okrad tak prostě dostal kulku do hlavy a jako následek jsem musel vyvraždit snad celý město *2* (fallout 2)
            • Bože, proč by ale někdo chtěl zabíjet děti?
            • No ve hrách od Bethesdy nejde zabít skoro nikdo :)
    • Les bez zvěře? Tys neviděl to prase, králíky a jeleny? A k čemu tam ty děcka budou? Už tak dokážou otravovat u hraní, ještě aby otravovali ve hře. Jo škoda té kovárny, ale brousit zbraně půjde a určitě tam půjde něco koupit, takže taky nejsou moc k ničemu. Takže to vypadá na v celku dobrou hru.
      • V zaklínači byly děti a perfektně doplňovali atmosféru,včetně několika questů a ta dětská říkanka z DLC Hearts of Stone je luxusní.
        • A v Zaklínači vůbec nemuseli řešit co s jejich zabíjením protože je ani civily prostě zabíjet vůbec nešlo. A bylo to správně z hlediska lore, ale Warhorse jsou holt v tomhle ambicióznější a než je tam mít napůl, lepší nemít vůbec.
          • Witcher (3) je dobre (misty skvele!) napsanej mainstream herniho prumyslu. S kontinuitou mainstreamovych trendu, a vysokorozpoctovyjch manyru. Zuby nehty se drzi RPG mustru ve smyslu tabulkovych cislicek +2/+5, lvl10/ lvl30 a excelovych tabulek narvanych predmety s 6 vyvojovymi stadii kazdy druhy polozky.

            Fakt me nebavi hrat hry, co ve 21. stoleti nostalgicky lpi na UI excelu a davno prezitymu papirovymu pristupu simulujiciho to, co papir zprostredkovat nesvedl. Vsechny +/-X/Y cislicka dovede zahrnout tikani jednicek a nul na pozadi definujicich pravidla sveta. Chci vyvojarsky soustredeni zamereny na to do jaky miry prirozene, logicky a jak s nimi muze nakladat hrac ve hre. Snad se zadari, Kingdom Come se ukaze jako povedeny a tim nastavi zrcadlo popsany prehistorii a trkne mainstreamovy trendy soucasnejsim smerem. Drzim palce!

            PS—Deti jsou kazdyho sveta tresnickou na dortu a trestuhodne malo obsazovany do hlavnich roli hernich flaku. Ze si je KC nemohl dovolit je na posmutnely "bohuzel".
  • Magister_Peditum
    Zrovna já ty různé minihry a "vedlejší aktivity" ve hrách využívám naprosto minimálně, takže jejich absence jako negativum nevidím. *3* Jinak už se nemůžu dočkat. Po dlouhé době nějaká větší hra z našich luhů a hájů a ještě k tomu historická a rpg! Snad to dopadne dobře.
    • +, ve 100% případech to ředí hratelnost, natahuje to uměle herní dobou a nic z toho hráč nemá ...
      • Zase použiji zaklínače a jeho famózní gwent/gwint který přerostl v samostatný fenomén,včetně kluboven viz. český gwent club.Když se to umí tak jdou minihry i děti zakomponovat.
  • jamar28
    Jaké myslíte, že se budou skrývat perky pod dovedností "drinking"? *1*
    • Umění nepozvracet si boty, schopnost automaticky trefit domů a v neposlední řadě vyexovat pivo pod 3 vteřiny.
      • Nejsi daleko od pravdy, jsou tam odolnosti vůči určitým druhům alkoholu, bonusy k určitým schopnostem když jsi opilej + penalizace při kocovině (např. charisma, bribe, archery bonus)... asi nejlepší je perk, že se ti neztratí náhodné itemy z inventáře pokud se ožereš pod obraz :D (Což se jinak může stát)
      • A půjde si přenést savy z realnyho zivota? *fingers crossed*
  • Nevím jestli ma Dan Vávra smysl pro humor, ale já bych na jeho místě tam dal nějaké easter eggy, napr. vedlejší quest kde byste museli zabít draka a ten drak by létal pozadu (e.egg na Skyrim), nejakého vesnickeho aktivistu, který by se jmenoval Stephan Jagelo Warrior (SJW) a ten by vám dal za úkol pomoct do Čech propašovat migranta z Afriky a pod. *15* To že jde o vážnou realistickou hru, neznamená že tam nemuže byt trochu té legrace a nadsázky.
    • Prileti drak a zakrici: "Tak kde mate tie decka?"
      • Nebo např. hloupé koně jako easter egg na chybějící autonomní AI koně... ne počkat, to je realita *13* (promiňte jen vtípek, nemohl jsem si odpustit *1* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit