Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I kdyz nerad, ale musim souhlasit, konkretne z tohodle videa mam dojem uplne stejnej. Snad je to jen jim a samotna hra bude vymazlena.
  • Tyyyyyjo..uz jen zas ta genialni hudba - kdo vyrustal u jednicky tomu urcite rozumí a tesi se jak malej !
  • S tím souhlasím. Bohužel je něco špatně když po 6 letech vývoje(od roku 2005) hra vypadá v porovnání s Diablem 2 odpudivě. Upřímně a ze srdce musím říct, že 100x radši budu když Diablo 3 bude vypadat jako 2D placka v rozlišení 800x600, než to, co jsem viděl v tomhle videu. Tohle bylo vážně otřesný!
  • Pamatuju se, že na dvojku taky každej nadával. Že to má hroznou grafiku, že to není temný jak jednička a podobně. Už je tomu 10 nebo 11 let a paří se to do dnes. Já hrával jen singl, měl sem to stažený... jojo sem čorka :), ale před dvěma lety sem si koupil originál a po battlenetu pařím dodnes. Pevně věřím a doufám, že diablo 3 čeká stejnej osud. Jen s tím rozdílem, že kupuju hned po recenzích (člověk nikdy neví :) )
  • Tak zatim se mi vizuální stránka moc nelíbí. Postavy moc neseděj s terénem, kýčovité efekty a barvy. Zlatá jednička.
  • skaven123
    na TOM? robia 10rokov??
  • Sorry, ale zatím nejhorší D3 video co jsem viděl. Chvílema jsem měl pocit, že sleduju gameplay hry Thorchlight....... Čím víc se blíží vydání, tím děsivější videa a informace vyplouvaj na povrch. Aby to nakonec nebylo zklamání desetiletí......
  • Ethy
    Už se těším jak malej :)
  • je mi uz skoro 30 zasadil som strom postavil dom a uz aj potomka mam na ceste ale na toto sa tesim jak mali capart na jeziska a ked to pride tak budem mastit az sa mi budu robit uhry na zadku.
  • Slááááááááááááátanina roku
  • kdy to ma launch ?
  • Nádhera. A zábava opět na dlouhé roky. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit