Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ešte niečo
    ak je vas tu viac takych čo mate 3 mozgove bunky akurad na to, aby ste posuvali pajdulakom-nereagujte-dajte mi minus ja to prežijem, nebudem sa tu rozčulovať s každym ocaskom...
    • Včera vyšiel na TISCALI zaujimavy članok o sučastnom mixovani žanrov,
      tak si o tom niečo prečitajte, alebo budete do smrti žrať kysle krumple...
      typy ako bacil navyše otravene vlastnym napuchnutym egom,
      ktore tu musi za každu cenu prezentovať...
      • Zjavne som sa dotkol vaseho uz tak dost posramoteneho a uboleneho ega inak si neviem vysvetlit tu vasu zalostnu zmienku o mne ktora zo zbytkom nemala abosultne nic spolocne:-).Ked uz tu ale hovorite o tom napuchnutom egu nebol som to ja kto tu povrchne kritizoval blizarad a miliony ludi nazval ocaskom a este tu mate aj tu drzost hovorit nieco o 3 bunkach v mozgu a pasovat sa do role ucitela ktory pouca cele svoje okolie.Ste neuveritelne nafuknuty a arogantny clovek ale zjavne tym najviac trpite vy sam osobne:-)
        • OMG ja som vlastne na fore o hre Diablo ... rofl
          ...TAK TO JE POTOM VšETKO V PORIADKU... *3*
          • hmm ste na fore o hre diablo to je strasne "rofl" .Bud neviete co to znamena alebo je vas zmysel pre humor este horsi ako vasa schopnost samostatne a racionalne uvazovat:-)
        • ...a nezavrie tu papulu a nezavrie...navyše sa bavi sam so sebou drbko...
          tak tohto psa by som ja utratil *1*
        • Aj by som napisal že je kreteen, ale škoda slov...
          bože vonku je tak krasne... *1*
  • Nechapem vas ludkovia, slintate nad starou mrtvolou, ktoru chce Blizzard vskriesiť, ale v podstate na to sere, lebo ma nahrabane a ktovie prečo to vôbec robi.
    Ano Diablo 2 bola pecka-ale vtedy, dneska je to už len kysly uškrn a trapna spomienka na to že som take niečo hral.
    Ano keby to brerobili do 3D z vlastneho pohladu, ako to spravila Bethesdas s Falloutom, to by bola ina kava-takto je to proste trapas, ale inak deti tešte sa-budete mať vianoce...
    • Niet nad mudrovanie krcmoveho filozofa ktory jednym pohladom ostrym jak kladivo zhodnotil "triezvo" cele posobenie blizardu.A nielen to este je aj schopny manazer a skvele urcuje strategiu blizardu na zajtrasie dni.Prerobit diablo do FPS.Blahozelam a udelujem vam zatial prve miesto v mojej osobnej ankete internetovi taraj a prostacik.
      • OOO Blizard ktory si na nebesiach...dalši ocasko..
        • Vskutocnosti ta stadovita ovca ste vy.Koniec koncov sa len pridavate k stadu ktoreho kririka blizardu stoji na vode.Vy osobne mate potrebu sa distancovat a odlisovat od toho co je vseobecne uznavane za uspesny titul a tak sa bez hlbsich dovodov pridavae k bekajucej kritike blizardu v blahovom domenni ze tym ziskate status elitara a odborneho kritika.Vasa nejapna argumentacia tomu celemu dava len korunku a v plnom rozasu obnazuje aky ste nesamostatne zmysaljuci blbecek:-)
          • ...čo slovo to perla...VYBORNEEE...
            • inymi slovami ste tomu prispevku moc nerozumeli vsak?:-)
    • Má pravdu, Diablo byla, je a bude sr*čka... *11* *11*
    • Co to kecáš za sra čky ? Proč by třeba ze střílečky měli měl někdo dělat strategii ? Seš chudák..
      • Teda tvoj nazor ma velmi zaujima paciente: *1*
        • Mně ten tvůj taky...
  • Koukam že chlapci na tiscali si dávaj na veb Neoficiální videa *1* *1* a pánové jim to už na youtube blokli *2*
    • Ne chlapci posílaji normální videa z youtube, který Blizz napřed uvolní, pak je na všech serverech zablokuje aby to vypadalo jako že uniklo tajný video a jaká je to senzace a za tejden je na oficialních stránkách ;) zase jen blizzardovskej tah ve stylu velkejch korporací
  • To video nefunguje... *11* *11* *11*
  • pořád se srovnává ta grafika, se podívejte na Deathwinga a Diabla z traileru... umělecké oddělení má asi krizi nebo nevím :) ten paladin doopravdy vypadá jak z WoW.. ten stejný umělecký směr se prostě nezapře.. ale teď jde o to jestli už doopravdy dochází nápady nebo je to lenost, či záměrně, aby to pořád připomínalo ten Blizzard feeling a styl... když se podívate na hry od Bioware, taky si jsou strašně podobné a to se jedná o jiné série.. ale neříkám, že to nejsou dobré hry :)
  • Kdo si myslí že D3 jsou omalovánky pro děcka nech dá mínusku
    • Omalovánky pro děti ? Dám to nakreslit mladšímu bratrovi, uvidíme...
      • Mahcake
        To je pravda, ten by to nakreslil i líp.
    • To ani dítě nenamaluje, pokud není malíř. *4*
  • Hm, já hodnotim aspoň to co je vidět na videu, ale za živýho boha můžeš mi prosím tě ukázat z jakýho buildu tohle je a na závěr jakým šestým smyslem se to dá z videa vykoumat? Na mě máš řeči, že kritizuju grafiku, pro mě nepochopitelný (co jinýho taky můžu oprávněně kritizovat když ne grafiku příp. zvuky) a sám tady třepeš takovýhle moudra. Tvými slovy - prober se.

    Ještě když už budeš rozjetej, pověz mi jak si poznal, že hra vyjde podle zdravého rozumu nejdřív v lednu 2012, ty máš asi hrozně tajný informace.
    • grr...reakce na 13.05.2011 22:47 zaphod@tiscali.cz
  • hm novy diablo....... tak ja du zpatky na titan quest nebo sacred
    • Sacred :D:D:D:D:DD::D
  • Nevim proc to srovnavate s wow. Nevim proc porat rikate ze to je "barevny"(Pokud vam to vadi bez te do bazace a tam snad sezene cernobilej monitor CRT jeste a meta po problemu.) Pekne tu funguje davova hysterie. Proste pockejte az si to poprve zahrajete stejne pak nad tim budete onanovat jak je to super hra. Blizz nedela fail hry kdyby ano neni tam kde je a pokud nekdo vrdi opak tak je fail on *5*
    • Tushan
      facepalm blizzard dřiv nedělal fail hry
      dokud od něj ty schopny lidi neodešli
      ted už je všechno jinak
      • takovej fail koment. Ses dost daleko od skutecnosti. Asi by ses mel konecne probrat. Tushan asi moc netusi *1*
        • Tushan
          zdělej si ty ružovy brýle z kebule a nebud takovej naivka
          nebo ti možná stačej srance za 1500 kč z nalepkou blizzard kdo ví
          • Tak za 1., ty chytrolíne, 1300 není 1500, proto se nejprve nauč počítat. A za 2., to, že ty nakupuješ v Česku ještě neznamená, že to dělají všichni ostatní. Tak tady neházej pořád rozumy, když vůbec nemáš ponětí...
          • Člověče, tys viděl někde hry od Blizzardu za 1500 *8* ? Já teda nevím no, ale viděl bych svůj nákup tak max do 900 Kč.
            • Tushan
              fungl novej SC2 1300
              první dva DD do WoW 1300
              to že ty kupuješ hry 2 roky po vydání na tom nic nezmění *7*
      • Ještě jsi zapomněl doplnit, jak byl fail taky SC2 a že byl na míle vzdálený tvým představám o dokonalé hře...
    • RavenHolm
      Kolikpak ti asi může být?
  • Dungeon Siege 3 FTW

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit