Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A na to jsi přišel jak?
  • no .. na druhou stranu nas jejich marketing docela bombarduje dulezitosti SP casti, kecama jako: super zazitek, neuveritelna atmosfera, inspirace v HL a filmech a pod. ... a dle preview je MP v podstate COD s par prvkama z Bad Company 2 (nebo BF Play4Free), krome Battle Commandera zadna inovace .. kazdopane to neresi problem lidi kteri nemaji o MP zajem a plati tak zbytecne velke penize za par hodin zabavy .. ale to neni problem Homefrontu ale her jako takovych ..
  • tahle hra je hlavne o multaku, ktery bude, verim tomu, hodne povedeny. a s cod toho urcite mit moc spolecneho nebude. jestli chces mastny slany singl - kup si treba novy flashpoint. vetsina lidi tak trochu nechape, o co tady jde...
  • pardon, ale tohle info bylo hodne nezajimave. hra je HLAVNE o multiplayeru, takze na single tak trochu se*e pes...
  • Takže jediná zajímavost na tomto titulu je tedy šílený příběh?
  • Asi je to mimo misu, ale M4 vazne neni samopal...kdyz uz castuje 16 nazvem puska.:D
  • Z tech ukazek vypadaji severokorejci jako ti imperialisti.
  • *5* *5* *5*
    *6* *6* *6*
    *5* *5* *5*
  • Za kilo to klidně koupím,ale za 9 pádel si v tom vašem neslaným krámu,můžete akorát tak vytřít řiť!!! *5*
  • Střílečky tohoto typu se poslední dobou vyrojily jak trakaře po dešti a mě už jaksi přestávájí šmakovat. Holt nejde jíst stejný jídlo pořád dokola. Takže i kdyby hra měla 150 na gamerankings, stejně nemám zájem. Možná za nějaký čas.
  • mozno je to hlupa otazka, ale bude mozne hrat za korejcov a zabijat tych s...ch imperialistov?
  • smejki
    nemohu se nesmát *5*
  • Takze to tak nakonec dopadlo. Udelat dnes neco jineho nez co zere 100 milionu hracu je holt risk. Par momentu tam treba bude, stejne jako v MoH, ale uz ted je jasne, ze zbytek bude....stejne jako MoH....kopie Call of Booty. Skoda, nevypadalo to zle....
  • Proč hned kupovat *2*
  • MrSanta
    Hru jsem nejdřív moc nesledoval, pak mě natěšily různé informace, ale nyní jsem opět ve fázi nezájmu. Ozvěna Call of Duty, zabíjení nepřátel s mizivou inteligencí jako na běžízím pásu, jeden z hlavních pilířů multiplayer... takže zase nic pro Santu. Nu což, je dost jiných her.
  • MrSanta
    No, zas tak prachatej nejsem, abych dal 1000 na vyzkoušení hry, která podle všeho nabízí vše to, co nemám v FPS hrách rád.
  • ... a já se těšil na "válečný GTA" a on další tunel?? pff pff
  • jiste .. pokud by pak prodaval Single player zvlast za 200 - 300,- a ne za litr tak jo ...
  • utocna puska je myslim celkem korektni :) nicmene to mi jen tak udrelo do oci u cteni clanku ... korejci maji tusim QBZetka .. coz jsou taky utocne pusky ... ale jo je to putna .. tento datadisk Call of duty bude stejne tak na jeden vecer
  • neustále se tu řeší jedno hloupé dogma. Dobré hry vychází jednou za pět let, to je třeba si uvědomit. Já si třeba včera znovu nainstaloval Half-life 2 a na call od duty se můžu vykašlat. Vyvolení si najdou hru svého srdce a u ni zůstanou. U mně je to Project reality, každý týden v duchu děkuji Dice a nemyslím si, že by BF3 znamenal převrat. Možná dlouhá léta po jeho vydání přijde nějaký kvalitní mod. Nelíbí se Vám Call fo duty? Máte přeci možnost si zahrát takový Far Cry, tak proč neustále na něj nadávat? Vývojáři dělají jen to, co chce komunita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit