Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Ctyrka stala za prd dokud jsi k ni nedostal datadisk "Beyond the sword". Jakmile jsi tam mel vsechny datadisky a patche, tak se z toho stala moje ultimatni civka. Doporucuju zkusit.
  • To teda nevim jaká bude tohle změna.. Určitý jednotky potřebovaly tyhle suroviny a podle toho kolik si jich měl tak si mohl mít počet daných jednotek a nebo si mohl danou surovinu prodávat ostatním a získat za to peníze nebo co jsi potřeboval... ted to okamžitě vytěžíš dostaneš ten jednorázovej bonus a seš na suchu?!? Mno nevim jestli to bude výhodný abys to použil...
  • Zajímavá a možná dobrá změna je u těch dělníků.. Někdo to dával hned automatizovat a už si jich nevšímal, já je automatizovat nikdy nenechával, ale jakmile postavili kolem měst to co jsem potřeboval, tak jsem je většínou dával ZZz... Takže tuhle změnu celkem vítám...
  • AlphaCentauri je super věc, ale v tomhle vesmírném souboji pro mě vede Master Of Orion
  • Coffin.Corner
    No, změn je teda až překvapivě hodně. Zajímavě zní třeba možnost okamžitého vytěžení zdrojů, i když to reálnosti dává na prdel, ale jako strategický prvek to nabízí spoustu možností.
  • Farnham_The_Drunk
    Nejlepší Civilizace byla asi trojka, hezká 2D grafika, přehledné..... Dost jsem hrál i Civilization Revolution na DS, která byla celkem zjednodušená, ale pořád to byla zábava. Mám na steamu i 4 a 5 díl, ale ani si nedokáži vzpomenout, jestli jsem je hrál.
    No ale úplně nejlepší civilizace je Alpha Centauri s datadiskem Alien Crossfire z roku 98/99, tuhle strategickou pařbu s úžasnou sci-fi atmosférou už nikdy nic nepřekoná.
    Rád bych tuhle hru viděl někdy na games.cz v retro pořadu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit