Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nesnasim, kdyz se na zemi vali kvery, ktere nejdou sebrat *10*
  • Jsem rád, že na začátek videa alespoň napsali in-engine video. Člověk alespoň ví, na čem je resp. Na čem není
  • C-BEAM
    ten kdo v Mirrors Edge hledal příběhovou filmohru musel být zásadně zklamán, ale ten kdo chtěl HRÁT zklamán být nemohl, protože se to hraje fantasticky.
  • C-BEAM
    já ti přesně rozumím a také mi to vadí, jen píšu, že u Mirrors edge to fakt problém není a na PC se mi hrál výborně, s ME2 to podle mě nebude jinak.
  • Dead Space měl bohužel jen obsah masa a krve, pod kterým se skrývalo dechberoucí klišé. Rozhodně bych neviděl Me jako bezobsažnou hru, jen se tam vyprávělo jinak než bylo u jeho současníků běžné...
  • jako ja nikomu gamepad neberu at si to kazdej hraje na cem chce, ale me stve to ze je nakonec vse optimalizovane jen na ten gamepad a konzole a PC potřeby jsou jen nutne zlo, které nikdo neresi a přitom vim ze to jde udelat dobře oběma smery viz Gear of Wars, který jsem na PC hral a bylo to uplne v pohode, ale od te doby nevysla multiplatformni hra, která by se na PC dala hrat tak jako by byla vyvijena jen pro PC
    uplne mam v zive pameti posledního WOLFa na kterem jsem vyrustal a muselo to jit po 30minutach z disku, protože to zase mělo ten sparenej pohyb, který na cisty FPS pro PC není, ja to presne nedokazu popsat, ale když si zahrajes Quaka a pak nejakou FPS z poslenich let tak to prasti do oci, ze ten pohyb nemas 100% pod kontrolou a to uz vůbec nemluvim otom ze avatri na konzolich neumi couvat *1*
  • C-BEAM
    chápu, že tě to štve, gamepad skutečně dost negativně zasáhl svět PC her, především akčních her ale zrovna ME se hraje na gamepadu dobře, někteří lidé s ním dosáhli v speedrunech časy které 99% lidí s myší a klávesnicí nikdy nedosáhnou. Samozřejmě lépe se hrál s myší ale v gamepadu tu fakt nevidím problém.
  • omg, coto zase je jakej gamepad první ME bylo na klavesnici a mys a todle ma bejt na gamepad, to se te svet fakt uz zblaznilm nechte gamepad konzolim a PC nehte klavesnici a mys, uz vidim ze to zas nepujde na PC bez gamepadu ovládat a cely pohyb bude sparenej protože to bude primarne vyvijene na konzole, fakt uz se nedivim, proc jsem poslední SP hru hral/dohral Portal2, protože za poslední roky nevysla na PC hra, která by nemal bud spareny pohyb a ovladani podrizene konzolim/gamepadu nebo menu a UI v tom tez duchu, ja nechci zady rotujici menicka a podyobny kraviny, ja chci proste na věci klikat nebo si je nabinduju na klavesnici....
  • Pár měsíců a zkratku ME dostane hra která si ji zaslouží nejvíc (Andromeda)...
  • Keyz
    Co tam chceš vidět? Prostě běžíš a kde je červená tam skočíš.
  • To je hrozný když vidím zkratku ME tak to beru spíš jako Mass Effect
  • C-BEAM
    ano, gunplay v ME nebyl dotažen ale skvělé na ME bylo, že s narůstajícím skillem se snižovala nutnost sáhnout na zbraň až je nakonec skoro vůbec nepoužíváte ... a to je prostě super. Osobně bych ale možnost použít zbraň z ME2 nevyhazoval.
  • Loneck
    Jsem se chtěl zeptat přesně na to samé. Solar je hustý.
  • Zrzzek
    z E3 nevim, nevim...
  • Jazz
    Gameplay video, dík...
  • Nevěřím jim. První ME bylo jen lehoučce nadstavené techdemo - téměř žádný obsah, opravdu nevěřím, že se dokáží zásadněji poučit...

    Pro fanboye : Zkuste laskavě porovnat množství obsahu se současníkem ME, Dead Space...
  • Nádherna hra... jedna zmála ktorú kúpim od EA...
    Jediná vec ktoru režisér traileru pokašlal: a to že nevyužil tu zvučku počas nejakého krásneho slnečného momentu kde hrdinka vyjde na vrchol a skočí z nejakej výšky alebo preskočí niečo tak ako pred rokom v TEASRi traileri.
    Proste ked niečo legendarne vytvoríte tak to treba využivať lebo to buduje značku. Typicky ARCHETYPE
    zatiaľ Držim palce a teším sa
  • Musí byť inak zničia značku.
  • Menorri
    Neví někdo jestli bude soundtrack ve hře opět od Solar Fields?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit