Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč to hatujete ?
  • Mám všechny BFka a vždy jsem byl fandou. Dle mého byla nejlepší BF2 a BF3. Měl jsem koupené i CoD, ale to mi přišlo trochu ujeté. Mám prostě více rád realitu.

    Stáhnul jsem si Betu a po deseti minutách šla do koše. Nic horšího jsem za posledních pět let nehrál.
    Nainstalovalo si nás to pět kluků a připojili se do hry. Názor všichni stejný a všichni uinstall!!!
  • BF HL me prekvapil, jako FPS se to hodne zlepsilo.............mod CQ klasika, ale pridali vic zbrani, takze se necitite bezbrani proti helinam atd....mod Banka uz tu sice byl, ale s touto grafikou a super kamosema je to dobra tymovka..mod s autama docela pokulhava, ze zacatku zabava po 10 minutach vazne nuda...
    Zalezi jake budou vypadat ostatni mapy, ale urcite se da rict ze se BF konecne vic priblizuje cistemu FPSku.. Samozrejme pro verne BFkare coz ja nejsem :-) to je stresujici, ze hry se vytratily prvky, ktere delaly BF BFkem....

    Jinak bohuzel Frostbite 3 engine me prijde stale pro BF nezvladnuty, spatne odladeny, stale se opakujici "bugs" a to je skoda...Bohuzel se DICE ERROR ve hre bude projevovat do te doby dokud nezacnou od zacatku....


    cod cod cod :_DD ja hral COD 1 COD 2 COD 4 a jaky jiny cod existoval??? COD 4 byl posledni dil ktery se masivne hral pres ESL a CB... posledni opravdovy cod byla 4 a to byl konec COD....prestante pouzivat toto oznaceni, kdyz nevite co to vubec znamenal COD..polovina z Vas hrala clovece se sestrou, kdyz se masivne hral opravdovy COD...
  • Já pořád čekám na skutečný battlefield. Nechce se mi věřit, že jsou hráči už natolik ubozí, že nedokážou hrát opravdový battlefield. Snad se jednou dočkám. Tohle je jen odbočka a nelíbí se mi, že to vůbec nese označení "battlefield".
    *9*
  • Mě to na PS 4 nespadlo ani jednou nevím co tady pořád brečíte, když se Vám to nelíbí tak to nehrajte a nečtěte a běžte hrát to trapný Cod.
    • eStar
      No zrovna Hardlinu chybí k tomu CoD už opravdu jen krůček což je asi ten hlavní problém.
    • Mozna kdyby mi tu porad nekdo necpal jak je to uzasny a evidentne mi stale opakoval jak je to super tak bych mlcel. Mozna bych to ani nestahoval; ale byl jsem zvedavy jestli to opravdu je tak super. No nemusel jsem stahovat 11 GB abych si ujasnil; ze je to kravina. Jedine co teto hre pomuze je reklama; kterou ji vsichni redaktori udelaji.
  • Tesim se na Heist mise v GTA, to bude aspon ukazka toho, jak se to dela *1* Hold kdo neumi ten cumi
    • Holt kdo nechodil do školy, ten píše jak pýča.
      • Tak to bylo drsny. Uplne si me vylekal
    • Njn ... Rockstar >>>>>>>>>>>> EA.
  • milá redakce, kdyby tu tak jine hry a jine bety dostaly tolik prostoru jako ten opevovany BF Hardpaskvil. Prestante se mi porad snazit vnucovat jak je to strasne skvely. Pisete o teto kravine porad dokola, hral jsem to a je to naprosta blbost. Ok nekomu se to libi, proc ne....ale vy mate byt objektivni, ne zde psat nazor jednoho zapaleneho nadsence. A ten mod kde nahanite auta? Ten co je tak super? Prave ten je nejvetsi blbosti vubec *1*
  • U této série mě vždy zajímal hlavně singleplayer, snad bude i v hardline.
    BF4 byl dost dobrej, i když na CoD AW nemá
    • Tak na CoD SP má taky máloco. Kampaně tam jsou naprosto po hratelnostní a atmosferické stránce kvalitní a mají výbornou tradici a i když má kdejaký vemeno chuť do souboje s CoD posílat kdejakou jakože intelektuální hovadinu, CoD jako hra válcuje téměř vše (až na Armu). BF v tomhle směru jen nepatrně přisírá a dlouho asi jen bude. Ale je třeba přiznat, že BF3 SP byl vcelku obstojnou záležitostí.

      Ale Hardline SP bude a podle ukázek vypadá, že se povedl. Kdo ví, třeba právě tehle singleplayer ukáže, že slibná budoucnost betlfíldu leží ve hrách pro jednoho hráče a na multiplayer se už vykadí pejsek.
    • Zavřete někam toho eunucha!
    • Vogon
      http://i.imgur.com/Xx2AM2h.gif
  • Mám pocit, jak kdybych hrál jinou betu. Všechny ty lži a polopravdy o mechanikác či nefunnefunkčnostech hry jsem nikde při tech 15 hod nenašel. Bud jste to ani nehráli, nebo to jen zapli aby jste pak s mohli mit ten pocit zadostiučinění v místní flame diskuzi. Seriously?
    • souhlasim,,taky otestotovano a po 23 hodinach zadny problem..Grafika na ULtra kdyz mas na to PC! hodne slusna..citim z toho vic FPS jde videt ze Visceral Games je jine kafe a hra je opravdu hratelnejsi o proti predeslym BF3 a BF4 graficky lepsi..zbrane se konecne chovaji jako zbrane v FPS hrach..nikdo me nezastrelil za rohem atd.. co ric ostatnim ubrecencum..njn kdyz nemuzes medikovi strcit kanon od tanku pomalu do zadku tak to neni ono.. mimochodem BF3 kdyz vysla vubec nejela mela mesice a mesice problemy.. BF4 a jejich beta, kdyz si stiskl na klavesce pismeno B otevrela se console a s touto chybou vysla plna verze.... *15* a hlavne moc nechapu kdo muze psat ze BF je realne...ja mam DayZ Alpha a to je trosku realne, ARMA a to je taky trosku realne, ale BF? nikdy nebylo realne....
    • Spadlo mi to po 10 minutách bídné grafiky a nedobréo hit regu. To stačí
    • To nemeni nic na tom, ze je to hrozna blbost
  • Co se mi líbí jsou ty skryté reloady zbraní:https://www.youtube.com/watch?v=x7duS6BWh6Y

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit