Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prudislav
    Takže to online-only DRM je tam jen kvůli lehce vylepšenýmu autologu a ostatním pseudosociálním nesmyslům integrovaných přímo do hry ......
    *11* *11*
  • Kde jsou ty časy, kdy jsem za hlasitého povzbuzování spolubydlících a Asian Dub Foundation linoucích se z repráků brázdil silnice v prvních Undergroundech.
    • nightborne
      Open up the floodgates, time's nearly up
      Keep banging on the wall of Fortress Europe!

      Taky si myslím, že to byla nejlepší skladba v prvních NFSU =).
      • Ristoro
        Souhlas. High Stakes, Hot Pursuit 2, Underground 1 a Most Wanted (2005) mají podle mého názoru nejlepší soundtrack ze série.
        • luke.skywalker
          Riders on the storm se mi též zapsala do paměti (u2) a soundtrack z Pro Streetů byl též hodně svěží..
  • Takže doufám, že už jim to na ten 4 pokus výjde ten restart.:d Se divím, ž ejim dali zelenou.
  • blbosti a přemoudřele kecy už jim nikdo nežere. *1*
  • Ruce pryč, zase vznášedla místo aut. To v Undergroundu ještě nebylo, proto si ho hodně lidí tolik cení.
    • Ze nebolo? Si zabudol na namydlene cesty pri vsetkych driftovacich zavodoch?
      • Ano, ale to bylo jenom v tech drift zavodech, ne v cely hre.....
  • Vojta_Ilavsky
    Nelíbí se mi zatáčení, chápu že v tom gameplayi to byla disciplína Drift, ale i tak.
    • langustyn
      "Vyosenou kameru, která se při driftování courá šikmo za zadkem auta, lze naštěstí vypnout."
      • Vojta_Ilavsky
        Díky za info, jen tak jsem to prolít a tohle jsem zřejmě přehlíd. Otázka je, jak to bude vypadat po vypnutí.
  • Muzete mi rict, co za vola ste poslali delat tendle clanek, kdyz ve hre, kde pude hlavne o tuning, 20 minut vybira kola (coz slo skoro ve vsech NFS od U1) a na popis zbyleho tuningu (o ktery jde hlavne), se naprosto vybodne?
  • jestli tam nebudou neony tak je to banda neuvedomelych kryplu a cela hra bude stat za .
  • Graficky to mají ale pěkně vychytaný! *14*
  • Mám pocit že soundtrack bude lepší než hra :)) ale doufám že ne, vypadá to hodně dobře

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit