Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se na tady tuhle hru docela těším, Na Videu to vypadá dokonale, ale přesto si myslím že tu grafiku mohli vylepšit. Hlavně ty dopravní prostředky vypadají hodně odbyté. Líbí se mi že se tento příběh odehrává v San Franciscu, že hlavní hrdina je štíhlý Afro-Američan, líbí se mi že se hra odehrává v otevřeném světě, líbí se mi ta architektura vč. Mrakodrapu, a líbí se mi že to výjde na PS4 *3*
  • Satky pres hubu, kapuce pres kebuli, mikiny a rozkrok proklate nizko..UBI je dost gangsta..jsem zvedavej kdy dostane kapuci i Rayman..to je strasnej trapas tahle firma..
  • Slibovalo se, že tuhle firmu někdo koupí a bude od ní pokoj.

    Kdy už to bude?
    • že by ji stačilo ignorovat? jako nevím co ti Ubisoft provedl, že od něj chceš mít pokoj, spamuje tě reklamama na nové produkty v mailu? chodí ti do domu propagovat hry? chodí ti tam ubližovat? :D
      • jo přesně to dělá chodí přímo k němu domu na jeho obrazovku a štvehoto máš s tím problém???
        • naštvaní mají prostě být fanoušci Ubisoftu, protože si od něj chtějí kupovat kvalitní produkty a mají ubi jako takové rádi, jako já, naopak ti které Ubisoft 'otravuje' tím že vydává hry které se jim nelíbí, ikdyž si je stejně nikdy nekoupí, nebo je nehrají, by to měli jen přehlížet :D
  • Co to sakra je za nadpis? Příběhem nenadchne ? Vy jste tu hru dohráli?
    • to neni potreba, staci si chvili zahrat.
      • Kremser je prostě špatnej...
    • TheGGG
      To je Kremser style...
      • Jo, sem si ani nevšim, pak se to vysvětluje...
  • Hrozná blbost. Právě sem na to koukal na Youtube.
  • michaliuz18
    pribehem nenadchne? :DD lol sak uz prvy WD mal katastrofalny pribeh aj hlavneho hrdinu. Celkovo je cela hra katastrofa ,ale hype ju ako tak zachranil. Od dvojky cakam aspon to vylepsenie postav ci pribehu ,ale od ubisoftu by som chcel vela. Ti vedia velke kulové ,najvacsi amateri v hernom priemysle
    • Existuje amaterina a nepochopeni neci vize, ktera nema s amaterinou nic spolecneho. V tvem pripade je to vuci Ubisoftu ten druhy pripad.
  • TheGGG
    od ubisoftu už nic... leda by měli nějaký koukatelný combat systém...
    • cože ty ses probral? tak to gratulace
      • TheGGG
        lol, kdy jsem chválil ubisoft, anonymku?
        • To asi nikdy, nicméně on naráží asi na to že jsi ukázkovej případ českýho burana s IQ 80. Takoví ti divní smradlaví chlápci co hulákají nesmysly a dělají bordel ... jen s tím že ty jsi zatím mladý asociální hubeňour co jen sedí u komplu od rodičů.
          • TheGGG
            LoL a kdy? Ono je to jednoduché, já tu jako jediný hatuju warcraft a všichni se můžete p*srat a ban mám v vteřině... když tu milion lidí hatuje úplně stejně CoD, tak je to v pořádku a nikomu to nevadí... takže jestli nebýt ovce je známka buranství, pak sem buran...
            • ?? Kdybys nenapsal v poslední větě buran, ani by nebylo poznat, že reaguješ na mě.
          • Jack1947
            *U konzole u rodičů " Tak je to správně.
      • Jack1947
        COd je ale pořád v cajku *3* *7*
        • Jasne, vsak je to furt rovnake.
  • Morraw
    Mě se líbí ty nové hackovací možnosti jako ovládání auta, dron atd. Jsem zvědav jak reálně to půjde používat během hry. Ono během skriptovaných prezentací to vypadá všechno cool, ale ve hře už to většinou není tak jednoduché realizovat.
    Každopádně dost se to zaměřilo na stealth a řešení situací jen pomocí hackingu, takže pak vypadá dost nepatřičně, když takový teenager vytáhne najednou kulomet a začne střílet. Aiden byl fakt chladnokrevný řízek, ale tady Marcus je prostě obyčejný kluk. Ale to už záleží na herním stylu. Vyblbnout se se zbraní je někdy prostě třeba.
    • Paulcz
      Ono to nevypadá cool ani během té prezentace..
      • Morraw
        Proč konkrétně ?
        • Jack1947
          Tak předně to bylo mázlý což byl humus, dejme tomu San francisko jenře toho vyžizí tam asi moc nebude, potom se jim to celkem trhalo (konzole) navíc očekávejme ubisoftí downgrade jak je zvykem a poliovinu nebo třičtvrtě nesplněných slibů... ale jo jak už jsem psal dole Hajp bere a beztak mají včetně tebe předobjednáno takže prachy na 3tí díl akorát tak nashromážděny. Opravdu někdo věří že se Ubis(n)oft zlepšil .. ha na to neverte ani ten jed vlastně nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit