Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vytáčí mě provařené slovní spojení, že "hra nepřináší nic nového". Když chceš něco nového, tak zkus skupinový sex, protože tenhle žvást je něco tak starého, jak polygony samy. Nebo běž hrát Sims, šoupat skříněma, posílat děti do školy nebo co se tam dělá za hovadiny, které mě a snad každého v reálu serou.Tady se střílí, lítají tu sra*ky a vylepšují se flinty aby se ty sra*ky dělaly efektivněni a efektněji. Přesně tak jsme to chtěli - 95%. -5% za absenci dr. Betrugera, kterého vystřídala totálně jalová mrs. nula.
  • Perfektní pařba skvělá hratelnost na GF1060 to jede vse na full 60fps *1*
  • Nejlepší hra 2016. Po 60 hodinach (dohráno 3x) dávam 10/10

    Nechápu proč sou hry od id tak nenáviděny recenzenty a proč už 20 let čtu ty samí keci "nic novyho a bla bla bla" .. připadne mi to stejne dementní jako jit na fodbal a stězovat si ze zase hrali jen fodbal.

    Novyho je tam toho mraky. Je to nejvic inovativní fps za poslednich x let se starou dobrou hratelností.

    Jediny co bych tomu vytknul je obtíznost - mohla bejt mnohem větší.
    • co to je fodbal
  • Je to krasne, je to narez, za ty prachy to stoji.
  • Čest borci.Vyhodil sem kulky,vyhonil a začal pařit Dooma přesně tak,jako kdyz sem si poridil origo diskety,kdyz Doom vyšel.Moje blbá šiška nebopere moc infa-tim padem tenhle žánr her zvladám a s novym Doomem sem se vratil zase do mych 10 let.Uz se tesim az ho zase spustím a všecko voddělám a snad vsechno najdu.Ps.Snad tu hru dohraji az tak za mesíc.
    • Zagro
      Už jsi to dohrál? :)
  • To s tou obtižnosti trochu prestrelili ne? Hraju na ultimat violence a treba ta letajici koule vydrží víc jak šest raket z raketometu, podobne takovej tlustej demon taky šest raket a to ho ješte musím jít osobne dodelat. Plasmova puška nebo heavy assault gun škoda reči, tam mužu vyprazdnit celej zásobník abych neco zabil.
    • jo, a mam nahrano už 10 hodin a ješte jsem nenarazil na bosse, proč tam nedali bosse?
  • Super hra, řežba, zábava. Bál jsem se aby to nedopadlo hrozně jako třeba pokračování Duke Nukem, ale Doom je skvělý.
  • Jack1947
    Vynikajicí pařba nářez, atp dokonce i ten Mp na chvilku se dá... prostě pocta Doomovi v tom pravém smyslu a se vši brutalitou která k tomu patří ! *5* *14* (Občas je tam až mooc brutality krve a vnitřností - ne že by to vadilo jen pomalu člověk neví kde je *1* jk néé je to pařba.)
  • Hra je super, jsem třetí lvl a bavím se hlavně tajnými místnostmi v retro stylu;)
    Každopádně ale nehrajte na střední obtížnost a dejte rovnou Ultra Violence! Jinak je to nuda a lrojdete to sprstem v nose... a ztoho vychází další věc která mě mrzí... a to je že už nebudu mít další obtížnost na zopakování;/ tohle mě štve je to easy až moc na můj vkus....
    • si to zahraj packou, to je vetsi challenge *1*
  • Princ.Jablon
    Zajmavá HATE diskuse, akorát trochu zbytečná...DOOM je prostě metal, čistokrevná brutalita a akce, jesti chcete elektroshity a týpky bez koulí zpívající přes vokodér, doporučuju počkat si na další call of shitty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit