Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • funza
    can't wait *14*
  • O2 taky garantuje až 24Mbit... *6*
  • Za mě osobně to vypadá dobře, všem možným hejtům ze všech stran prostě nevěřím a zůstávám optimistou. Ono moc čistých rpg bez fantasy, nebo jen fantasy prvků není... vlastně dvě o kterých vím a stojí za zmínku a mount and blade bannerlord pořád nemá datum vydání :(
    Na druhou stranu mi přijde, že se v tomhle videu chlubí tím, co měl už skoro před dvaceti lety Gothic :-D Denní cyklus npc, noční vykrádačky, reakce stráží, náročnější soubojový systém, více rešení pro questy... a na třetí stranu to je zas moc fajne, páč to je přesně to co v rpg očekávám:) Tohle video mě zatím potěšilo tak nějak nejvíc, respektive navnadilo. Nejvíc to evokovalo ty vzpomínky na Gothica jedničku, kde jsou ty zážitky fakt silné :) Tak jako tak, jsem rozhodnutej kupovat v den vydání - ono život bez víry je o ničem (teda víry v něco normálního... ne v toho vousáče na mráčku :-D)
    • Já bych naopak řekl, že mechaniky, které ukazuje Kingdom Come jsou běžné i v ostatních RPG (cyklus postav, kradení, plížení, řešení úkolů různými způsoby atd.), ale spíš jde o to, že Warhorse to chtějí udělat líp, než ostatní tvůrci.

      Jsem zvědavý, jak se jim to povedlo!
    • Vsak Gothic to mel, ale od te doby nic..
      • Přesně... ta domácká atmosféra Gothicu... bylo mi tehdá nějakejch dvanáct let a první hodiny v Gothicu jsem ani neplnil úkoly - nějak jsem moc nevěděl jak na to :-D Zabral jsem si chatku ve starým táboře, chodil lovit a sbírat borůvky, bylinky... večer jsem seděl u táboráku a byl jsem šťastnej. To jsem v žádným jiným rpg už nenašel. Ani Gothic dvojka už neměl takovou atmosféru jako jednička. A to je přesně ten element, který by jsem rád našel v KC, krom jiného samozřejmě... navíc zasazení do Čech... navíc do míst která znám :-D V tom klášteře ze hry měl kamarádův brácha svatbu, například.
        • Mazii
          Přesně znám ten pocit. Říká se tomu nostalgie. Já tenhle pocit zase mám u Zaklínače jedničky z první kapitoly. Poprvé jsem tu hru hrál, když mi bylo třináct let a taky jsem moc nechápal, jak ten svět funguje, jak plnit úkoly, atd... Vždy jsem jenom v noci zabíjel barghesty a vysedával v hospodě, hrál kostky, mlátil se a chlastal *15* . Mělo to neskutečnou atmosféru a český dabing tomu také hodně přidával. Ono to mělo něco do sebe, být malý a hrát hry, ve kterých jsem moc nechápal jejich herní mechaniky *1*
          • jamar28
            Úplně přesně. Zažil jsem to taky u Gothica, strašně dlouho mi trvalo se někam dostat, všude mě hned něco zabilo a strašně moc času jsem strávil v takovém přístavním městečku a v blízkém okolí. Byl jsem rád za každého zabitého vlka nebo banditu. *1* A pak se něco zlomilo, asi jsem získal nějaké pořádné vybavení, nebo něco, už fakt nevím, ale najednou se mi otevřel obrovský kus mapy (respektive dostal jsem se do něj, aniž by mě někdo hned zabil). Byl tam hrad, různá tábořiště, města, frakce, ten dojem z toho byl velkolepý. Ta hra mi tehdy fakt dokonale a autenticky zprostředkovala zážitek, o který se dosud marně snaží každé druhé RPG - že jsem se z totálního nýmanda stal Někým. *15* Ani jsem to nedohrál do konce, ale stejně to ve mně zanechalo tak silný zážitek.
        • jo Gothic je Gothic....nečekejte že se najde ještě hra podobného typu...každopádně KC kupuji hned co to půjde =)
          • Tak na co čekáte? Už to jde. Na steamu je dávno předprodej. Totéž na microsoft store pro xbox a je i na playstation store.
            • Při zahájení prodeje na steamu občas bývá desetiprocentní sleva :) Nebo se naskytne třeba týden před vydáním, kdo ví :) Každá kačka dobrá
  • Nechci kecat ale myslím že minihra kostky ve hře je,bylo to ukazane v jednom z videí.
    • ales.smutny
      Jo, opraveno, bylo tam mírné zmatení ve formulaci otázky/ odpovědi :)
      • Cením si, že se Aleš snaží (nevím jestli tykat, či vykat) odpovídat sem tam na nějaké komentáře, sice nelze na všechny, to by se člověk zbláznil, ale i taková aktivita je docela fresh :)
        • Mart9
          Obecně by autoři měli být více aktivní v diskusích. A ne, aby to zachraňoval šéfredaktor *4*
          • A vy byste, pane, mel byt v komentarich zase zdrzenlivejsi. Zivot neni idelni, obecne.
  • Vypadá to fantasticky, a upřímně bych lidi co na to nadávaj a nejsou schopní docenit tu tunu práce a odvahy co to stálo udělat stavěl ke zdi. Za zhruba pětkrát menší budget než měl (taky boží) polskej Zaklínač se Warhorsákům podařilo udělat podobně rozmáchlý RPG s ještě hlubšíma mechanikama - to se jen tak nevidí. Jsem rád že jsem je na kickstarteru podpořil a doufám že prodaj dost na to, aby mohli zpracovat i samotný husitský války. Jít do bitvy po boku Žižky, největšího bad asse středověku..jo, to by bodlo.
    • třeba bude žižka v dalším díle....někdy jsem četl, źe bude pokračování, jestli se to chytne samozdřejmě
  • spoock
    Já jsem fakt zvědavý jak ten výsledný produkt bude zábavný, páč z videí mě to nebaví a beta byla dost zabugovaná a divná.
    • Mart9
      Bety už takové bývají *2*
  • Mart9
    První hra od roku 2010, kterou budu kupovat hned po vydání.
    • A co je komu do toho?
      • Mart9
        Zajímá to všechny mé fanoušky.
    • MickeyMutant
      Nešil, počkej na slevičku.
      • Mart9
        Dál už na Kingdom Come čekat nevydržim. Bohužel i já někdy podlehnu *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit