Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    "PvP hraní, které paradoxně zanechalo ty nejméně pozitivní dojmy."

    Tady by bylo dobry podotknout, ze to zanecha diametralne odlisny dojem, pokud hraje clovek sam nebo ve skupine. Uz dlouho jsem se takhle dobre nebavil u PvP slozky hry, paradoxne jsem hral jen s jednim kamosem, takze jsme si na vetsi party troufat nemohli. I presto bylo cekani na extrakci a hlidani ostatnich hracu (pripadne going rogue) to nejlepsi na bete Division.
    Nicmene dokazu si predstavit, ze hrat to sam, tak zrovna DZ nenadchne, akorat bude clovek nastvanej, protoze ho skoro vzdycky nekdo zabije.

    Jinak jak nekdo psal, ze az vyjde plna hra a hraci budou mit nejakej zajimavejsi equip, tak to casty zabijeni trochu prestane, nedava smysl vzhledem k tomu, ze po smrti spadne jen DZ loot, takze to nijak lepsi itemy z kampane neovlivni.
    • Mě hlavně přišlo že to v DZ bylo jako na honu kde je na dvacet kachen padesát myslivců. Všichni tam pobýhali sem tam a hledali nějaké NPC co by odpráskli. Když se nějaké našlo všichni se slétnuli jako mouchy na lejno aby si urvali nějaké to XP. Co se týče rogue agentů tak pár partiček (rusáci, holanďani) hlavně šlo po sólo hráčích kde měli zaručený uspěch. když se drželi skupinky hráčů pohromadě měli relativně klid. Zradu při přiletu vrtulníku sem nezažil. Vetšinou chtěl každý něco poslal ale občas to narušili právě ty party rogue. Někdy zavolali jen tak s plezíru vrtulník a čekali zda se někdo přiblíží a pokusí se něco poslat. Skill tady bohužel nehraje žádnou roli, na férovku tě prostě udolá ten kdo má větší lvl a nejlépe legendární kvér.
      • JohnyTheZik
        Ja jsem presvedcil zmineneho kamose, abychom pockali 10 vterin pred priletem vrtulniku a pak sestrelili dalsi 2 hrace, co tam s nama cekali :D .. Trochu to probouzi v cloveku necestny pudy, ale zabava to rozhodne je.. Jinak souhlas, cekam na nejakej dalsi obsah v DZ.
        Dokonce by mi mozna ani nevadilo, kdybych tam mel treba misi z kampane (dejme tomu by nebyla v hlavni dejovy lince), asi by to tomu pridalo uplne jinej rozmer, kdybych si musel davat bacha i na hrace.. Ale to je mozna dobra myslenka jen na papire. Uvidime.
      • Pořád je to jen beta, nikdo neví, jak to bude až ta hra vyjde. Hlavně bude víc NPCéček v DZ to už je potvrzený. A nevíme, jak to bude se skillem až budou všichni lvl 30
    • Asi narážíš na mě, protože jsem o tom zabijení mluvil já. Nejde o equip, ale o zkušenosti a DZ money a klíče. Jakmile umřeš ztratíš DZ money a zkušenosti. Pokud umřeš jako rogue ztratíš o hodně víc včetně klíčů. Takže si někdo dvakrát rozmyslí než pujde dělat rogua, aby někoho zabil a pak ho honila půlka serveru, jak to bylo v betě. Tam to tiž bylo každýmu jedno jestli umře nebo ne, každej věděl, že je to jen beta a stejně to v plnej hře mít nebude, tak proč to nezkusit. V posledních dvou dnech už jsem nedělal nic jinýho než, že jsem byl rogue a zabijel všechny a nebyl jsem sám, protože už nebylo, co dělat jinýho a nechtěl jsem to vypnout, páč mě to bavilo. V plný hře bych to nedělal škodil bych tim jen a jen sobě. (Kdybys nevěděl tak DZ lvl ovlivňuje jaký krabice v DZ mužeš otevříít a jaký věci od DZ vendora mužeš nosit)
      • JohnyTheZik
        Jop, reagoval jsem na tebe.. OK, tohle samozrejme beru, ztrata klicu me zamrzela i v bete, level ani tolik ne.. Valid point, vypadalo to, ze narazis na equip.
        Uvidime, az to vyjde, jak to s DZ dopadne, kazdopadne me to i pres znacnou omezenost bety dost bavilo.
  • Ta hra je pecka. Jak PVP tak PVE. Kdyz k tomu vemu fakt ze se da hrat v parte lidi tak neskutecna zabava. Hra sice mela v bete problemy ale to je BETA. Hlavne je si treba uvedomit ze je to vic RPG nez FPS parba a k tomu je treba taky tak pristupovat.

    V zadnem pripade nelituju 90euro.
    • lol me todle pripomina dobu kdy sem v pred vydanim hry kupoval ruzny premia za 2k, uz sem se z toho poucil ;D
  • první tři hodiny mě to bavilo.. pak chodit furt dokola nemocnici na hard kvůli lepším věcem mě bavit hra přestala.. asi koupim ale až někdy ve slěve nebo z druhý ruky :-) V tomto a příštim měsíci me zajímají jiné hry (jak na xone tak na pc) *9*
    • To bude tim ze ta hra nebyla jenom o jedne misi. Kdyby jsi sel na PVP a delal vedlejsi ukoly tak nemusis grindit jednu misi.
  • Vezmu to postupně.
    Bugy: dva pády hry kvůli serverům Ubisoftu. Jednou mi po spuštění hra nereagovala na myš. Opakovaně se mi v DZ nenačetl spoluhráč, mapa ho detekovala ale ja ho fyzicky neviděl.
    Prostředí povedené leč sterilní, ve Stalkerovi nebo Metru to žilo víc. NY ve sračk.ch ale já si tam vykračoval s 500 kusy munice v batůžku, neměl žízeň ani hlad. Sice sem mohl rabovat lednice ale nic mě k tomu nenutilo, nulový survival. Těžko se pak vžívat do role zachránce před apokalypsou.
    Vedlejší mise neoriginální, hlavní nelze podle jedné hodnotit. Málo přestřelek a příliš snadné. AI naprosto blbá, jediné na čem staví je neomylná muška a kurev.ká výdrž.
    Obávám se rychlého nástupu stereotypu, podobně jako u FC ( dojdi tam, zabij to, najdi to atd. atd.)
    Zbraně staví na reálné předloze ale učinnost mají jako vzduchovky. Postupem času se člověk dopracuje k lepším jenže současně s tím poroste lvl NPC takže stále budete mít pocit že házet po nich kameny by mělo větší smysl. Adekvátní recoil sem zaznamenal jen u LMG. Nelze používat mířidla, red dot sight i EOTech 552 jsou také jen pro efekt. Až od optiky máte možnost zazoomovat. Zajímavé že v Blacklistu i Ghost Reconovi to šlo. Zoom optiky např. na M14 není ani omylem 12x. Navíc zoom je svázán s úderem pažbou takže ho nelze používat samotnatně, nejprve musíte klasicky zamířit croshairem, takže ve výsledku při střelbě zaměstnat tři prsty.
    DZ, kapotola sama pro sebe, co tím chtěl basník říct vážně netuším. Takový nějaký kočkopes ale je fakt že mám minimální zkušenost s MMORPG takže nejsem asi ten pravý kdo by to měl hodnotit.
    Jaký bude mít hra end-game obsah se můžeme zatím jen dohadovat, stejně tak o její životnosti. Za mě kdyby udělali singl a doplnili ho klasickým MP udělali by lépe. Dost se mi toho na The Division líbí ale z mnoha věcí sem rozčarovaný. *8*
    • v podstatě mám podobný názor jako ty, ty optiky děs a hrůza, nejvíc mě otravovalo krytí a označení, kde se dá krýt. Nelíbilo se mi ani zpracování inventáře a hlavního menu, je to celý nemastný, neslaný. Město je mrtvý není tam co dělat to věčný běhání kilometry někam, vedlejší questy sou dosti trapný :), žádnej survival ani náznaky strachu, interaktivita prostředí nic moc,jediný co se mi tam líbilo byly ty vánice, jinak atmosféra pokulhává. Děsně mě štvalo, že nemůžu skákat, skrčovat se jako v klasické fps :) Nápad dobrej, ale zpracování nic moc
    • JohnyTheZik
      Jestli by ty hre prospel koncept zizne a hladu to nevim, ale rad bych podotknul, ze ta voda a dalsi "suroviny" se daji pouzit na vylepseni efektu medikitu, takze to k nicemu rozhodne neni + o to obcas poprosi nejak clovek na ulici vymenou za item apod.
      Jinak dejme tomu souhlasim, az na Dark zone a zoom u kolimatoru (neprijde mi to u tps jako logicky reseni).

      P.S. ze hra nereagovala na mys byl jen alt+tab problem, taky se mi to stalo.
    • A čo PvP? To je jediné kvôli čomu by som to hral.
      • PvP je tam naprosto super, ale stejně se musíš prokousat PvEčkem abys měl lvl 30. Samozřejmě mužeš hrát PvP od jakýhokoliv lvlu chceš, ale na 30tce to dává největší smysl, jelikož budeš mít vše otevřené a dobré vybavení.
    • Zdá se mi, že se snažíš tuhle hru srovnávat s tituly jako Metro nebo Stalker, jak už si řekl. Jako první věc, kterou si musíš uvědomit je, že tahle hra je MMORPG (jako WoW, TESO, SWTOR, apod.) narozdíl od Metra a Stalkera. Možná je tomu těžký uvěřit, protože to není fantasy nebo sci-fi jako jsme u MMORPG her zvyklí, ale je to tak. Proto by se tak na hru mělo i nahlížet. Stejně jako v ostatních MMORPG hrách NPC nepadne na ránu, proto to tak není ani v The Division. Jakmile na hru začneš koukat jako MMORPG uvědomíš si, že veškerý mechaniky v tý hře dávaj smysl a fungujou. A proto bych řekl, že The Division má převratný AI narozdíl od zmíněných MMORPG, kde na tebe NPC naběhne a jejím úkolem je tě čelně umlátit bez známky taktiky. To v The Division není, NPC se krejou, snaží se tě obehnout a různě tě vychytat. Jen bych ještě dodal, že od příběhu bych možná zas tolik nečekal, i když už je to v MMORPGéčkách lepší než to bejvalo. (viz. SWTOR a některé propracované questy v TESO)
      • Mno, s tim, ze je to MMORPG bych byl opatrnej. Ono se to tak sice tvari, rozhodne to je RPG, ale je to instancovany az beda a socialni stranka hodne pokulhava, nejak mi tam chybi guildy/clany. A mam dost obavu, ze tam nebude zadny rozumny endgame. Zatim hru po bete hodnotim mirne pozitivne, ale jestli tam bude po mesici co delat, to teda netusim...
        • Nevím, jestli měsíc, ale v interview říkají, že se na endgame PvE dost zaměřují a PvP endgame by tam měl být. No uvidíme, každopádně guildy/clany tam budou to už je potvrzené. A můžu se zeptat v čem pokulhává solciální stránka hry?
      • Rozhodně ti to nebudu rozporovat, jak sem podotknul na poli MMORPG sem nováček ale rozum mi velí že kašpar v kšiltovce s baseballkou v ruce nemůže vydržet zásobník z M4. Neřeknu emzáci v Destiny nebo Banshee v ME3 která mě proháněla po celé mapě než sem jí udolal. Tohle je human enemy a když to vidím otevírá se mi kudla v kapse. Chápu že s toho nešlo udělat druhou Armu ale tohle působí směšné, přestřelky prudí místo aby bavili. Nehledě na to že jich je málo a jsou neskutečně snadné, žádná výzva.
        Metro a Stalkera sem zmiňoval jen ve smyslu uvěřitelnosti živého světa, tady to na mě působí spíš jen jako krásně zpracované ale obsahově chudé kulisy.
        Na hru sem se dlouho těšil i když sem přesně nevěděl co očekávat a tyhle dojmy ve mě beta zanechala.
        • Jo já tě chápu, samozřejmě by byla kravina, kdyby tyhle věci existovali třeba v Battlefieldu, Armě a podobně, ale bohužel to nejsou MMORGPéčka což The Division je. Chápu, že je to pro tebe asi zklamání/šok, ale už od začátku to propagovali jako MMORPG a dalo se tohle všechno čekat.
  • Za mě 110% spokojenost jen pár věcí mi vadilo. Pár bagu a občas otrávený caver který byl spíš k pláči než ke krytí
  • Já jsem nenáročnej a hratelnost byla pro mě zábavná, takže pokud doma nebudu jen o suchým chlebu, budu uvažovat o koupi. Ale po ostatních stránkách... Neskutečný downgrade z E3... Tohle nemůže přeci Ubisoftu pořád procházet... *16*
  • Jedna z nejneobjektivnějších a nejzaujatějších recenzí na tuto hru co jsem četl... Jeden z důvodů proč už delší dobu nemám v záložkách Games.cz ale Eurogamer...
    • ►Ok oprava - NEJEDNÁ se o recenzi ale o ČLÁNEK, nicméně moje dojmy jsou stejné. Článek by měl být objektivní a ne psaný člověkem kterého EVIDENTNĚ hra nezaujala a kvůli své neschopnosti neustále umíral, tudíž jí nedokáže ocenit v širším spektru. Všichni maj akorát plnou p*del hejtů, to jde koneckonců čecháčkům dobře *1* Já jednoznačně kupuju, Beta mě přesvědčila.

      STAY TUNED AGENTS *5*
    • josephd
      Šmankote, vždyť jde pouze o dojmy z bety, žádná recenze *7* A tím Eurogaymerem jsi tomu nasadil korunu *15*
    • recenze ?
    • Možno len zabudli zmeniť popisok k článku a jedná sa o inzerciu.
    • Eurogamer teda zrovna taky nemusím, ale souhlasím s tím, že určitou nejobjektivnost a zaujatost jsem z toho taky cejtil
      • EDIT: Sorry moje chyba není to recenze ale dojmy, beru to zpět! :D
  • Za mňa určite kúpim. Bavila ma beta a DZ nie sú až také zlé keď človek používa taktiku. Aj sam som dal 4 člennú skupinu na rovnakej úrovni. A keď sme hrali ako skupina nie vždy nás niekto prepadol. SP ako coop na Hard tiež výzva. Tento štýl ma baví a tie rpg prvky tiež zaujímavé. To je ako sa sťažovať na diablo alebo wow že tam sekáte 5 minút do príšerky :-D
    • Hral som betu cca 30+ hodin a suhlasim so vsetkym co si napisal. Beta bola fakt naklad a preorder uz mam. Neni o com.
  • Veny
    Podle článku tam snad ani není singleplayer :D
    • Morraw
      Je to hybrid. PvE (hlavní příběh) je defacto jen tvoje instance, kde tě nikdo neruší a můžeš si tam přizvat svoje kámoše. PvP řešit vůbec nemusíš.
    • Mužeš to hrát sám, ale singleplayer v MMO ( = Massively Multiplayer Online ) hrách fakt není no...
      • Veny
        Tak já měl za to, že to není čistě MMO, ale singleplayer hra s důrazem na coop (jako třeba CoD apod.).
        • Chápu no, ale hra funguje jako MMORPG v obleku shooter hry. Takže žádnej single.
          • Ghost47
            Já bych to přirovnal spíš k Borderlands. Sice to je pořád připojené k serveru, ale příběh jde hrát i v jednom (i když je coop lepší).
  • Absolutně nudná slátanina bez jakékoliv myšlenky. Nechápu co by mě mohlo přinutit tohle hrát...
    • A mohl bys nam objasnit, o pane akademiku, co je na tom presne ta slatanina? Tezko, tezko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit