Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ono to chce trochu toho pana prstenu a dungeons and dragons a vysoke hodnoceni zaruceno, nedej boze aby nekdo prisel s necim aspon trochu originalnim..to je pak kecu a 5/10:)
    • MickeyMutant
      Všechno, co je originální, nemusí být automaticky dobré. A kritika z článku se primárně neveze na originalitě.
      • na nazor z clanku ti kaslu, umim si ho udelat sam..
        • A jak si ho chces udelat, kdyz jsi tu hru, narozdil od autora clanku, nehral?
          • treba az si to zahraju?
        • MickeyMutant
          Tak já naivně předpokládal, že výtka týkající se "keců" se týká článku, pod kterým diskutujeme.
          • ja mluvim obecne, protoze pak muzou kluci v klubovne plkat jak se z tech her vytraci originalita..a kdyz ji nejaka hra ma, tak se pro jistotu jeste dlouho pred vydanim brble jak to stoji za vyliz si kapsu a neco nedrzi pri sobe..
            • To same se bude tykat titulu technomancer, dostane 5/10 pod taktovkou pana Smutneho, ktery nebyl schopen zabit ani prvotni nepratele v bound by flame a tudiz hru odsoudil jako plevel:)
  • MickeyMutant
    Všechny jejich hry na první pohled vypadají skoro stejně, jen s mírným pokrokem v mezích zákona. Bude to nejspíš tím jejich vlastním enginem, co od dob Gothiců asi nikdo radikálně nepřekopával.
    • No to je ako pravda, a podla náš so starším susedom, by mali tvoriť to, na čo máju ako tým samotný.
      U nich ako keby nikdy neprebehla akási renovácia , týmu či enginu, aspoň nie taká hmatateľná ako u iných vývojarských štúdii. Preto sú oni vlastne taký jediní skutočne archaickí či autentickí , čo sa nemusí myslieť za zle.
      My len sme chceli povedať, radšej nech sa opakujú v podobe GOTHIC 1/ RISEN 1 ako RISEN 2 / 3
      Radšej by som dostal i keď opakovane, niečo čo zaručene funguje a čo tu už aj bolo, ako niečo nemastne neslané čo naopak tiež už bolo.
      Koncept prvých dielov ich oboch značiek im ide najlepšie, do frasa, radšej menší svet, jeden ostrov, komorná nefantasy zápletka, a pritom lokácie vedeli vždy modelovať perfektne ako čo sa týkalo prírody a vegetácie, len postupom ako prišla u nich tá megalománia, sa to trošku podpísalo, tým že u nich neprešli veľkými zmenami týmu , tak na to ani nemali, radšej by som dostal znovu gothic 1 či 2 v novej grafike po tretí krát ako risen 2 po druhý krát, už som im to aj písal . Všetko dobré , ale itak ich mám istým spôsobom jedinečné rád.
  • Krescz
    jop to, že to bude 4/10 už jsem věděl po přečtení o čem ta hra je :D
  • KrPa
    Aby to nedopadlo jako 3. Gothic, distributor netlacil na pilu a hru uz uz vydat a pak to bude pru jem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit