Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také jsem kupoval na herni-svet.cz, mafii na plastation, tam mají snad úplně každou hru
  • Pokud hledáte dobré hry, tak se mrkněte na www.herni-svet.cz, mají mega moc velký výběr, já zde našel i několik starším titulů
  • Jack1947
    Scarface:World is yours nebylo marný. I když to není z 30tejch let.
  • Zkus ,,The Saboteur´´ též hra v otevřeném světě za druhé světové *5*
  • Až to bude za tři eura tak si to koupim.
  • Prosim nerikejte tomu Mafia!
    Diky.
  • Naštěstí máme oči *3*
  • google?
  • A kde bych to tak sehnala? Mafii jsem měla půjčenou od kamaráda....
  • Doporučuji L.A. Noire.
  • Je hezke, jak si tady navzajem honite...ega. Hosi, vy se zrejme strasne radi poslouchate a v realu se nemate kde vykecat, ze jo? Tak si to prskani a blaboleni i ho*ne hezky uzijte...a mozna jednou taky dostanete rozum, kdo vi? ;)
  • Zkus Kmotra 1 a 2
  • Je dobře, že to zmínil. Obviňování z rasismu, náckovství atd. do téhle prázdné argumentace založené na ignoranci, dehonestaci a snaze rychle setřít (ignorovat) argumenty protistrany, spadá taky...
  • Kde přesně/v jakém slovním spojení se tady vykazuje náckovství?
  • Nemyslels doufam vas dva s hascenackem? Vubec je tadyv diskizich celkem prenackovano... :D
  • +1
    Vždycky potěší potkat někoho se zdravým rozumem, obzvlášť tady. Jen bych k tomu hejtu dodal další dvě slovíčka, které blbci používají (bohužel dnes i v médiích) jako auto-win "argument" - konspirace a propaganda.
  • Ahoj existuje nějaká podobná hra jako je Mafie? hrála jsem všechny 3 a dost mě to chytlo, tak bych chtěla něco dalšího
  • Nějak nevidím logiku vtom proč by to nemohla být lepší hra než jaká to byla před rokem. Hratelná je furt stejně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit