Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne Pete,at si to kazdy vyskousi sam a potom rika.
  • Tikov
    ono nazývat M16 puškou je taky lehce mimo, Severokorejci mohou mít samopaly, ale vpravdě žádný na snímcích není. Na druhou stranu proč to řešit když už samotný příběh je na hlavu (a přitom by šlo vymyslet reálné na skutečných událostí stavěné... no jen by ti Američané nebyli ti vraždění a ctnostní)
  • Pete.palis
    názor jednoho co hru vyskoušel, vás ovlivní??..vyskoušejme sami a pak konzultujme;)
  • No posoudím sám, nicméně nějaké slyšení ozvěny Call of Duty mi nevadí, záleží na tom, jaká část ozvěny a to bude a z jakého dílu, je sice fakt, že jejich nejprodávanější byl nejhorší (ten poslední) a stejně tak ukázal, že neprodává jen kvalitní hra, ale jméno...když se to dobře zkombinuje a i kdyby někdo obšlehl call of duty, ale udělal ho dobře = líp...tak proč by ne ;)
  • Škoda no *9* , moc sem se těšíl na dobrou FPS a ted mi už jen zbývá BF3
  • jen m4 neni samopal a korejske futuristicke samopaly taky nejsou samopaly .. jinak je jiz znama odhadovana delka kampane ?
  • KIMCID
    slyšíme ozvěnu Call of Duty >
    a toho jsem se bál *9*
  • To zas bude nějaká tunelová piczovina ne?
  • RakeW
    Připadám si jako pako, až doteď jsem si myslel, že Homefront je RTS (já ty novinky nikdo moc zevrubně nečetl, ale i tak...). A já si říkal, že to má nějakou pěknou grafiku :).
  • Call of Homefront, dekuji nechci. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit