Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po těch trailerech bylo jasne že to bude přinejlepším pruměr
  • axell1990
    No právě jsem přišel z před premiéry a musím říct, že jsem z toho dost rozpačitý. Film to špatný není, ale předlohu pojímá dost volně (převážně kniha Poslední Strážce) většina dějově důležitých momentů je hodně pozměněná a to bohužel dost často k horšímu. Navíc jsem z filmu pojal dojem že pokud se bude filmové universum nadále rozrůstat pak asi dojde ke kompletnímu remaku časové osy... abych naznačil co myslím bez spoilerů tak to například vypadá že bude pouze jedna invaze orků , nikoliv dvě jako v herním a knižním universu.
    • Veskoslav
      A víš, že knihy jsou neoficiální?:)
      • axell1990
        No to je mi tedy novinka a dost bych se divil vzhledem k tomu že používají oficiální trademark. Nemluvě o tom že ty rozdíly tam jsou nejen oproti knize ale i hrám. Napsal bych nějaký příklady, ale nechci tu dělat spoilery pro lidi co na to třeba ještě půjdou.
    • Jo zě to není jak Poslední Strážcem to fakt zklamali. čekal jsem super sobouje Kadgar(kdy se stane starým) a Lothara proti Medivovy a oni ho proste rozplacly hliněným šutrem. (ani nebylo vysvětleno proč Mediv je zlej jenom proste že je FEL). města byla fajn Ironforge věrna kopie Stromwind taky, dokonce i hospudku v Goldshire udělají jako ze hry, ale proč daly dalaran do vzduchu to fakt nechapu.
  • Až som bol prekvapený aké slabučké to bolo. Príbeh plytký, herecké výkony boli na úrovni nejakého slabého seriálu, efekty nič extra.....nechápem že si Blizzard dovolil splodiť niečo takéto. Oproti novým Marvel filmom je toto snáď len zlý ftip.
    • Jen prosím nezmiňuj Marvel *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit