Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alladjex

    Je velmi těžké na to odpovědět, aniž bych sepsal celý další článek, tak jen pár příkladů.

    Dneska sem hrál jeden zápas. Spadl jsem až na 11 životů a vyhrál jsem. Nebyla to žádná náhoda, ale v průběhu jsem proměnil tým, na konci jsem neměl žádného 3jkového hrdinu (hraju na ně málokdy, nejsou pro vítězství zas tak nutní), i když přes druidy jsem jednoho měl. Ale to, co mi to vyhrálo byl setup na boardu, který úplně většinu zbývajících protivníků rozšvíkal na hadry.  Musel bych to ukázat na obrázku ... screen jsem si udělal, mohu doložit ;)

    Pak jsem vyhrál jeden zápas s 96 životy. To prostě musí sednout. Ale jestli sem vybuildoval jednu 3ku, tak to je moc. Ale to už si přesně nepamatuju.

    Teď sem dohrál zápas, kde mi naprosto nesed začátek, dostával jsem neskutečně na zadek. V průběhu sem to musel úplně celý překopat. Zrušit původní záměr ohledně aliancí. Postupně jsem spadl na 24 a nakonec 14 životů. Hrozně jsem se trápil, nechodili mi hrdinové a strašně dlouho jsem měl jen jedničky. Tak jsem to táhl přes peníze a levely, dokud nakonec většina nevylevlovala na 2. Přesto Tiny byl snad až 30 kola na jedničce. Jenže sem ho potřeboval kvůli 2levlu aliance primordial. Ani itemy nepadli nic moc. Přesto sem nakonec bojoval o první místo, dal sem i ty ohnivý šamanský creepy. To se mi snad ještě nepodařilo. Na konec sem ale prohrál. Jediný co mě mohlo spasit byla Enigma na 2L, ale přišla mi jen jedna ať sem to točil co točil. Prostě náhoda nepřála, páč soupeři ji nekupovali.

    Ano náhoda tam je, ale jen v určitých momentech. V tom posledním zápasu sem dostával od prvního hrozně naloženo, ale stačilo o kousek upravit setup na sachovnici a rázem byli Slark i Bloodseeker na 3L v pytli. Nakonec mě ten zavšivenej BS dostal, protože soupeř také poupravil setup a na to já už neměl odpověď. Každopádně náhoda nenáhoda, byl to bomba zápas, jeden z nejlepších / možná nejlepší, co jsem zatím hrál. A ta náhoda, to je ta špetka adrenalinu, která to okoření. Ale nesouhlasím že to je náhodný. S tím ani náhodou ;)

  • Cely gold manager je o tom, ze cim viac si setrim goldy tak tym viac dostanem po dalsom kole. Plus extra goldy za winning streak a pod. Ak miniem 40 goldov (20x refreshnem hrdinov v obchode) a napriek tomu neviem spojit ani jedneho hrdinu na 3 hviezdicky, ale niekto dokaze hned dvoch, tak ide o moju neschopnost, ale o prvok nahody o ktorom som pisal vyssiel ? 

  • Kedaro

    Z toho komentáře je cítit nezkušenost a neznalost základních strategií, abys mohl mít to co ostatní jak jsi psal. Jen gold management by měl zabrat samostatnou kapitolu v tutoriálu.

  • Hral som niekolko zapasov a mechanika nahody je extremna. Za cca 10 zapasov sa mi len raz podarilo vytvorit 3-hviezdickoveho hrdinu, pricom super ich mal neraz aj styroch. (hrdinov sme mali roznych a niekolko krat som pouzil funkciu refresh ponuky za 2 goldy).


    45min trva jeden zapas, ak sa teda bezne dostavate na prve tri pozicie. Ako je mozne zo zaciatku menit strategiu proti 7 hracom ? Aj ked ostaneme ku koncu traja, tak nemam dost penazi aby som nakupil novych hrdinov a vylepsil ich na dostatocnu uroven aby som vyhral nad protivnikom, ktory ma 3 kola po sebe porazi a vyhra turnaj. ( Viem, ze hrdinov je mozne predat).


    Taktiez je tazke sa prisposobit strategii, kedze nehrate proti kazdemu protivnikovy postupne ale skor mam pocit, ze ide o uplnu nahodu.


    Dokonca aj ked hrate s kamaratom a dava vam ho ako protivnika, tak zapas neprebieha "real-time". Vas kamarat moze presne v ten isty moment hrat s inym hracom a nie s vami. Nerozumiem dovod tejto mechaniky, vytraca sa trocha zabava.

    Je skoro hodnotit hru, potencial to urcite ma a VALVE opat vdaci komunite, ze spravila robotu za nich. Na mobil by som to az tak neodporucil, kvoli dlzke jedneho zapasu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit