Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Kdežto u PC hry můžeš zadarmo stahovat víme. Každopádně nepřeháněj, stačí kupovat hry starší, třeba na aukru.
  • striktne...snad není pravda:)
  • Ale ze ty si jak statocne jebnuty *1* *1* Ty akzoe ked zrovna nehras, tak sa neastavis niekde v praci ci co? Nie v kazdu chvilu ma clovek chut hrat ty debilek *1* rozdelujem cas na rozne cinnosti a akosi nechcem vsetok venovat len hraniu. Co na tom nechapes? aaaa..vlastne prepac, ty si z Ciech, chudatko, nechcel som sa ta dotknut. *14*
    Pc som si kupil uplne, ale uuuplne sam za vlastne peniaze. Mam totiz uz davno po 30tke a prave som sa najedol a sadol si za fb a vyskocil mi odkaz na tento clanok, tak som si prezrel, rpetoze nemam aktualne co na robote a spustat nejaku hru, nemam tiez chut.. tak nemel picoviny ty tupy k*kot! Jak ja nemusim tychto premudrenych chujov *16* *12* *11*
  • sztiktne..sakra..prej stříkne..jsem kkt:)
  • tak asi maju zohladnene potom aj nejake prispevky na byvanie si mylsim, takto ked je vydata, tak zivy muz, aspon myslm a dufam,ze to tak funguje *1*
  • tjn :) ... já Ps4 kupoval letos v létě ... to jsme ještě čekali našeho 2. syna .... říkal jsem si, koupím "teď, nebo nikdy" :D ... když už jsou tu teď 2 tak by se volný peníze hledaly podstatně hůř :). teď to bude nejhorší, ty 3 roky co bude manželka na mateřský, než půjde zas taky do práce, to defacto musí všichni vyžít z jednoho platu, ta mateřská je nic. Si vždycky říkám, že nechápu jak můžou vyjít ty matky samoživitelky, na mateřský, když jsou třebas ještě v podnájmu ...
  • Já nemyslím, HU, že ti ten nahoře ty hry vnucuje, pouze uvádí tituly, které by tě při koupi playstationu mohli případně zajímat. No že tě to nezajímá a máš toliko jiných dobrých her na PC, které v rámci svého drahocenného času nestíháš během naopak dostatečného času vtíráním se do diskusí po kterých ti má být vlastně kulový, hrát, je věc zvláštní a jiná. Ale co, prostě si sem přišel ukázat svaly a jakože ti fotřík koupil počítač, na kterém si hraješ, co tě baví. V pořádku, chápeme.
  • zase zminujes ty cely tri exkluzivni hry navic? to si vzdycky muzu cvrknout do gati, kdyz nekdo vythne ty 3 hry navic *1* *1* *1*
    presne tenhle pripad http://zippy.gfycat.com/FavoriteEmbellishedAmethystinepython.gif
  • Ještě ty hry trochu srazit. 1700 za tzv. "tříáčkovou " hru je dost, ale pamatuju si jak na PS1 byly hry i za 2 499,- třeba za Tekken 2. *4*
  • Ako chlapi, mam 32 rokov a nemam problem si kupit konzolu kludne aj za 500eur a zarabam normalne.
    Rodicom este platim ja, nie oni mne a stale by som tuto kupu na svojom ucte nijak nepocitil. Ale je rozdiel zarabat sam a zarabat a zivit rodinu.
  • Mart9
    Dětem to můžeš opakovat pořád. Dokud stačí tři slzičky a PS4 jim rodiče koupí, jsou v pohodě.
  • Stale si hovorim, preco si Sony PS klubik stale tak presvedcene mysli, ze niekto o tie tvoje uvedene hry ku*va stoji? Mne je to trebars uplne u riti, jedina hr,a ktorej by som z toho dal sancu, je Last of Us, ale ked na PC nie je, tak ma aj tak nezaujima a hrma kopu inych rovnako dobrych hier na PC. Popravde skor ani nestiham hrat to, co by som chcel, takze niektore musim skrtat zo zoznamu, nie este, aby som vyplakaval nad nejakymi "exkluzivitami". Ale ty a tebe podobni mi budu stale tvrdit, ze to chcem hrat, aj keby sa tu teraz rozkrajam na kusky *1*
  • nightborne
    DS3 vychází i na PC, samozřejmě =).

    Klasický zopakování veškerejch tří exkluzivek na playstna, nic novýho... osobně bych si pořídil PSko, abych si mohl zahrát Journey, Flower a Okami, to jsou tři hry, který závidim =). Škoda, že nemám televizi, ehm.
  • za tu cenu je to hodne dobra koupe
  • Půjdu proti proudu, ač pckčkář - je to pěkná cena vzdor kurzu/intervencím, moc pěkná...
  • BangMeInBangladesh
    http://www.ziletkovy-drat.cz/wp-content/uploads/2010/05/ostnaty3.jpg
  • Chim
    http://i.idnes.cz/08/113/gal/KUZ273e01_oko.jpg
  • BangMeInBangladesh
    Dej oko.
  • BangMeInBangladesh
    Prosim o radu, hledam PC alternativu na Bloodborne, chystany Dark Souls 3, Last of Us a Driveclub.
  • Chim
    Děkuji, ale raději drátem do oka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit