Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bude mega ps4 blbost jako blodborne
  • Keď to predvádzali na ps konferencii tak som proste nestíhal žasnúť nad tým celým, vyzerá to fakt fantasticky a kedže to majú na starosti guerilla games, kde killzone 2 a 3 považujem sa technologicky fakt špičkové tituly spolu s shadow fall tak nemám obavy, že aj toto bude vyzerať perfektne, obávam sa však o hernú stránku, dúfam, že sa im to podarí a že to nebude nejaká nudná zlátanina, ktorá doplatí na miešanie herných elementov...dúfam a pevne verím, že to dopadne dobre.
  • Rejsek
    A dole bude určitě taky kluzká jak tulení mládě *2*
  • PEGI 7 *15* *15* *15* *15* ne dik *11*
  • del0
    Jakože dinosauří robot = vrchol robotí evoluce? Lol, tak hlavně si obhájit každou kravinu, jen když je to od Soníka.

    Za vrchol robotí evoluce bych považoval něco jako T1000 nebo nanoboty a ne tenhle kýčoidní paskvil pro děcka. Smrdí to blockbusterem na sto honů...
  • Pro me je tohle nejzajimavejsi hra ze vsech a doufam, ze se podari a bude stat za to. Otevreny svet, takticke souboje s monster hunterovskym pristupem, vcetne sberu materialu a vyvoje zbrani a zbroje, k tomu vyvoj postavy. Skoda toho pribehovejsiho zamereni, bral bych radsi vic sanboxu a kooperativni multiplayer.
  • Myslim ze zaklinacovy 15 fps a hromadu bugu prekona kde co. Nemluve o hratelnosti, kde treba Bloodborne je propracovanejsi ohledne souboju.
  • Tak hlavne ze se neustale pokrytecky ohanis kvantitou pc exkluzivit :-).
  • Proc stupidita? Dinosauri tu byli stovky milionu let, byl to velmi uspesny druh. Pokud by se lidske civilizaci vymknul z ruky vyvoj adaptibilnich robotu (je na to jedna krasna povidka, kde se roboti navzajem "poziraji" a s kazdou generaci se vylepsuji pouzitim ziskanych materialu a technologii), tak si lze predstavit, ze prirozene dospeli do podoby dinosauri.
  • Po potvrzeni sberu materialu z robotu to ma v mych ocich jestebliz k Monster Hunter. Jevi se mi to jako zdarila kombinace Monster Hunter a Dragons Dogma a tesim se na to. Zanr scifi mi vyhovuje a primitivni kmeny vs vyspela technologie mi prijde herne neotrela i kdyz obecne nijak vyjimecna. Kdo zna napriklad Neffovo dilo Pan modreho mece?
  • Vedle ghost reconu je tohle pro me nejzajimavejsi hra z e3. Vypada to paradne i neotrele. Pridam se ale k ostatnim, ze namisto tech robodinosauru mohli byt mutanti nebo normalni dinosauri, tohle mi prijde trochu divny
  • Hnisavec
    vyzerá to úžasné...ten boj s robotom prepracovaný ako z Castlevanie. Krásna hudba, zaujímavý svet i pozadie ktoré láka rozpliezť nitky čo sa udialo, čo to je za rasu, perfektné zvieratá a premakaný komplexný boj
  • MickeyMutant
  • Jack1947
    Námět zajímavý, hraje se za hrdinku (taky netradiční když nepočítáme Tomb raider) ... ovšem by to mohlo upadnout až do ubijecího stereotypu kdyby to bylo jen lineárně tvrdě nalinkovaná hra... kdy by se stříleli furt jen dinosauři zas a znovu a občas skolil nějaký ten větší... navíc ta exkluzivita. Hlavně netradiční přírustek od tvůrců Killzone... no uvidíme.
  • Mne se roboti libi....jen dino pusobi zvlastne. Pripomina mi to film 9...o mech. pandulackovi, v postapo svete, kde po valce radily podobni roboti. Namet jako z Terminatora.
  • Hlavní hrdinka mi vzhledově hodně připomíná Ygritt z GOT.
  • Tak původ těch rob zvířat vidím ve vojenských technologiích a bude to pravděpodobně i důvod konce civilizace tak jak ji známe.
  • njn... je mi to luto ale ti robodinosaury su vazne trápni, nebudi to vobec dojem ze wau ty kks jaka supa.. pripomina mi to crysis 3 len s trapnymi protivnikmi .... :) skoda mno.... fantazia je jedna vec ale toto nie je podla mna trefa do černýho mno.... fakt radsej mohli spravit nejake megazmutovane prerastene zvierata alebo co :) ... ale tak isto si to najde fanusikov :)
  • "...idea postapo akce bez zombíků, která se odehrává tak daleko po pádu civilizace (stovky až tisíce let), že lidem v Horizon přijdou současné metropole jako nám egyptské pyramidy. Stejně tak (jistě nejenom) mě oslovilo znázornění lidí jako upozaděné rasy, žijící na okraji něčeho, čemu se s nadsázkou dá říkat společnost, které vládne populace robotických bytostí. Jak se vyvinuli, jestli jednají samostatně, kdo je případně ovládá, jestli se "rodí", nebo je někdo vyrábí, potažmo proč připomínají zvířata složená z elektro odpadu na skládkách..."

    Říkal tady někdo Enslaved: Odyssey to the West? *14*
  • Námět je super (postapo já rád), hrdinka je povedená, sympatická, ale ti roboti!! Proč to nemůžou být zmutovaný zviřátka? Bych pochopil, že vylítly do luftu Dukovany......a zmutovaly by slépky ........ *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit