Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Takže z narážek na Stalina se přešlo na kontrolu pravopisu? To už je maximální zoufalství...

    Ani nevím kolikrát jsem tohle už na internetu viděl. Jak nejsou argumenty, tak se zuby nehty snažit psát ještě větší hlouposti...

    Vzdávám to, pro Meow je normální diskuse tabu...

  • Meow

    Kvalitních čeho? Tady to nějak skřípe. A to sis to už zeditoval. :-D Ale mně můžeš psát i rusky, já ti budu rozumět. :p

  • J.V.Stalin

    Možná by sis to měl nejdřív pořádně přečíst a přestat to rozňahňávat. Je to v tvém zájmu, chápu sice že ta berlička s odváděním pozornosti ve formě Stalina ti asi připadá super, ale byla trapná už napoprvé a když ji tu budeš pořád opakovat, tak už z tebe blbce ani dělat nemusíme 😂

    Jinak podle počtu uhrákových kvalitních si troufám říct, že on nikomu nic namlouvat nemusí. Pochopil to každý.... teda až na tebe 😀

  • Meow

    Ani ne hele, když se vezme ten příspěvek uvozující vlákno a pak reakce na Ubisoft, že se tady nějakej uher to snaží zamluvit, už není můj problém. :-D Ale jako od někoho, kdo si dá přezdívku Stalin, ani špetku rozumu nečekám, neboj se. :-) 

  • J.V.Stalin

    😂😂😂

  • uher

    Mě přijde vtipný jak dlouho mu ta odpověď trvala, nějak si go tady z games nepamatuju, ale věřil bych tomu, že má pořádný Meow i v hlavě 😀

  • J.V.Stalin

    Opravdu trapný způsob (u tebe normálka) jak odlákat pozornost. Prostě jsi napsal nesmysl a udělal ze sebe blbce 😂

  • Meow

    Nápodobně, Staline. :p

  • A co se třeba neviditelně proplížit? Zrovna Odyssey je v tomto povedené, že dává mnohem víc možností.

  • Jack1947

    Zapoměl jsem heslo třeba to pak někdy až budu potřebovat vyřeším ale na email mi nic nepčišlo podobné jako se českou domenou vyznamenali na Epicgames.

  • TheSuffering

    Mně to fungovalo bez problémů a to jsem tam lognul naposledy tak před rokem.

  • Jack1947

    R* Launcher je defakto jen nový Social club... který mi nefungovalo přihlášení musem se udělat nové aby mi neunilko Frý GTA Sa.

  • Carnage666

    Momentálně je R* Launcher už implementovaný i do GTAV(dnes už bez něj ze Steamu hru nespustíte ). Takže u RDR2 bude 100% taky, osobně koupím až na Steamu protože prostě rád rozšiřuju svoji knihovnu tam a mám tam nejvíc her. Jen doufám že stejně jako u GTAV budou achievementy ve Steamu. Jinak krabicovka GTAV neměla klíč do Steamu ale jen do toho Social Clubu. 

  • Jack1947

    Už jsem to psal taky mě to štve, přenášet do podobné hry takový blbý systém. Ted musím hrát nepovinné mise abych viděl konec ( no hrál poslední 2 mise ) neřikám že jsou špatné i mě baví ale vadí mi že mě někdo nutí něco dělat.

  • J.V.Stalin

    Co si pamatuju, tak Meow tady snad nikdy nenapsal nic inteligentního, takže nepochopení psaného textu je u něj spíš samozřejmost, než překvapení...


    Jinak souhlasím. Ubisoft ty svoje openworldy mrzačí v podstatě všema aktivitama a teď k tomu ještě přidal hloupý systém levelování, kterej bohužel přitáhnul i do Ghost Recon takže když někomu nad hlavou svítí jiný čístlo, tak prostě nemáš šanci, protože musíš otravně epit, pomocí těch nesmyslných aktivit co tam jsou namačkané a tak se uměle navyšuje herní doba...

  • Jack1947

    To je mínus no ve všech ubisoftí her, šlo by to udělat jednodušeji ale lepší je povraždit celej tábor aby si získal jeden předmět... njn...

  • Jack1947

    Je to tam jen to není na mapě označeno otazníčkem.

  • Dohral jsem single na PS4 Pro a trochu zkusil online. Koupil jsem to na PC hned v prvni den pre-purchase pres Rockstar launcher, abych jim za tohle dal 100% a jeste k tomu mel dalsi vyhody. Na PC to sjedu cele znova s vyssim rozslisenim a framerate a poradne se ponorim do online. Od Witcher 3 pro me nejlepsi open-world hra.

  • Veskoslav

    Řecko:)

  • Derp_1337

    Tak Copy/Paste je asi nadsázka, ale nikdo nemůže popřít, že se tam různé úkoly opakují.

    Třeba když jsem musel po X-té zabíjet hlídky, aby se ukázal velitel stráže, tak mě to začalo dost prudit. To nemohli udělat nějakou změnu, kde by se člověk měl třeba proplížit (nebo probojovat) třeba do strážnice, kde by zabil velitele, jak jí/spí/mluví ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit