Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ovládání je příjemně akční, když chci aby mě elitka/boss ani neškrábnul, při troše snahy se mi to i povede. Člověku to pak dává pocit síly a výjimečnosti, což dost zpestřuje a zlepšuje pocit z hraní.

    Hra je pro mě i trochu výzvou, díky bugu v Questu kdy máte dostat "společníka" (nebyla v tu chvíli potřeba a prostě se mi to nechtělo opravovat či řešit), tak tedy putuji sám, doufaje, že mě snad čeká aspoň nějaký ten achievment.

    Poslední dobou akorát nemám čas, takže poslední (whispering caverns) lvl musí počkat.
    PS: Control wizard
    • na to nemusis questit ne?staci si ho koupit za 2g u obchodnika
      • Pravdu máš, ale stejně, to už by nebyla taková sranda .
  • Na to že to je postaveny na 4kovych pravidlech , kterych mam doma asi 6 knížek mě to moc neoslovilo. Puvodní NWN (3.5)nebo Baldury(2) zvladli implementaci pravidel a ruznych featurek do PC gamesky na na minimálně chvalitebnou. 4tá verze je tak epická a heroicá která si přímo žádá aby na ní byla postavena hra... Jenže Neverwinter Online z této edice čerpá sotva 30 procent ( ať už to sou povolání, abbility, featy, zbraně... ) no a o světě Fearunu se už zminovat nebudu protože to nikoho nezajímá.

    Upřímě ... skoro 10 let starý módy co umožnily ikdyž "krkolomě" hrát původní NWN jako onlinovku bylo možná i zábavnější než tohle.

    Ještě jedním dechem dodám, ano hral sem občas si to zaklikám, ale neodpustím si říct že z licence mohli kluci vymačkat mnohem ale opravdu mnohem víc. Kdo nehral DnD 3 , 3.5 a 4 edice bude mu to buřt, ale já jako PJ co u hry jak papírove tak RPG stojící na těchto pravidlech strávil docela dost času mě výsledek docela mrzí, ikdyž je zadarmo.
  • Hrál jsem, systém boje ok, ale to je pro mě asi tak všechno, jinak nezaujalo, ale kamarád hraje furt a prý ho to baví, takže to klidně zkuste
    • rancor1223
      Hrál jsem to dvě hodiny, boj byl ok, nic převratnýho. Jinak celkem nuda a ještě to docela hnusně vypadá (ale to jsem asi jen zhýčkanej SWTOR)...
      • Chápů. Zřejmě tě tam hýčkají epické vesmírné souboje flotil lodí mezi sebou, turnaje v závodech speederů, nekonečné lokace stovek unikátních planet kde, se můžeš zcela volně pohybovat bez stupidních koridorů, inteligentní protivníci, reálné PvP a krásná realistická grafika. Samozřejmě to také může být výborně zpracovaný guildovní systém, možnost zbudovat si vlastní guildovní město a flotilu lodí, najmout žoldáky a porazit znepřátelenou guildu. A samozžejmě to, že činy vaší guildy, případně spojené do alliancí s ostatními spřátelenými guildami maji vliv na to, jak skutečně boj mezi Jedi a Sithy probíhá. A zasedání councilu, kterých se zástupci nejschopnějších guild účastní a řeší tam další běh světa je v pravdě epické.
        Chápu, to není žádná tupá mlátička, kde čekáš před nelogickým spawnem bosse, abys z něho harvil equip. A ty možnosti, které hráč má, aby mohl dělat content pro ostatní.... To umí jen SW TOR.
        • rancor1223
          Řek jsem že je to dokonalá hra? Ne, řek jsem že vypadá líp než tady Neverwinter. Vy tady děláte jak kdybych SWTOR stavil na všechno ostatní...
          • No spíš reaguju, že stavíš největší epic fail v historii MMORPG nad hru, kde je ještě stále nějaká šance, že se někam pohne. I když v dnešní MMO scéně, kde se vše drží "zavedených osvědčených standardů" = či kopíruje WOW, který zkopíroval Everquest...
      • walltar
        Tak to by mě zajímalo, co může člověka u SWTOR hýčkat ... gameplay ... s*it, grafika ... s*it, platební model ... s*it.
        • rancor1223
          A jsou lidi, který ten platební model nijak neomezuje (PvP nehraju, bez barviček se obejdu a top equip pro projití příběhu nepotřebuju) a grafika je oproti většina ostatních MMORPG úplně někde jinde.
    • walltar
      Jo systém boje je v té hře asi jediná zajímavá věc ... ale tak pokud člověk nemá zrovna co hrát tak proč to nezkusit? Je to zadarmo.
  • Nejdůležitější feature je Foundry, do hry jdou přidávat vlastní mapy, questy, kampaně, dungeony, npc, potvory, bossfighty, dialogy, raidy... Už teď je tam několik tisíc questů, lokací a kampaní od hráčů. Dokonce se započítavaj do daily questů. Nemělo by se tak stát, že za měsíc není co dělat, jako u všech posledních fail MMO typu SWTOR.
    • Mahcake
      Takže kopírka featury z několik let starého už bohužel mrtvého City of Heroes. *7*
    • Fremencz
      Tak tohle okopírovali ze Star Trek online kde tohle funguje už delší dobu a není se co divit když Neverwinter dělaj stejný vývojáři, tím však nechci říct že je něco špatně ba právě naopak je to zajímavej herní prvek.
    • Tak jako swtor bylo dobrý než si se dostal na 50 lvl. Ty příběhové questy jsou dost povedené. Bohužel pvp tam bylo blbě udělaný (illum - planeta, kterou smazali) či takové nemastné, neslané, které časem omrzí.
    • A kolik z tech tisice veci co udelali lidi za neco stoji?...jedna,..dve?..zadna?
      • Je tam rating systém (po dohrání napíšeš komentář a přidělíš 1-5 hvězdiček). Dobrý dobrodružství ti hra přednostně doporučuje, odpad padá někam dolů. Hrál jsem třeba předělaný moduly z AD&D do Neverwinteru, puzzle dungeony, kecací questy, vtipný, mystery, combat arény - spousta jich je výbornejch. Mapy tam tvoří především lidi z NWN1 toolsetu a hráči papírovýho AD&D.
        • Jo a ty nejlepší questy zařadí vývojáři do permanentního výběru ve speciální zvýrazněný sekci a obecně když je lidi hodnotí a dobře se u nich baví, autor za ně dostává herní měnu.
      • Ten quest který odehraješ můžeš ohodnotit, takže tam vidíš ještě než si ho spustíš jak ho ohodnotili ostatní hráči a kolik jich bylo.
  • rami.cz
    Radsi udelejte remake TMNT arcade game! *10*
  • Miserius
    Hm, Drda to řiká první 3 týdny o každym MMORPG *6*
    • Proč by nemohl? U MMO se velice špatně bilancuje předem - většinou je první rok rozhodující, jestli to stojí za to, nebo zda koncept ztratí tvář. Rozhodně mu nezávidím, že má na starosti tento žánr. A to říkám jako hráč, který davá přednost singlu.
      • On může, ale pak se nemůže divit, že jeho názor nikdo nebere vážně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit