Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dohral jsem single na PS4 Pro a trochu zkusil online. Koupil jsem to na PC hned v prvni den pre-purchase pres Rockstar launcher, abych jim za tohle dal 100% a jeste k tomu mel dalsi vyhody. Na PC to sjedu cele znova s vyssim rozslisenim a framerate a poradne se ponorim do online. Od Witcher 3 pro me nejlepsi open-world hra.

  • XorxoxTalarius

    Zdalo se mi to nebo ten odraz naznacoval podporu RTX? Protoze jestli ano, tak to bude parada.

  • Phillios191

    Tomuhle říkám open world, ne jako ty paskvily na jedno brdo od Ubi.

    • Jack1947

      Tohle kopnutí nechápu ony ty Openworldy jsou docela povedený.

      • uher

        No ty mapy a krajiny jo, ale když je zaplní copy/paste sračkama, tak vlastně zjistíš, že je ve skutečnosti opravdu neumí.

        Ono totiž nejde o velikost mapy, ale o činnosti, který tam provádíš a v tom je Ubisoft úplně k ničemu...

        • Meow

          A RDR není zaplněno copy/paste sračkama? :-D Zase to slepé fanouškovství... 

          • J.V.Stalin

            Co si pamatuju, tak Meow tady snad nikdy nenapsal nic inteligentního, takže nepochopení psaného textu je u něj spíš samozřejmost, než překvapení...


            Jinak souhlasím. Ubisoft ty svoje openworldy mrzačí v podstatě všema aktivitama a teď k tomu ještě přidal hloupý systém levelování, kterej bohužel přitáhnul i do Ghost Recon takže když někomu nad hlavou svítí jiný čístlo, tak prostě nemáš šanci, protože musíš otravně epit, pomocí těch nesmyslných aktivit co tam jsou namačkané a tak se uměle navyšuje herní doba...

            • Meow

              Nápodobně, Staline. :p

              • J.V.Stalin

                Reakce na příspěvek:

                Opravdu trapný způsob (u tebe normálka) jak odlákat pozornost. Prostě jsi napsal nesmysl a udělal ze sebe blbce 😂

                • Meow

                  Reakce na příspěvek:

                  Ani ne hele, když se vezme ten příspěvek uvozující vlákno a pak reakce na Ubisoft, že se tady nějakej uher to snaží zamluvit, už není můj problém. :-D Ale jako od někoho, kdo si dá přezdívku Stalin, ani špetku rozumu nečekám, neboj se. :-) 

                  • J.V.Stalin

                    Reakce na příspěvek:

                    Možná by sis to měl nejdřív pořádně přečíst a přestat to rozňahňávat. Je to v tvém zájmu, chápu sice že ta berlička s odváděním pozornosti ve formě Stalina ti asi připadá super, ale byla trapná už napoprvé a když ji tu budeš pořád opakovat, tak už z tebe blbce ani dělat nemusíme 😂

                    Jinak podle počtu uhrákových kvalitních si troufám říct, že on nikomu nic namlouvat nemusí. Pochopil to každý.... teda až na tebe 😀

                    • Meow

                      Reakce na příspěvek:

                      Kvalitních čeho? Tady to nějak skřípe. A to sis to už zeditoval. :-D Ale mně můžeš psát i rusky, já ti budu rozumět. :p

                      • uher

                        Reakce na příspěvek:

                        Takže z narážek na Stalina se přešlo na kontrolu pravopisu? To už je maximální zoufalství...

                        Ani nevím kolikrát jsem tohle už na internetu viděl. Jak nejsou argumenty, tak se zuby nehty snažit psát ještě větší hlouposti...

                        Vzdávám to, pro Meow je normální diskuse tabu...

                • uher

                  Reakce na příspěvek:

                  Mě přijde vtipný jak dlouho mu ta odpověď trvala, nějak si go tady z games nepamatuju, ale věřil bych tomu, že má pořádný Meow i v hlavě 😀

            • Jack1947

              Už jsem to psal taky mě to štve, přenášet do podobné hry takový blbý systém. Ted musím hrát nepovinné mise abych viděl konec ( no hrál poslední 2 mise ) neřikám že jsou špatné i mě baví ale vadí mi že mě někdo nutí něco dělat.

          • uher

            A kde něco píšu o RDR? 😀 

            Ach ta negramotnost...

        • Veskoslav

          Jako že v RDII to není?


          A kupodivu v AC O jsem toho moc nezažil, že by se to tak moc opakovalo. 

          • Derp_1337

            Nepoužívej acronym AC:O protože lidi neví, jestli myslíš (pod)průměrný Origins a nebo dobrý Odyssey.

            • Veskoslav

              Řecko:)

          • Lukass

            Jo,  jenom kazde druhe quest. 


            • Veskoslav

              Což splňují všechny Open hry včetně W3 či RD II:)

              • Lukass

                Reakce na příspěvek:

                W3 moc ne a treba Kingdome Come taky ne. 

                Hry od Ubi sou v tomhle unikat a pokazdy se biju do hlavy ze sem od nich zas neco koupil,  vzdycky sice ve sleve,  ale i tak. 

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Je to tam jen to není na mapě označeno otazníčkem.

        • Já teda v AC Origins a Odyssey copy paste vážně nepotkal.

          • Derp_1337

            Tak Copy/Paste je asi nadsázka, ale nikdo nemůže popřít, že se tam různé úkoly opakují.

            Třeba když jsem musel po X-té zabíjet hlídky, aby se ukázal velitel stráže, tak mě to začalo dost prudit. To nemohli udělat nějakou změnu, kde by se člověk měl třeba proplížit (nebo probojovat) třeba do strážnice, kde by zabil velitele, jak jí/spí/mluví ?

            • Jack1947

              To je mínus no ve všech ubisoftí her, šlo by to udělat jednodušeji ale lepší je povraždit celej tábor aby si získal jeden předmět... njn...

              • Reakce na příspěvek:

                A co se třeba neviditelně proplížit? Zrovna Odyssey je v tomto povedené, že dává mnohem víc možností.

  • Jack1947

    Navnadilo no, ta reklama to trochu kazila ještě přeřvávala video 🤮

  • Derp_1337

    Na Epicu v listopadu, na Steamu až v prosinci 😐

    • Nespusti jen nahodou Steam/Epic verze ten jejich launcher? Protoze pokud ano, tak bych si to koupil rovnou u nich, alespon z toho budou mit 100%

      • Taky bych to tak viděl. Jako když na streamu pořídil cosi od Ubisoftu a jediné co Steam udělal je že mi nainstalovat uPlay klienta a dal product key na aktivaci hry na něm.

      • TheSuffering

        Můj předpoklad je, že tomu tak bude (tak jako hry od Ubisoftu vyžadují stejně Uplay). I na Steamu jsi u GTA 5 pouštěl (respektive logoval) ten jejich Social Club, pokud se nepletu. Navíc, přesně jak píšeš, nevím, proč by se na té hře měl přiživovat kdokoli jiný, než Rockstar. Předobjednával jsem přímo u nich. Ten jejich launcher ve výsledku člověk už používá dlouho, jen to dříve byla služba MS Live, pak RSSC a teď RS launcher.

        • Carnage666

          Momentálně je R* Launcher už implementovaný i do GTAV(dnes už bez něj ze Steamu hru nespustíte ). Takže u RDR2 bude 100% taky, osobně koupím až na Steamu protože prostě rád rozšiřuju svoji knihovnu tam a mám tam nejvíc her. Jen doufám že stejně jako u GTAV budou achievementy ve Steamu. Jinak krabicovka GTAV neměla klíč do Steamu ale jen do toho Social Clubu. 

          • Jack1947

            R* Launcher je defakto jen nový Social club... který mi nefungovalo přihlášení musem se udělat nové aby mi neunilko Frý GTA Sa.

            • TheSuffering

              Mně to fungovalo bez problémů a to jsem tam lognul naposledy tak před rokem.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Zapoměl jsem heslo třeba to pak někdy až budu potřebovat vyřeším ale na email mi nic nepčišlo podobné jako se českou domenou vyznamenali na Epicgames.

  • Este cestina aj to kupim

  • kkING

    Nádhera😛 Už se nemůžu dočkat, až si zahraji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit