Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt me nebavi, kdyz o hrach referuji lide jimi uz znudeni (se nedivim, jak dlouho uz to delas, 10 let?)...
  • Hlavní hrdinka mi vzhledově hodně připomíná Ygritt z GOT.
    • Rejsek
      A dole bude určitě taky kluzká jak tulení mládě *2*
  • Hra vypadá více než úžasně *14*jenom my příde jako veliká škoda že to je jenom na PlayStation *10*
    mohli by to spřístupnit také na pc *7*
    • Jenze oni potrebuji prodavat svoje Hw.Sony graficke karty do pc atd nedela.A pc i xbox je pro playstation konkurent.A samozrejme obracene.Sony chce svoje hw prodavat,a ne mit co maji ti druzi.
  • "...idea postapo akce bez zombíků, která se odehrává tak daleko po pádu civilizace (stovky až tisíce let), že lidem v Horizon přijdou současné metropole jako nám egyptské pyramidy. Stejně tak (jistě nejenom) mě oslovilo znázornění lidí jako upozaděné rasy, žijící na okraji něčeho, čemu se s nadsázkou dá říkat společnost, které vládne populace robotických bytostí. Jak se vyvinuli, jestli jednají samostatně, kdo je případně ovládá, jestli se "rodí", nebo je někdo vyrábí, potažmo proč připomínají zvířata složená z elektro odpadu na skládkách..."

    Říkal tady někdo Enslaved: Odyssey to the West? *14*
  • Námět je super (postapo já rád), hrdinka je povedená, sympatická, ale ti roboti!! Proč to nemůžou být zmutovaný zviřátka? Bych pochopil, že vylítly do luftu Dukovany......a zmutovaly by slépky ........ *7*
  • Vedle ghost reconu je tohle pro me nejzajimavejsi hra z e3. Vypada to paradne i neotrele. Pridam se ale k ostatnim, ze namisto tech robodinosauru mohli byt mutanti nebo normalni dinosauri, tohle mi prijde trochu divny
  • Pokud nepočítám ohromující jízdu v Uncharted, tak Horizon považuju za největší překvapení na E3
  • Jak odlišit hru od ostatních? Lovení zvířat tu už bylo.....hmm.....tak ty zvířata budou robotický!! A je to!
  • PEGI 7 *15* *15* *15* *15* ne dik *11*
  • MickeyMutant

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit