Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemá nahodou někdo beta klic ;P ?
  • XorxoxTalarius
    Karetni hra na monitoru je sice pekna, ale stejne se to nevyrovna tomu kdy opravdu hrajete s nekym a ty karty drzite v ruce. Kdy vidite ten jeho vyraz po te co mu predvete par komb (pripadne svuj vlastni vyraz v zrcadle po te co on nakope vas).
    Navic neco podobneho (vlastne uplne stejneho) jsem hraval tak pred tremi lety na FB a prave ta nemoznost fyzicky ty karticky vlastnit (a blbej F2P model) mne donutily se na to vykaslat ...
    • Lidé co holdují kartičkám mi vždy přišli jak z jiného světa, nic ve zlym pánové *3*
      • XorxoxTalarius
        Kdyz uz neco zbiram tak to chci fyzicky mit. A karticky jsem zbiral kdysi davno. Prislo par mladsich sourozencu a uz nemam zadne karticky :)
        Apropo ... vy nic nezbirate? Nezbiral jste?
        • Ale jako malej samozřejmě, že ano (třeba pokémony *1* *1*) Znám pár lidí co hrajou magic a ty mi jako z jiného světa přijdou zvlášť když se tak zaujatě o tom baví *1* nebo se mi to snažili dokonce párkrát vysvětlit, ale to nejsou samozřejmě jenom hráči kartiček to je třeba i když posloucháš dva wowkaře se bavit taky čumim z jaké planety se tu vzali *1* To je tím, že většina lidí včetně mě vůbec nechápou o co jde, tak pak je má trošku za mimoně, ale tak každý má nějakou svojí zábavu, pro ostatní třeba ujetou..
          • S tou poslední větou souhlasím. V době pokémonů jsme pařili Magic a pokémoni nám přišli hrozně infantilní. Mnohem pozdějc jsem se seznámil s lidma, co maj ty příšerky fakt zmáknutý a přišlo mi to docela zajímavý... Sto lidí, sto chutí.
          • XorxoxTalarius
            Ja se musim priznat ze mne vic bavily Doom Troopery nez Magicky a nikdy jsem nebyl takovy harcovnik jako tvi kamaradi :) Spis vse co jsem zbiral bylo pro potechu duse (blbej vyraz, lepsi mne nanapadl). A snad jenom ten Warhammer se mi vpil pod kuzi (ikdyz bych taky tvrdil ze jsem tak na stredni hranici oproti ostatnim).
            • tonnymontana
              magic jsem hraval ale postupne jsem prestal a karticky prodal, hratelnost byla dobra ale kdyz pomalu kazdy mesic je nejaka nova serie a nove karticky leze to strasne do penez. To mi prisel uz lepsi investice do warhammeru jako tobe. jinak mrkni na hru karetnio call of cuthulu, nadherne ilustrace a pro toho kdo ma rad lovecrafta povinost:) jinak podle me lide kteri neco sbiraji nejsou divni, maji nejakou lasku a z kazde utracene penny maji radost:) sam jsem filmovej fanda starwars/startrek rizlej warhammerem:) a jsem za to rad. Uz roky si moc rad od skutecneho zivota odskocim do uzasne fatasye:) ostatne to je i ucel knizek
        • ne, oni ziji sterilni, efektivni a korektni zivot...jo a pisou do diskuzi na tiscali
    • To je prave to, co me vzdycky odrazovalo, ale na pocitaci jsem s tim nemel problem - lide co se schazi, aby se trumfovali kartickama s vymyslenyma postavickama a neuveritelne to prozivaji....
      • XorxoxTalarius
        Tak v tomhle stadiu jsem byl naposledy v patnacti :D Ale musim uznat ze ryt jeden do druheho sme neprestali po bitve nikdy :D
  • Hmm, tak jsem se chtěl zapojit do betatestu, jenomže Blizzardí SystemCheck se mnou nekamarádí, "There was a problem retrieving the system information". JENOMŽE MI NEŘEKL, JAKÝ PROBLÉM TAM BYL!!! Jak já tyhle zmr****é chybové hlášky nesnáším. Když hlásí problém, má ohlásit, v čem problém spočívá. Nemám rád takové čtvrtvičaté (polovičaté by bylo moc) utility. *16*
    • Hele, nic s z toho nedělej. Ona je stejnak docela malá šance, že se tam dostaneš. Uvědom si, že je opravdu mnoho lidí, co by si to přáli a z toho oni vyberou opravdu malé procento.
      Takže ano, tím, že nejsi přihlášen do bety se tvoje šance snížily na nulu, ale nebyly by o moc vetší ani kdyby jsi tam přihlášen byl :) (Nevyřeší to ale samozřejmě tvůj problém, proč nefunguje ten SYstem Check...)
      Osobně jsem byl přihlášen do všech bet u Blizzardu, ale nikdy jsem se nikam nedostal...ale třebas mám smůlu...
  • Dalsi precizni zavislost od blizzardu? Ono mi neco uniklo? co precizního a závisláckého udělal kdy blizzard?
    • World of Warcraft, Warcraft, Starcraft, Diablo ... dost lidí tyto hry paří neustále a tudíž se dá říct, že jsou závislácké.
      • Pan Ludra to napsal zcela presne! Tyhle hry mi daly dlouhy roky zabavy. A neni nahoda, ze jsou vsechny od jedny spolecnosti.
      • Moc logiky tvuj prispevek nedava. Dost lidi hraje temer kazdou hru,jsou pro to zavislacke?
        I kdyz je Pindourkuv post nejspis jen troling,musim s nim souhlasit.
        Ja se naposled bavil u prvniho dilu Starcraftu. Ostatni jejich hry me vubec neoslovily. Vcetne druheho dilu Stracraftu.
        • A protoze ses TY nebavil, tak blizzardi hry nejsou navykove? Miliony a miliony hracu jsou na blizzardich hrach roky, skoro desetileti v pripade treba WoWka, jestli mas pro navykovou hru nejakou jinou definici, sem s ni.
          • Viz muj prispevek vyse. Pocet lidi podle me neni zadnym meritkem navykovosti. I kdyz se to samozrejme nevylucuje.
            • Hraci to hraji, a CHTEJI to hrat, tedy se k tomu stale vraceji. Jak jinak bys navykovost definoval?
        • Heh, jenže to je celý to vtipný - ono se vše netočí kolem tebe. Pokud to hraje x milionů lidí už několik let, jo, dá se to považovat za celkem návykovou hru. Zrovna u WoW snad hromada lidí proseděla mládí. Holt se bude Blizzard muset přenést přes to, že huhiho to nebaví.
          • Pocet hracu/lidi neni zadnym meritkem navykovosti. Pokud ano,pak je navykove temer vsechno v nasem zivote:p
            A zbytek tveho postu nejak nechapu. Ja jsem jen napsal svuj nazor a nikomu ho nevnucuji. To se v diskuzi dela. Nechovej se jako maly urazeny spratek.
  • Tak nejdřív vykradli Warhammer a teď Magic je smutný že nemaj vlastní nápady. Co přijde další ?
    • Ronox
      Warcraft TCG neznáš?? Byla doba, kdy frčeli kartičky nehorázně a našels tu všechny od klasických magiců po dc i marvel komiksový tcg až po filmový star wars starou trilogii, tak i ten warcraft.
    • Delas, jak kdyby warhammer nic nevykradl a byl jediny originalni fantasy *1*
      • To nevis? A kdo se opovazi mit ve svem dile vesmir, potazmo bytosti z vesmiru, tak je taky neoriginalni plagiator hodny pranyrovani, protoze princezna z mesice byla uz v taketori monogatari, a to je bratru jedenact stoleti starej pribeh. Hanba vsem!
    • Taky to na mě působí jako "Magic pro masy", ale ačkoliv bych byl rád, kdyby Magic hrálo víc lidí, tak na druhou stranu jeho složitost odrazuje spoustu idiotů a až na pár výjimek jsem si s hráčema Magicu vždycky skvěle pokecal (což se o hráčích téměř jakékoliv jiné hry, co jsem hrál, říct bohužel nedá).
  • Jack1947
    Takze ti co uz hraly, schvalne jestli nechaji WoW nebo budou hrat obe hry, evidentne tahle hra ac karetni hrac moc nejsem spise vubec a podle Replaye za to urcite minimalne stoji.
    • Já od té doby, co mám klíč, wowko nehraju a nehraju i jiné hry které jsem do té doby aktivně hrál :)
      • Jack1947
        Vida, ze me tvrzeni neprislo vnivec. (chapu WoW fans) *3*
        • Ne, tvé tvrzení je z části špatné (nejsem wow fans - dva a půl roku jsem byl bez wow, poslední měsíc jsem šel wow zase zkusit a místo toho jsem zkejsnul u HSka:))
          • Jack1947
            Tady neslo primo o tebe ale o minusy, to prosimte neres. *3*
            • Vždy se najdou fanboyové kterým nesmíš za žádnou cenu sáhnout na jejich hru :) Mínusy jsou ještě slabý odvar, ale to snad tady znáš:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit