Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrzzek
    Nazval bych to přirozeným vývojem...
  • Předpověď trendů: Po TCG mánii vyvolané úspěchem Hearthstone přijde blackjack mánie nakopnutá standalone Pazaakem. Do amerického fotbalu se přidá tower defense a spoluhráči si budou během hry psát sprosté smsky. ISIS bude poražen ekonomicky, protože mudžahedíni utratí všechno za GabeNovy palestiny a barvení kalašnikovů. Nový datadisk WoW půjde hrát s ovladačem k Atari 2600.
  • Byznis to byl, ale ne tak masový jako dnes. Už jen fakt, že pár herních legend bylo komerčními propadáky svědčí o tom, že ne vždy šlo jen o kalkul. Víc se riskovalo (možná i díky menším nákladům) a dával se tak větší prostor experimentování.
  • Zir074
    Obávám se, že v tomhle nemá prsty jen jedna osoba.
  • KrPa
    Ja ji dostal v humblu s 3 dilem a ani sem na ni nesahnul.
  • Fordzy
    Jak by řekl Adam: Hitni se boardem do headu a vyfič bro. *5*
  • Veskoslav
    Maxíčku, jdi do hajzlu, jo. Chápu, že máš IQ nižší než u mrtvého koně, co spáchal sebevraždu skokem ze skály, ale jdi si zase hačnout z toho sluníčka. Evidentně Tě to dělá ještě dementnějšího než obvykle.
  • No nakupuješ ve slevách jako socka, pak se nediv že pc scena upadá. Vyvojari potrebují podporit
  • Veskoslav
    Já jsem je koupil za 5 euro:) Letos jsem se dostal k AoM a jsem spokojený:) Jako kdyby to dali na začátku za těch 10-15 euro, tak jim to hned koupím. Ale takto?
  • 12 ale pššššššttttttttt *3*
  • Veskoslav
    Kolik ti je, aby jsi psal, že něco zní teploušsky? 10?
  • gwint zní naprosto teploušsky *15*
  • Veskoslav
    Gwent je pouze pro anglicky mluvící země. Německo, Polsko, Slovensko, Rusko, Maďarsko, my atd. mají Gwint. A jelikož my vycházíme z polského, tedy originálního názvu Gwint, tak Gwent není oficiální název pro nás:) U nás se to opět bude jmenovat Gwint, stejně tak všude okolo nás.
  • Adame prosím Vás, anglikanismy typu: "díky vysázeným kartám na boardu..." nebo "karty můžete na board vyskládat..." mě v tomto článku opravdu nadzvedly ze židle. Ve fight clubu jako u "živého pořadu" to beru, ale u psaného článku mi to přijde škoda. Čeština je dost bohatý jazyk na to, aby jej novinář mohl použít. Navíc, když pomyslím, jaký má série Zaklínač kvalitní překlady

    Ono je to kostrbaté přirovnání, Slováci mi snad prominou, ale připomíná mi to chvíle, kdy zapnu televizi nebo rádio a slyším slovenské komentátory jak používají jeden anglikanismus za druhým a já si říkám, kde je ta krásná slovenština.

    Uvědomuji si, že kritizovat je snadné a psát je těžké, tak mi to promiňte. *1* *1*
  • aby ses nepodělal...
  • KrPa
    hlavne ta HD verze vysla z lasky ke hracum za 40€
  • Zrzzek
    Ke štěstí ti to možná stačí, ale rohlíky za to nekoupíš...
  • Zrzzek
    Gwint je to hezky česky... Gwent je oficiální název... Se stim smiř
  • píšu to vždycky a napíšu to znova... je to GWINT
  • Veskoslav
    Ano. Takové AoE II vyšlo jenom z lásky Microsoftu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit