Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hraje se sama výborně , nebo jak to nechápu... *7*
  • Vidím (alespoň z obrázků), že se bude hrát za náctiletýho. To u Ubisoftu znamená, že mu umřou rodiče, sourozenec nebo všichni.
    • Krescz
      a trenér parktouru, který byl členem tajné sekty hackerů a mladík jde v jeho stopách, aby zachránil svět (město) před zlou korporací...chlapec samozřejmě obden chodil na střelnici, takže nemá problém vyčistit celý činžák od zlounů(to má po matce, bývalé člence black ops) *7* ...chudák jen nezná google mapy takže musí hacknout/vylézt na věž města (ve kterém pravděpodobně prožil mládí) aby se neztratil
  • Tak zase po ulici budou minihry přes mobil, sem tam můžete pomoci občanovi a samozřejmě musíte hacknout elek. skříň někde na střeše baráku aby jste odemkli mapu, pak nějaké příběhové mise, kde jako největší uber hacker, kterému je 20, budete muset pronásledovat zlou partu v čele z největším záporákem, kterého nakonec uhackujete k smrti a vy se vrátite do ústraní jako největší černošská hackerská legenda. *1*
    • Haha
    • Tak naštěstí mapa by měla být přístupná celá hned od začátku
  • Další hra ze třetí osoby, mé oblíbené.
  • Meli to udelat jako v Syndicate, dve postavy, jedna hackerska a druha atleticka. Sice by nekdo nadaval na kopirku, ale bylo by to uveritelnejsi. Hacker by mohl byt nejaky slabsi chlapec, treba i na voziku, atlet pak nejaka parkurova holcina jako v mirrors edge.
    • Ale jeminkote, jejdásek přišel *15*
    • Tak v syndicatu to rozhodně nebylo takhle striktně rozdělený že Jacob je brawler a Evie je stealth a tečka, i s Jacobem si mohl prostealthetovat hromadu misí, zatímco s Evií si se mohl celým městem promlátit, byli tam jistý perky který nahrávali určité cestě ale v základu si mohl dělat cokoliv s kýmkoliv, proto to fungovalo, zatímco pokud by vytvořili ve watch dogs dvě postavy podle toho jak ty to navrhuješ tak bys musel konstantně přepínat, vem si že máš terminál k hacknutí na střeše budovy, dolezeš tam nahoru s jednou osobou a pak jeeh najednou je tady jiná co to může hacknout, prostě neproveditelný.
  • podle vseho se hraje stejne, jako poslednich 47 her od ubisoftu a to bych rozhodne slovem "výborně" necharakterizoval
    • Už jen kvůli tý srandě a kvůli tomu, jak pořád ty a ostatní herní důchodci brečíte, jsem rád, že hry od Ubi mají úspěch. *1* *14* *5*
      • máš recht dnes není důležitá kvalita dnes je důležité jen jedno měřítko kolik se toho prodá!!!!
    • Jasně. Takže máme věřit trotlovi, co to okoukal z videa oproti člověku, který to skutečně hrál. Super. Ubisoft jsi jdi hejtit mezi další děcka.
      • Jack1947
        Spíš je otázka jak se mu podařilo napočítat přesně těch 47her hmm...
  • Veskoslav
    Po zkušenostech s 1. dílem se tomu milerád vyhnu obloukem.
    • Co vlastně všichni máte proti prvnímu dílu? Já to teda koupil cca před rokem za pár kaček, ale některý mise byly super, daly se řešit vícero způsoby , vedlejší aktivity taky nebyly špatný a ten hlavní hrdina... no nevím, ale rozhodně my nezneprejimnoval hraní. A hlavně MP byl boží, na rozdíl od gta 5....vlastně jsem teď dostal chuť si to znovu zahrát
      • https://www.youtube.com/watch?v=idA9BEA4Hxs

        Tohle proti tomu mám
      • Veskoslav
        1. Naprosto blbý příběh. Nesympatický hrdina, kdy jeho nenápadný "šátek" a čepice s logem působili, že policisté naprosto netuší, co se děje a všechno ok.
        2. Mrtvé město.
        3. Takové drobnosti jako, když střílíš do vody, tak se nic neděje, když porazíš hydrant, tak ti stříká skrz auto, automaticky zastavující vlaky, když před ně skočíš z mostu, tak zastaví na milimetr přesně.
        4. Q tlačítko na všechno. Systém hackování, kdy to řešili přes stále dokola se opakující minihry, kdy to bylo naprosto otravné ke konci.
        5. Jízdní model. Nebylo to ani arkáda, nebyl to simulátor. Z obou si vzal to nejhorší a WD má jeden z nejhorších jízdních modelů, zejména u motorek.
        6. Grafika. Většina her má nějaké to snížení, ale WD byla jedna z nejmasivnějších, co Ubisoft provedl.

        Ta hra mi při představení přišla jako takové inteligentní GTA, kdy prostě technika bude hrát proti jejím majitelům. K tomu živé město, technické hračky, nádherná a detailní grafika. Slibovaný dospělý příběh. Ironií je, že na celé hře mě bavili akorát pixelové minihry a minihry, kdy hlavní hrdina si vzal fet. Ale objevování mapy? Tragédie, která se stále dokola opakovala. Naprosto stupidní příběh, mizerný hlavní hrdina, grafika atd. Ta hra není vyloženě špatná, ale je naprosto průměrná a co je hlavní, jako městská akce naprosto nefunguje, protože je jednoduše nudná. A MP? Ten byl mrtvý snad dřív než hra vyšla. Myšlenka zajímavá, ale mizerné zpracování a klasická ubisoftí kvalita ve spojení.
      • Johnny
        neber je tady vážně, jednička byla dobrá hra! akorád byla hrozně vyhypovaná. Lidi čekali něco revolučně WAU užasnýho. A dostali prostě "Jen" Dobrou hru.
        • dyt to na PC nikdy poradne nefungovalo lol
          • Johnny
            neměl jsem problém.
            • Jack1947
              Po 2letech od vydání no ovšem *7*
        • Jack1947
          Vyhypovaná a to se zase opět děje ale prodeje maj už ted zajištěný tak vo co de že *7*
          • Johnny
            nesmíš se nechat uchlácholit. Já všechny tyhle hype přehlížím, a naopak, čím větší hype, tím jsou moje očekávání menší a menší takže v konečné fázi mohu být jen mile překvapen :)
        • Tak snad se poučí u druhýho dílu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit