Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas. A prave proto nechapu, proc da nekdo v dnesni dobe 20 a vic tisic korun za herni PC, kdyz ve finale jedine, co si na tom zahraje, jsou nepodarene porty z konzoli. Proste PC jako herni platforma je zajimave z pohlesu f2p, mmo, apod.

    Kdo chce hrat "velke" AAA hry s vysokym rozpoctem, spickovou grafikou, animacemi, profesionalnim dabingem, atp., kupuje konzoli.
  • tohle není zadny nesmysl, vyvojari primarne vyviji hry na konzole tzn na jejich HW a tedy vykon a nikdo potom nezacne kompletne vyvoj od nuly na PC, ale jen poupravy a optimalizuji nezbytnosti pro PC, ale grafiku nebo engine nikdo primarne pro PC uz neupravuje, takze opravdu graficky hry na PC, ktere jsou vyvijeny multipltaforne uz par let stagnuji, staci se podivat na ovladani jake se na PC objevuje v AAA hrach, ruzne rotacni, soupaci menu, inventare jsou listove a nikoliv jiz ikonove atd....
  • Osviceny
    Jacku, Jacku.... Víš proč upředňostňuje PC ? Protože na pc přece můžeš pirátit, takže opravdu nevím o čem se tu bavíte... To je jediný důvod, proč jedeš PC. Víš co mne opravdu zaráží ??? Říkáš že máš na 4K monitor, ale přitom si pořád stěžuješ, že nemáš na "předražené" hry, to mi opravdu do hlavy nejde, jak je toto možné. Já sám přiznávám, na 4K monitor nemám, jednak v tom totiž nevidím smysl a hlavně hry nejsou můj jediný zájem a smysl života, jako pro tebe, ale na hry peníze mám a žádnou nemám upirátěnou...
  • Mart9
    To je jako na mě? Proč mě urážíš?
  • TheGGG
    že ani ty pc exklusivity nemají tak cool boží grafiku jak tu pořád proklamujete, jestli ono to nebude tím, že zdaleka ne každý pcčkář má doma pc od papánka za 50 000,-.
  • TheGGG
    a pak na tom svém luxusním PC hraješ nějaký odpad z glitchstarteru, nebo p2w omalovánkovou online žumpu. Díky, radši zůstanu u komba xone a ps4 a mraků skvělých exklusivitek.
  • TheGGG
    snad si tu Botu a další p2w kreslený garbage v tom 4K rozlišení pořádně užíváš
  • Dej link na takovy notebook s GDDR pameti. Ja si ted poridil za 18 litru pracovni desktop a ten je na hry slabsi nez PS4 temer za polovinu.

    A tady jeste odkaz pro ty, kdo si mysli, ze konzole maji jen 3 exkluzivity: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_game_exclusives_(eighth_generation)
  • Co vidás ze tri cm neni podstatne, protoze ze tri cm nehrajes. Podstatne je, na co koukas realne pri hrani a konzoliste typicky koukaji na jemnejsi obraz nez pc hraci. Proto pc hraci neustale resi rozliseni a 4K, konzolistum to muze byt jedno, konzole maji slabinu jinde, ve framerate. Ale kdyby pc hraci nasadili ekvivalentni rozliseni 6K, resili by ho taky. Proto je nesmysl tlacit konzole do vyssich rozliseni, neni za potrebi a je to na ukor podstatnejsich vlastnosti.
  • Myslel jsem si, ze to pro prumerne inteligentniho cloveka bude snadne pochopit. Neni to nic tezkeho ani sloziteho, jen je potreba se nad tim zamyslet a prekínat stereotypni mysleni. Takze se to muze ukazat jako dobry test inteligence, ty jsi neprosel :-). Zkus se nad tim zamyslet znova.
  • BangMeInBangladesh
    A oni ji diky konzolim jako neutahnou, nebo co? Co je tohle za retardovany vystik do tmy?
  • BangMeInBangladesh
    Ja se ptal na tu alternativu, kterou zminuje, nejaky hate konzole vs PC si skovej pro deti na piskoviste, to me nezajima mam oboje.
  • PS4 je hardwarove na urovni notebooku za 10t takze epic fail od Sony *9* Skoda ze konzole tak ku..rvi vyvoj her, protoze PC masiny by utahly fakt bozi grafiku.
  • del0
    "superjemne" rozliseni 4K je na 24" monitoru je ze vzdalenosti pul metru uplne stejne jemne, jako 720p na 40" TV z 2,5 metru."

    Nominace na retarda roku pro True Jejdaska.
  • Me spis zajima, kolik za hry zaplatim ja, kdyz si je kupuji. A 1700 tp rozhodne neni. Hry vetsinou kupuji s odstupem nekolika mesicu po vydani a jem vyjimecne zaplatim vic, ne tisicovku. Casto se naopak podari chytit nrjakou slevu na PSN a koupi supr hru treba za 500,-
  • Ja mam jinou zkusenost, nez fluffy. PS4 si obcas zahuci, kdyz rozjede vetraky. Neni to zadna tragedie, ale slyset to je, obzvlast, kdyz mam hru potichu, protoze vedle spi manzelka s miminem :)

    Oproti 360 je PS4 vyrazne tissi, prirovnal bgch ji tak k PS3 slim. Prumerne herni PC (i notebook) huci vic. Ale verim, ze jsou na trhu nejake opravdu spickove case pro PC, ktere budou odhlucnene lepe.
  • To je hezky, ale rozdily v grafice oproti PS4 abys hledal lupou... Viz Zaklinac 3, MGS 5, atp.
  • Postavit herni PC aby to melo smysl se da bez monitoru tak od 20k. A na co? Hry na tom vypadaji stejne jako na PS4 za 10k, clovek musi resit mraky nesmyslu (antivir, neustale zpomalene windows, ovladace), pulku TOP her si na tom stejne nezahraje (Bloodborne, Uncharted, inFamous,...)

    Pro me za me at si kazdy hraje, na cem chce. Ja jsem vzdy hral na PC, ale od te doby, co mam PS3 a nasledne PS4, tak PC skoro nezapnu. Uz i na ten net chodim radsi z tabletu...

    PC je pro me na praci, ne na hry.
  • gesto
    ''A efekty jsou na podobne urovni jak na pc za 30tis''
    Kámo ale to už tam za 30k mrskáš i7 a SSD a grafiku v high endu a i zbytek komponentu bude topových :)))
  • gesto
    Tak jak tady každý píše co je lepší jestli konzole nebo pc to nemusíte psát ví to každý
    Konzole - hraní her
    PC - hraní her, chod světa :)))
    A abych řekl pravdu i 3k za ps4 je moc těch pár her, drahých jak svina bez cz lokalizace, čest výjimkám ...ono nakonec stejně konzole + TV + pár her vyjde nastejno jako dobré pc co dá lepší výkon než ps4 nebo xbox dohromady ... a pc nemusí být jenom stolní, stejně tak má hdmi a taky ovladače bez drátů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit