Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 30 fps? na konzolkach ok, ale na pc si nedokazu predstavit tu sekanici...
    • Jak to vubec funguje na konzolich že je to locknute? Si to nedokažu představit. Chapu že nastavi nějake max_fps, ale jak nastavit min? Připadně když už mam hru udělanou tak, aby tam těch 30 bylo minimalně vždy, proč to zamykat a nenechat běžet i na vic?
      • Spades
        aby to zbytecne nezralo HW - kdyz vlezes do mistnoti a mas treba 120FPS, najednou vybuch jak hovado, kterej zacne pokladat naroky na HW, tak nez se srovna vykon FPS zacne skakat jak silene (zacne to skubat), ale kdyz mas stabilnich 30 FPS, tak se na to nezpotrebuje tolik HW a mas rezervu, kdybys nahodou potreboval neco nutne spocitat
      • ja ti nevim, konzole jdou nastesti mimo me ,)
  • Hlavně ať zapomenou na baterku. Nebo už jim někdo oznámil, že se dá svítit i střílet jedním směrem?
  • zx_spektrum
    [noflame] No jo, konzolky. *3* Já to vidím tak na 80 až 130 fps na mém PC *5* [/noflame]
    • sam jsem pcckar ale tohle je jak kdybys napsal [nenadavam ti]debilni curaku[/nenadavam ti] :)
      • Jako sorry, ale pokud to co napsal je pro konzolistu stejne jako cos napsal ty, tak je to jen trapné a ubohé... někteří konzolisti holt nemůžou snést, že ty jejich piksle ztrácí dech a každou zmínku o tom berou jako urážku nejvyššího kalibru... smutné...
      • Realita neni flame
  • Doufam ze je rec o konzolove verzi a PC se tento nesmysl vyhne. Chci mit fps podle vykonu sveho HW a ne ten co mi nekdo naridi. *16*
  • 30 fps je podle me malo.Pro me neni 30 fps zrovna plynuly obraz i kdyz se to obecne povazuje za hranici mzi plynulym a trhanym obrazem.
    • smejki
      při vypnuté synchronizaci to stačí. jestliže se s vykreslením snímku trefíš přesně do blbého času při překreslování monitoru (nejčastěji 60 fps), stejně ti v ten moment padne snímkování hry zdánlivě na polovinu. tedy při 60 fps a synchronizaci padneš často na 30 fps (znatelné trhání). naopak při vypnuté synchronizaci a 30 fps budeš mít obraz plynulý. pouze se ti občas bude fragmnetovat.
    • Predpokladam ze se to tyka jen konzoli, ktery z toho vic jak 30FPS nevypoti, u PC snad nebude problem mit s odpovidajicim HW 60 i v singlu :)
      • tak ja nevim ale treba call of duty MW 2 na xboxu ma urcite 50 FPS, tam me prijde obraz hodne sviznej...
    • Kdyby ti nekdo poustel hru na 30fps a rikal ze je to 50, poznal by si kulovy...
      • No nevim jak ty,ale ja ten rozdil poznam.Tak od tech 35-40fps vis uz rozdil nepoznam,ale mezi 30 a 40 poznam rozdil urcite.
      • kdyz se na to koukas tak jo ale kdyz to hrajes tak 30 vs 50 poznas .. ja jsem rad ze v Rage sli cestou 60fps, ani tak kuli samotnemu snimkovani ale spis, ze tam bude mene nepratel najednou, cimz to bude pusobit uveritelneji a stridmeji ..
  • nejsem znalec ale není 30fps málo když hraju crysis 2 a program fraps ukáže že jsem s 60 spadl na plus mínus 40 je to dost poznat. Resident evil 4 má 30 fps a je to celkem stará hra u doom 4 jsem čekal víc
  • Adam_M
    To že po vydání RAGE se přesune zbytek programátorů je určitě dobrá správa už se DOOMa 4 nemůžu dočkat ale ten zbytek nevím no…asi bych do toho neměl co mluvit ale 30fps?!
  • Adam_M
    Rozhodně souhlasím…+1

    Edit: Nějak jsem se překlik je to k příspěvku od mijunior.
  • Ja myslím, že renderovací FPS není nejdůležitější. Za pomocí motion blur efektů se dá docílit plynulosti i u 30 FPS. Klíčové naopak je, kolik pod tím bude herních tiků za sekundu, protože ty ovlivňují herní reakce a ruka je rychlejší než oko.
    • Cajk
      Jak jako? Za pomocí blur effectu? Prostě buď to má 30+ a je to plynulý nebo ne a není..
    • smejki
      "a pomocí motion blur efektů se dá docílit plynulosti i u 30 FPS"... O_o
  • Tady jsem četl že 30 fps je sekanice.OMG a co byste chtěli?
    Já jsem hrál AC2 na cca 14 fps a Singularity na 10 fps a sekaný mi to nepřišlo.
    Co byste dělali na mim místě?Fakt vás nechápu
    • no na tvojom mieste by som upgradoval PC a ak by som na to nemal, tak by som hral akurat Plants vs Zombies.. nehnevaj sa, ja som tiez bol dlho zvyknuty hrat hry na nizsich detailoch a povedzme pri nizsom FPS, ktory uz nebol plynuli, cize tak 20FPS, ale 14 ci dokonca 10 ? To je nehratelne a nechapem aky mozes mat z toho zazitok
    • smejki
      přestože věřím tomu, že je někdo schopen přežít měsíc na rýži a kečupu, odmítám takový martyriem projít. FPS<25 je sekanice
      • Martyrium to není,já takhle hraju hodně her a v pohodě.
        A aspoň mám výhodu-hry mi tak vydrží na dýl.Ale zase závodní hry tu prostě hrát nejdou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit