Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    slyšíme ozvěnu Call of Duty >
    a toho jsem se bál *9*
  • To zas bude nějaká tunelová piczovina ne?
  • Za kilo to klidně koupím,ale za 9 pádel si v tom vašem neslaným krámu,můžete akorát tak vytřít řiť!!! *5*
    • tahle hra je hlavne o multaku, ktery bude, verim tomu, hodne povedeny. a s cod toho urcite mit moc spolecneho nebude. jestli chces mastny slany singl - kup si treba novy flashpoint. vetsina lidi tak trochu nechape, o co tady jde...
      • no .. na druhou stranu nas jejich marketing docela bombarduje dulezitosti SP casti, kecama jako: super zazitek, neuveritelna atmosfera, inspirace v HL a filmech a pod. ... a dle preview je MP v podstate COD s par prvkama z Bad Company 2 (nebo BF Play4Free), krome Battle Commandera zadna inovace .. kazdopane to neresi problem lidi kteri nemaji o MP zajem a plati tak zbytecne velke penize za par hodin zabavy .. ale to neni problem Homefrontu ale her jako takovych ..
  • neustále se tu řeší jedno hloupé dogma. Dobré hry vychází jednou za pět let, to je třeba si uvědomit. Já si třeba včera znovu nainstaloval Half-life 2 a na call od duty se můžu vykašlat. Vyvolení si najdou hru svého srdce a u ni zůstanou. U mně je to Project reality, každý týden v duchu děkuji Dice a nemyslím si, že by BF3 znamenal převrat. Možná dlouhá léta po jeho vydání přijde nějaký kvalitní mod. Nelíbí se Vám Call fo duty? Máte přeci možnost si zahrát takový Far Cry, tak proč neustále na něj nadávat? Vývojáři dělají jen to, co chce komunita.
  • Call of Homefront, dekuji nechci. *11*
  • Pete.palis
    názor jednoho co hru vyskoušel, vás ovlivní??..vyskoušejme sami a pak konzultujme;)
    • MrSanta
      No, zas tak prachatej nejsem, abych dal 1000 na vyzkoušení hry, která podle všeho nabízí vše to, co nemám v FPS hrách rád.
      • Proč hned kupovat *2*
  • MrSanta
    Hru jsem nejdřív moc nesledoval, pak mě natěšily různé informace, ale nyní jsem opět ve fázi nezájmu. Ozvěna Call of Duty, zabíjení nepřátel s mizivou inteligencí jako na běžízím pásu, jeden z hlavních pilířů multiplayer... takže zase nic pro Santu. Nu což, je dost jiných her.
  • RakeW
    Připadám si jako pako, až doteď jsem si myslel, že Homefront je RTS (já ty novinky nikdo moc zevrubně nečetl, ale i tak...). A já si říkal, že to má nějakou pěknou grafiku :).
  • jen m4 neni samopal a korejske futuristicke samopaly taky nejsou samopaly .. jinak je jiz znama odhadovana delka kampane ?
    • Tikov
      ono nazývat M16 puškou je taky lehce mimo, Severokorejci mohou mít samopaly, ale vpravdě žádný na snímcích není. Na druhou stranu proč to řešit když už samotný příběh je na hlavu (a přitom by šlo vymyslet reálné na skutečných událostí stavěné... no jen by ti Američané nebyli ti vraždění a ctnostní)
      • utocna puska je myslim celkem korektni :) nicmene to mi jen tak udrelo do oci u cteni clanku ... korejci maji tusim QBZetka .. coz jsou taky utocne pusky ... ale jo je to putna .. tento datadisk Call of duty bude stejne tak na jeden vecer
  • Škoda no *9* , moc sem se těšíl na dobrou FPS a ted mi už jen zbývá BF3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit