Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne chlapci posílaji normální videa z youtube, který Blizz napřed uvolní, pak je na všech serverech zablokuje aby to vypadalo jako že uniklo tajný video a jaká je to senzace a za tejden je na oficialních stránkách ;) zase jen blizzardovskej tah ve stylu velkejch korporací
  • hmm ste na fore o hre diablo to je strasne "rofl" .Bud neviete co to znamena alebo je vas zmysel pre humor este horsi ako vasa schopnost samostatne a racionalne uvazovat:-)
  • OMG ja som vlastne na fore o hre Diablo ... rofl
    ...TAK TO JE POTOM VšETKO V PORIADKU... *3*
  • ...a nezavrie tu papulu a nezavrie...navyše sa bavi sam so sebou drbko...
    tak tohto psa by som ja utratil *1*
  • Aj by som napisal že je kreteen, ale škoda slov...
    bože vonku je tak krasne... *1*
  • Promiň, ale Diablo 2 neni ani král, ani bůh, ale tak maximálně pozorovatel RPG her... Pozorovatel kterej okoukal izometrickou kameru a 6 abilit + stromy skillů. Není to RPG ani za boha, nikdy nebude, ale to neznamená že to není skvělá hra, protože to je ;)
  • Zjavne som sa dotkol vaseho uz tak dost posramoteneho a uboleneho ega inak si neviem vysvetlit tu vasu zalostnu zmienku o mne ktora zo zbytkom nemala abosultne nic spolocne:-).Ked uz tu ale hovorite o tom napuchnutom egu nebol som to ja kto tu povrchne kritizoval blizarad a miliony ludi nazval ocaskom a este tu mate aj tu drzost hovorit nieco o 3 bunkach v mozgu a pasovat sa do role ucitela ktory pouca cele svoje okolie.Ste neuveritelne nafuknuty a arogantny clovek ale zjavne tym najviac trpite vy sam osobne:-)
  • inymi slovami ste tomu prispevku moc nerozumeli vsak?:-)
  • Včera vyšiel na TISCALI zaujimavy članok o sučastnom mixovani žanrov,
    tak si o tom niečo prečitajte, alebo budete do smrti žrať kysle krumple...
    typy ako bacil navyše otravene vlastnym napuchnutym egom,
    ktore tu musi za každu cenu prezentovať...
  • ...čo slovo to perla...VYBORNEEE...
  • Vskutocnosti ta stadovita ovca ste vy.Koniec koncov sa len pridavate k stadu ktoreho kririka blizardu stoji na vode.Vy osobne mate potrebu sa distancovat a odlisovat od toho co je vseobecne uznavane za uspesny titul a tak sa bez hlbsich dovodov pridavae k bekajucej kritike blizardu v blahovom domenni ze tym ziskate status elitara a odborneho kritika.Vasa nejapna argumentacia tomu celemu dava len korunku a v plnom rozasu obnazuje aky ste nesamostatne zmysaljuci blbecek:-)
  • OOO Blizard ktory si na nebesiach...dalši ocasko..
  • Niet nad mudrovanie krcmoveho filozofa ktory jednym pohladom ostrym jak kladivo zhodnotil "triezvo" cele posobenie blizardu.A nielen to este je aj schopny manazer a skvele urcuje strategiu blizardu na zajtrasie dni.Prerobit diablo do FPS.Blahozelam a udelujem vam zatial prve miesto v mojej osobnej ankete internetovi taraj a prostacik.
  • MrSanta
    Reakce na ff: nezapomeň, že se jedná o pre-alpha verzi *3*
  • Uz jen ty kusy litajiciho masa ktery se vznasej ve vzduchu jak oblacky o te hre dost nasvedcuji....
  • :D
  • Sacred ze stoji za zminku? 1/4 mapy stejny potvory rubas, naky ubohy opicky. Tohle pro me fakt za zminku nestoji..
  • Sacred :D:D:D:D:DD::D
  • Mně ten tvůj taky...
  • Má pravdu, Diablo byla, je a bude sr*čka... *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit