Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gwint*
  • corfer
    Jestli někdo píše GWINT nebo GWENT je mi úplně buřt, ve slovníku spisovné češtiny tenhle výraz nenajdete. Že ale na Games, potažmo v Levelu, chlapci často píšou jako prasata, toho už si nikdo nevšímá... Bohužel...
  • Fordzy
    Pravdu díš bratře, ale bohužel místními Wědmáko hatery budeš nemilosrdně upálen ve stylu Janka Husů. A technická poznámka: Označení Gwent je vlastizrádná propagace, takže pozor na to. Pro příště doporučuji psáti Gwint. *5*
  • Sohlas na 100 %, pro mě jsou CD Projekt, společně s Blizzardem a Valve, králové herního průmyslu.
  • Dobře napsáno!
  • corfer
    Narozdíl od některých tady, já jsem moc rád, že CD Projekt RED gwent hypuje, co to dá. Za prvé, ta karetní hra je naprosto výborně napsaná, lehce uchopitelná, obstojně vybalancovaná a přitom není žádná sranda se v ní stát neporazitelným přeborníkem. Za druhé CD Projekt nepřešlapuje na místě a nedojí značky způsobem, jakým si to dovolují kupříkladu v Ubisoftu a veškerý hype okolo jejich her rozhodně má své podložení. Fandím tomuhle studiu, mám rád jeho přístup, a přestože rozhodně nesouhlasím se vším, co mi strčí pod rypák a ke spoustě herních prvků v Zaklínači mám výhrady, stejně jako celek nemají hry od CD Projektu konkurenci. Prostě to funguje... JEN TAK DÁL!
  • Sr_Lobo
    Že bych cítil jistou bolest v okraji řitního věnce ? *3*
  • Asi takhle - jak myslíš že se bude hra jmenovat v Cz obchodech (co bude mít na krabičce a v menu)... z toho bych v této rozepři vycházel.
  • Ja myslel ze to je 1:1 k herni predloze jak po strance dizajnu tak hratelnosti. Herni gwint se hraje a vypada jinak?
  • ja som cakal ze to spravia v original Witcher 3 hre. Nejaky Online mode kde vojdete do uurcitej taverny a vas to prepojiny na online ludi.
    Nejake nove dorabky , ako lepsie pozadie hry nejaky stol v bare s pivom na stole a jedlom kde hadzete karty.
    Ale toto? FUJ , totalny Hnusny nepriehladny dizajn s ikonami a postavami ktore ako keby nepoznate. Tak na Vas posobia.

    Skoda no... Gwent som si zamiloval a tesil sa na online alebo specificky samostatnu hru aj vs AI.

    Tak nic no. Witcher 3 in game Gwent. Kvalita ktora chytila za srdce v tom prevedeni. A nie tento hnus ktory sa nepriblizuje W3. Hnusne bezduche Ikony jak nejaka detska MMO hra, alebo Mignt and Magix x
  • Myslím, že v knihách to byl dokonce "gwynt"...?
  • Podle mě tady nejsme na hodině češtiny. Ať si používá anglikanismů nebo germanismů kolik chce - rozhodující je, jestli je kvalitní obsah.
  • Nechápu, že tě ta znaménka pořád tak žerou.
  • KrPa
    ono taky mezi vyjitim Z3 a ohlasenim gwintu vyslo asi 5 neoficialnich online gwint her od ruznych fanousku, ktere pak cdp stahnul, coz bude si ten nejztezejni fakt vzniku hry
  • tak ale u nás je gól naozaj gó la nie branka ani nehráme košíkovú, či kopanú :) no ale možno si narazil na komentár od laca borbéliho ale ten nie je komentátor ale tráner ale jeho hlášky naozaj stoja za to :D
    napr.: "Mazáň teraz naplnil Lobotkov nonverbálny no z pohľadu hráča, pohybujúceho sa na trávniku dostatočne ostentatívny postulát a adresoval mu presnú prihrávku, jeho lobdovú behavioralitu som však akosi nepochopil a povedal by som, že Lobotka s prihrávkou naložil príznačne svojmu priezvisku, teda tak nezmyselne, sťaby na ňom bola vykonaná mozgová lobotómia."
  • zx_spektrum
    Sám sis odpověděl. Novinář. Tady žádný není, na českém internetu je jen málo novinářů, zbytek jsou pisálci či předatlovávači ze zahraničních zdrojů, často bez nějaké integrity pochopit a reálně ověřit o čem píšou.
  • Jak znám ty pšonky, tak to budou tady tyhle kartičky hypovat více než Ubi Watch Dogs 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit