Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souls hry su moja srdcovka. PS5 som kupoval len kvoli Demons Souls.

    Preco by som nemal vyjadrit rozhorcenie nad tym, ze From software uviazol niekde v roku 2013 ? 

  • radim.zaty

    Jestli ti drží u hlavy pistoli a nutí tě to hrát, tak dvakrát kýchni. 

  • cNNk

    No vidis a ja nedal vsechny valkyry ani na nejlehci obtiznost. Je teda fakt, ze s gamepadem nejsem kamarad, ale tyhle souboje mi proste i tak moc nejdou.

  • To bude nadhera zacat opat novy rok 2022 s 30 FPS rezimom ... toto je veru neodpustitelna chyba a kvoli tomuto som si PS5 nekupoval.

    60 FPS s nejaky blurom v openworlde je uz ozaj na slucku.

  • Sierra117

    No pokud nechápeš narážku na namistrovaná ramena, tak pak vše absolutně chápu a na zbytek nemá moc cenu regovat :), ale jednu narážku si dovolím. Jsem rád, že tvůj kolega z práce a lidé z tvého okolí jsou etalon obtížnosti videoher. Vlastně úplně stejnou výpovědní hodnotu mají názory zdejších kolegů z diskuze. 

    Dává už ti to dostatečně smysl ? :)

  • Tvl že sem se vůbec ptal , hnidopichu 😂😂

  • uher

    No ale já je na tu obtížnost dal...

  • uher

    Sice nechápu tu narážku ohledně namistrovaných ramen, protože osobně pokud hra volbu obtížnosti nabízí, tak vždy volím tu nejtěžší možnou. To není chlubení, ani mistrování. Pouze konstatování...

    Co tak vím od kamarádů/spoluhráčů, tak si nikdo z nich nestěžoval, že by jim dělaly nějaké problémy. I kolega z práce není žádný HC hráč a říkal mi, že na střední obtížnost zabil všechny na první pokus a tu poslední na třetí pokus.

    Je to pro tebe dostatečně slušná odpověď?

  • Sierra117

    No tak to je hezký že sis udělal v diskuzi namistrovaně ramena na někoho kdo se celkem slušně zeptal a ted se vrať nohama na zem, protože valkýry prostě minimálně na tuhle obtížnost těžký jsou :) 

  • uher

    Hrál jsem to na God of War obtížnost.

  • Sierra117

    A na jakou obtížnost si valkýry zkoušel, že nechápeš, že s nimi někdo mohl mít problém?

  • uher

    Tak to toho moc asi nehrál.

  • uher

    Jo, s tím souhlasím. 

  • Přesně tak. Obecně mi přijde že se obtížnost souls her přeceňuje.

  • sugyn

    Tesim se, bude navrat do normalu. Sekiro bylo hodne osekane a nudne. Zacykleni na parry a skakani na gumicce od spodaru me nezaujalo. 

  • RodneY55

    Sigrun mi teda prisla rozhodne tezsi nez jakykoliv boss v Bloodbourne nebo Nioh 2.

    Sam theDecocracy, ktery ma youtube kanal (hlavne) o soulsbourne hrach - ruzne top 10, dal Sigrun jako 3. nejtezsiho bosse dekady 2010-2019. 

  • Zkus si dát valkýry na GoW obtížnost a pak už se nebudeš divit že daly někomu zabrat.

  • uher

    Pokud ti daly zabrat Valkýry v GoW (což nechápu) tak je s tímhle možná lepší vůbec nezačínat.

    Pokud to chceš přecejen zkusit, tak začni Demon's Souls (žádné daemon souls neexistuje)

  • Mě se souls hry hrozně líbí , ale nejsem v tom moc dobrý v God of war mi daly valkýry docela zabrat 😂

    Každopádně když bych s tím chtě začít tak kde,sekiro 1,2 DS nebo deamon souls ?

  • Pro mě je tento článek rozhodně dobrá zpráva 😁 dark souls 3  mě bavilo opravdu hodně a jsem moc rád, že tohle bude hodně podobné jen zase o něco lepší/propracovanější. Taky jsem moc zvědavý jak si FS poradili s tím otevřeným světem. Už se nemůžu dočkat až ho budu celý prozkoumávat a budu opět vraždit ty nejbizarnější monstra jaká si jen může člověk představit 😄.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit