Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • madPav3L

    Jo jasně :) ono to bylo 9 kolo. Potom jsem se koukal na toho hráče, jestli jsem dobře viděl 3 hvězdičky, protože jsem tomu nemohl uvěřit... pak už začalo desáté kolo a proto jsem to tak napsal :D

  • SalemCZ

    Tak je to o náhodě, zas v dalším zápase ty můžeš mít v desátým kole někoho, i když v desátým je hodně brzo, tak 15 bych ještě bral. Kdybych se mě hodně chytat slova tak bych řekl že v 10 si potkal NPC :D 

  • Jack1947

    Šachy na nich se nedá ni zkazit nebo áááno? 😱

  • madPav3L

    Výběr hrdinů v obchodě je hodně o náhodě... to je asi to jediné, co mi na tom vadí... Včera jsem potkal v 10 kole maníka, který měl Tuska na 3 levelu!

    Přijde mi, že pokud se mi v rozumné míře objevují v obchodu hrdinové co chci kté konkrétní strategii, tak není problém skončit v top 3.

  • madPav3L

    @alladjex

    Btw odkud máš tu informaci, že by to mělo být omezeno, to je oficiální?

    Hodně věcí mně tam není jasných, ale tak je to free beta, tak snad se to v budoucnu zlepší...

  • alladjex

    Jedna z věcí, která mi není jasná, je, jestli se vrací hrdinové do poolu, když někdo vypadne.

  • SalemCZ

    já zas v poslední době s moji taktikou končím dost brzo, ještě v uzavřený jsem přitom byl cca 2-4 místo 

  • madPav3L

    Zas tolik omezený to není... včera jsem hrál hru kde jsem měl 6 x knight kombo a další 2 hráči měli to samý, toto byl top 3 a ještě tam byl čtvrtý, který skončil dřív a měl 4 x knight.

    Na levelu 2 jsme je měli všichni, na levelu 3 jsem měl na konci asi 4, druhý hráč měl také 4 a ten třetí už nevím.


    PS. nakonec jsem to vyhrál :) a přijdou mi, že z úpravou to krapet přehnali a jsou celkem OP... bylo to dost easy.

  • SalemCZ

    ještě uvidím jak budu stíhat

  • alladjex

    Supr. A co zítra na FC?

  • SalemCZ

    Tak to jsem ani nevěděl, dík za info.

  • SalemCZ

    tak když tak v pondělí budu na chatu :D

  • Morlang

    Ve Valve se to originalnimi napady posledni dobou jenom hemzi, co? :D

  • alladjex

    Předběžně jsem s Alešem domluvený na pondělí před BGC. Snad to klapne ;) Ještě jsme se nedomlouvali, ale rád bych udělal první zápas s boty, aby se dalo pauzovat a vysvětlit základní principy. A jeden normální, aby byl vidět realtime ... a moje zoufalství, když mám hrát a mluvit současně ;)

  • alladjex

    To je zákeřně formulovaná otázka ;) Neovlivňuješ na co ze svého výběru protivník klikne, tj. co si reálně koupí, ale ovlivňuješ nabídku protivníků tím, že jim prostě daného hrdinu vykoupíš, protože nabídka se losuje ze společného omezeného poolu hrdinů. Je jich jen omezené množství.

  • SalemCZ

    počkej, ty když koupíš jednoho hrdinu tak neovlivnuješ co kupuje protivník ne?

  • SalemCZ

    Udělejte gamesplay, i když asi stihnete jenom jednu dvě hry. Aby se to lidem líp dalo vysvětlit.

  • SalemCZ

    Pro začátečníka doporučím skládat drujdy, když máš dva tak jednoho z nejslapších co máš ti hodí o rank víš (z * na **) a když máš třeba už oba **, tak dostaneš easy ***

  • Dakujem za odpoved. Je vidiet, ze aj u teba trojkovy hrdinovia su rarita. Preto ma o to viac prekvapi ked ich ma niekto dvoch, troch, alebo dokonca este viac.  Z toho dovodu usudzujem, ze proste ta miera nahody je privelka. Jasne, ze sa to da vyhrat aj bez toho ale sam vies, ze trojkovy hrdina vie byt riadna sila ak sa ti portne napr. dozadu na healerov.


    Taktiez sa mi stalo, ze som dostal v jednom kole hned troch rovnakych hrdinov v obchode a mohol som ho vylozit hned v 5. kole. 🙂

    Neviem aky mas rekord v pocte odohranych kol za zapas, ale 5 tier hrdinovia mi pridu ako velmi "late game". 5 lvl gyrocopter sa mi nikdy neoplatil vymenit za hocakeho 2lvl hrdinu. Ono aj ta sanca ze 4 tier hrdinu das na 2 hviezdy je velmi mala.


    Edit. Hru na mobil po momentalnom vyskusani nedoporucujem vobec. UI je neprivetive, kedze je rovnake ako na PC, hra je locknuta na 30fps, ale pada to aj na nizsie hodnoty, nehovoriac o vyssom inpug lagu, niekedy aj 5s. Samozrejme zavisi aky vykonny mobil mate, ale podla recenzii na google-play je rozhodne co zlepsovat.


  • alladjex

    Hodně záleží co kupuješ, pokud kupuješ to, co ostatní, tak díky tomu, že jsou hrdinové z jednoho poolu, tak to prostě nemáš šanci složit. Stejně tak můžeš nějakýho hrdinu koupit jen proto, abys ostatním zabránil složit trojku. Není třeba marný koupit nějakýho toho bloodseekra, i když ho nehraješ. Stojí jedna a zabráníš tomu, aby někdo postavil trojkovýho. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit